Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

kdyby mel nekdo stouto navy problemy softverove hlasitost pisnicky na hdd,nebo bloklou jen cary umim to lecit

A co takhle se nejdrive naucit cesky, jestli lecis, tak jak pises cesky, no potes panbuh... lol

ty toho naděláš sem tam nějaká hrubka ,,,,Hlavní je že to umím léčit .ale ty tam taky máš něco :kol-97:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK napíši tedy něco k navigaci, kterou mám již asi 3měsíc tedy přesně 24.11 to bude 3 měsíce. Navigace od samého začátku funguje a doufám, že fungovat bude absolutně bez problému. Softwarové chyby, ale má. Například při průjezdu tunelem, kdy rádio ztratí signál tak po vyjetí z tunelu již nenaběhne musím zmačknou jinou stanicí v paměti a potom naz5 a rádio opět hraje. Sem tam asi zatím 3x za celou dobu se mi z repro vydal takový divný zvuk jako když připojujete repráky na zesilovač, který je naplno zesílen, ale nejde do něj signál. Navigace funguje super s poslení mapou je velice dobře pokryta vesnice kolem 1200 obyvatel do úrovně všech ulic (pokud je teda má). Dopravní zprávy fungují nejlépe úplně ze všech radii co jsem kdy v životě měl (samo, že se najde určitě někdo kdo střídá rádia vice než já). MP3, AUX a funguje velice dobře. Nově asi tyden mám teď originál HF od Skody ukazuje to vše na dotykovém displeji takže přes něj můžete i vyhledávat kontakty, volalné, zpožděné, příchozí hovory. 2 dny používám nokii N95 do které jsem musel nahrát download Conatcs 3rd, aby se mi tam nahrál telefonní seznam. Problém je, že telefonní seznam se nahraje, ale příchozí hovory to už ukazuje jen čísla a nepřiřadí je k telefonním kontaktum. Dále neukazuje zmeškané, volané a příchozí hovory zkrátka doufám, že se mi z opravy vrátí moje 6300 co nejdříve :) . Toť vše, kdyby jste ještě něco potřebovali vědět tak konkrétní dotazy. Jinak s mutifunkčním volatem funguje taky dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK napíši tedy něco k navigaci, kterou mám již asi 3měsíc tedy přesně 24.11 to bude 3 měsíce. Navigace od samého začátku funguje a doufám, že fungovat bude absolutně bez problému. Softwarové chyby, ale má. Například při průjezdu tunelem, kdy rádio ztratí signál tak po vyjetí z tunelu již nenaběhne musím zmačknou jinou stanicí v paměti a potom naz5 a rádio opět hraje. Sem tam asi zatím 3x za celou dobu se mi z repro vydal takový divný zvuk jako když připojujete repráky na zesilovač, který je naplno zesílen, ale nejde do něj signál. Navigace funguje super s poslení mapou je velice dobře pokryta vesnice kolem 1200 obyvatel do úrovně všech ulic (pokud je teda má). Dopravní zprávy fungují nejlépe úplně ze všech radii co jsem kdy v životě měl (samo, že se najde určitě někdo kdo střídá rádia vice než já). MP3, AUX a funguje velice dobře. Nově asi tyden mám teď originál HF od Skody ukazuje to vše na dotykovém displeji takže přes něj můžete i vyhledávat kontakty, volalné, zpožděné, příchozí hovory. 2 dny používám nokii N95 do které jsem musel nahrát download Conatcs 3rd, aby se mi tam nahrál telefonní seznam. Problém je, že telefonní seznam se nahraje, ale příchozí hovory to už ukazuje jen čísla a nepřiřadí je k telefonním kontaktum. Dále neukazuje zmeškané, volané a příchozí hovory zkrátka doufám, že se mi z opravy vrátí moje 6300 co nejdříve :) . Toť vše, kdyby jste ještě něco potřebovali vědět tak konkrétní dotazy. Jinak s mutifunkčním volatem funguje taky dobře.

kde ti zapojovali originál HF? Ve škodovce? Mě od začátku, co mám Trinaxe nefunguje, tak přemýšlím jestli nezajet do škodovky. Ale aby na mě nekoukali jak joja :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK napíši tedy něco k navigaci, kterou mám již asi 3měsíc tedy přesně 24.11 to bude 3 měsíce. Navigace od samého začátku funguje a doufám, že fungovat bude absolutně bez problému. Softwarové chyby, ale má. Například při průjezdu tunelem, kdy rádio ztratí signál tak po vyjetí z tunelu již nenaběhne musím zmačknou jinou stanicí v paměti a potom naz5 a rádio opět hraje. Sem tam asi zatím 3x za celou dobu se mi z repro vydal takový divný zvuk jako když připojujete repráky na zesilovač, který je naplno zesílen, ale nejde do něj signál. Navigace funguje super s poslení mapou je velice dobře pokryta vesnice kolem 1200 obyvatel do úrovně všech ulic (pokud je teda má). Dopravní zprávy fungují nejlépe úplně ze všech radii co jsem kdy v životě měl (samo, že se najde určitě někdo kdo střídá rádia vice než já). MP3, AUX a funguje velice dobře. Nově asi tyden mám teď originál HF od Skody ukazuje to vše na dotykovém displeji takže přes něj můžete i vyhledávat kontakty, volalné, zpožděné, příchozí hovory. 2 dny používám nokii N95 do které jsem musel nahrát download Conatcs 3rd, aby se mi tam nahrál telefonní seznam. Problém je, že telefonní seznam se nahraje, ale příchozí hovory to už ukazuje jen čísla a nepřiřadí je k telefonním kontaktum. Dále neukazuje zmeškané, volané a příchozí hovory zkrátka doufám, že se mi z opravy vrátí moje 6300 co nejdříve :) . Toť vše, kdyby jste ještě něco potřebovali vědět tak konkrétní dotazy. Jinak s mutifunkčním volatem funguje taky dobře.

kde ti zapojovali originál HF? Ve škodovce? Mě od začátku, co mám Trinaxe nefunguje, tak přemýšlím jestli nezajet do škodovky. Ale aby na mě nekoukali jak joja :)

Navigaci mi zapojovali ve Škodovce Autocntrum K.E.I. Brno a HF jsem kupoval u Alesia i s montáži. Možná bych ještě měl říct čerstvou zkušenost, že v druhém autě co si teď kupoval společník tak VW navigace jeden den nejala (nejel zvuk, den je asi silný slovo tak 3 hodiny (museli jsme ji nechat vyplou asi 30 -60 minut pak se vzpamatovala) ted jede ok. Problém má trochu s HF Parrot podle mě jde zvuk jen do výškových repro a ikdyž má hlasitost naplno tak je nicmoc slyšet. Když si tak vzpomínám a přebíral jsem auto tak se mi zdálo, že to jelo taky tak, ale asi během druhého hovoru a přenastavení hlasitosti přímo v navi je vše ok. Kdyby to ještě svítilo zeleně tak by to bylo super, ale za těch 10GB navíc stojí za to si vzít VW a ne Škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen dodám, že mi již 2x také nešel zvuk, ale stačí odpojit svorkovnici, znovu zapojit a maká dál. A že by škodovácká měla o 10GB méně než VW? No jo bylo by divné, kdyby VW nebyly lepší.

O takovem rozdilu jsem zatim neslysel, kolik ma teda VW 40GB? To snad ne?!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen dodám, že mi již 2x také nešel zvuk, ale stačí odpojit svorkovnici, znovu zapojit a maká dál. A že by škodovácká měla o 10GB méně než VW? No jo bylo by divné, kdyby VW nebyly lepší.

O takovem rozdilu jsem zatim neslysel, kolik ma teda VW 40GB? To snad ne?!!!

VW má na 100 procent 30gb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám jen dotaz.Kde jste přišli na název Trinax??

Z oficialniho seznamu zmen pro novy modelovy rok 2008. Bylo napsano: Nova navigace Trinax (od 48. tydne)

Škodovka v Česku tomu ale říká Columbus (v threadu o O2), evidentně jsou použity různé názvy pro různé trhy, nebo to ještě nemají sjednocené, což je jen otázka času.

Také mě ale zajímá velikost HDD ve verzi Columbus (tj. Škoda)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také mě ale zajímá velikost HDD ve verzi Columbus (tj. Škoda)...

30GB

Už jsem si myslel, že bych na ten HDD přenesl svou domácí diskoteku, nicméně v kvalitním ripu min. 256-320kbps se tam toho moc nevejde (asi tak 120-130 alb), a tak to bude stejne jako dosud, stale menit a prenaset aktualni veci na SD karte ci CD. Skoda, je me jasne, ze se to tyka jen hudebnich fajnšmekrů, ale při větší kapacitě se při náhodném výběru dá dosáhnout téměř neopakovatelného pořadí, taj jak to mám na svém domácím media serveru.

O videu ani nemluvim :_( )

Ten koncern dost nechapu, v době, kdy jsou levné HDD bezne v 10x vetsich kapacitach i v provedeni, jake potrebuje auto. Je to evidentni a stale podceňování svých zákazníků, s čím se každý jistě setkal např. i v servisu či jakékoliv jiné komunikaci s nimi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...