Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Tak jsem měl konečně možnost si chvilku hrát s funkční navigací RNS 510 pro Touareg/Transporter a můžu říct, že rozšiřující funkce, zobrazení, mluvení, ovládání a celkový dojem byly nad očekávání. Jediná negativní záležitost je tolik diskutované pokrytí, resp. kvalita mapových podkladů. V Brně to ještě jakš takš ulice a čísla umělo, ale ve městech typu Uherské Hradište a menších to znalo jen hlavní tahy. Na fotce je Kuřim, kde moje RNS MFD DVD zná desítky ulic. Tato navigace se současnou mapu zná ulice jen čtyři.

Na druhou stranu se ke mě dostala informace, že tyto jednotky "nakoupené" přímo ze Siemensu mají ořezanou mapu kvůli tomu, aby se s takovým zdrojem map nedalo obchodovat na černém trhu a navigace v Touarezích/Touranech, které teď už prodává Volkswagen, mají daleko lepší pokrytí. Během pár týdnů bych měl mít možnost to ověřit v nějakém nově vyrobeném autě s RNS 510. Pokud takovou možnost bude mít někdo přede mnou, pokuste se zjistit počet známých ulic v Kuřimi a pokud jich bude více jak 4, pak se jedná o jinou verzi.

post-8482-1186577128_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus, hele ve svem aute mam typ jen s tlacitekm PHONE,coz je funkce neco jak ATT.

Ale mam jeste doma jednu a ta ma jiz v sobe soft na telefon , ale tu jsem jeste nezkousel.

Aha jako, že jsou Dvě různé verze? Já ji totiž mám doma, ale auto bude až příští týden. tak nevím jestli mám ještě dokoupit třeba Parrota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus, hele ve svem aute mam typ jen s tlacitekm PHONE,coz je funkce neco jak ATT.

Ale mam jeste doma jednu a ta ma jiz v sobe soft na telefon , ale tu jsem jeste nezkousel.

Aha jako, že jsou Dvě různé verze? Já ji totiž mám doma, ale auto bude až příští týden. tak nevím jestli mám ještě dokoupit třeba Parrota.

Jo, jsou=))

Ta s tim telefonem a ma o jeden antenni vstup vice.Dole sjou dva, jeden na GPS, potom zdvojeny na radio a nad nema je jeste treti cerne barvy.

Ale jeste jsem to nezkousel, takze ti vice neporadim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JA jsem ji videl=))))))))))))))))))))Kdovi co to mas za informace=)))

Já jsem jí taky viděl, že by nějakej podvod?!

vydel sem pripys od skodovky ze bude pustena na trh a jmenuje se navigacni system kolumbus ukazoval mi to kluk primo ze skodovky vydel sem to i z obrazkem dole u slotu karty je napis SD nahore znak skoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JA jsem ji videl=))))))))))))))))))))Kdovi co to mas za informace=)))

Já jsem jí taky viděl, že by nějakej podvod?!

vydel sem pripys od skodovky ze bude pustena na trh a jmenuje se navigacni system kolumbus ukazoval mi to kluk primo ze skodovky vydel sem to i z obrazkem dole u slotu karty je napis SD nahore znak skoda

Tak hadam asi mu zmenili meno nakolko vsade pisali ze sa to bude volat trinax.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JA jsem ji videl=))))))))))))))))))))Kdovi co to mas za informace=)))

Já jsem jí taky viděl, že by nějakej podvod?!

vydel sem pripys od skodovky ze bude pustena na trh a jmenuje se navigacni system kolumbus ukazoval mi to kluk primo ze skodovky vydel sem to i z obrazkem dole u slotu karty je napis SD nahore znak skoda

Uvidíme..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...