Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

xLipi - tie konektory ako celok sa nepredávajú. Dá sa kúpiť len univerzálna svorkovnica (ten plast okolo - zelený), ale nie je uhlový, tak sa ti tam nezmestí. Takže jediné riešenie je kúpiť nejaký kábel, na GPS, ktorý už má konektor na GPS (uhlový modrý).

tak to je skoda, ze se neprodava ten konektor na gps antenu, koupil jsem nejakou gps antenu s pasujici koncovkou, ale ten modry konektor u toho nebyl, ten zeleny vedle se pritom prodava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xLipi - tie konektory ako celok sa nepredávajú. Dá sa kúpiť len univerzálna svorkovnica (ten plast okolo - zelený), ale nie je uhlový, tak sa ti tam nezmestí. Takže jediné riešenie je kúpiť nejaký kábel, na GPS, ktorý už má konektor na GPS (uhlový modrý).

tak to je skoda, ze se neprodava ten konektor na gps antenu, koupil jsem nejakou gps antenu s pasujici koncovkou, ale ten modry konektor u toho nebyl, ten zeleny vedle se pritom prodava

JA mam myslim jeden navic.Kuknu ti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I've just got my new OII wit factory installed Columbus Navi. Looks great... unfortunatelly I can't use it now, because I don't know tke PIN Code yet :-)

My dealer has told me that I need to wait for the code few days, cause Skoda CZ hasn't send it together with the car.

That's a little strange for me, but.... I'll wait !

Attached are two pictures of my new navi (sorry for a phone quality pics):

post-9016-1196432320_thumb.jpg

post-9016-1196432465_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I've just got my new OII wit factory installed Columbus Navi. Looks great... unfortunatelly I can't use it now, because I don't know tke PIN Code yet :-)

My dealer has told me that I need to wait for the code few days, cause Skoda CZ hasn't send it together with the car.

That's a little strange for me, but.... I'll wait !

Attached are two pictures of my new navi (sorry for a phone quality pics):

post-9016-1196432320_thumb.jpg

post-9016-1196432465_thumb.jpg

Yes, it is little bit strange, but everything is possible... I´m looking forward to your experiences with Columbus, so put them here as soon as You will have some.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když něco chceš,nauč se česky :t .Asi bych ti pomohl,ale neumím žvatlat tímto jazykem.Jsem hold zaostalý

Hele Ty zaostalý cosby, psal jen, že má v autě Columbuse, už z výroby, ale zatím ho nemůže používat, bo škoda auto CZ neposlala kód společně s autem a zdá se mu to divné, co Ty na to jako svazák?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vím tak ne,ale možno to je,ale pochybuji.Kluci z Česany kmi říkali,že to nemají dotaženo sw do konce,tak proto se divím.Jinak nevím,proč to píše na fórum,když mu musí,pokud to má offiko pomoc Škodovka.To by mě zajímalo,proč se obrací taky a né na salón.Já mu to mohu zjistit,ale jelikož je to bokem tak je to drahé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vím tak ne,ale možno to je,ale pochybuji.Kluci z Česany kmi říkali,že to nemají dotaženo sw do konce,tak proto se divím.Jinak nevím,proč to píše na fórum,když mu musí,pokud to má offiko pomoc Škodovka.To by mě zajímalo,proč se obrací taky a né na salón.Já mu to mohu zjistit,ale jelikož je to bokem tak je to drahé....

.... Je mi to divné,protože ještě možnost objednat Columbus je až teď a ještě nevyjelo auto s columbusem.I když to viditelně škoda navi je,mám info,že ofiko s autem nevyjela

Mischicka, Can I ask you to translate these for me ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pre Cosby: On len konstatuje, nechce ziadnu pomoc. ;) Proste caka na kod az dovtedy kym sa nedocka :D

Mimochodom aj mne je to nejake divne.

For Panas: IN SHORT: Mr. Cosby is surprised that you alerady have installed new Columbus :blink: because ... he have some "HOT VIP INFO" from factory that no one OII was till now produced with Collumbus but ........ Maybe he should recheck his reliable source of VIP INFO. :D

Pre Cosby: Ze jo cosby. lol-_-;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

For Panas: IN SHORT: Mr. Cosby is surprised that you alerady have installed new Columbus :blink: because ... he have some "HOT VIP INFO" from factory that no one OII was till now produced with Collumbus but ........ Maybe he should recheck his reliable source of VIP INFO. :D

In Poland we can order Columbus navi since 6th November. I've specially have been waiting till this date, to get a new navi system ! Now I have it but temporary (I hope) can't use it.

My Columbus is probably first ordered in Poland, cause my Purchase Order was send to dealer few months ago, and been waiting for a first possible date when dealer could order a new system (6th november).

According to my dealer, the problem with the PIN, maps and Columbus Manual is probably because of the huge mess (in Skoda Manufacture), involved with the quite new product.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

For Panas: IN SHORT: Mr. Cosby is surprised that you alerady have installed new Columbus :blink: because ... he have some "HOT VIP INFO" from factory that no one OII was till now produced with Collumbus but ........ Maybe he should recheck his reliable source of VIP INFO. :D

In Poland we can order Columbus navi since 6th November. I've specially have been waiting till this date, to get a new navi system ! Now I have it but temporary (I hope) can't use it.

My Columbus is probably first ordered in Poland, cause my Purchase Order was send to dealer few months ago, and been waiting for a first possible date when dealer could order a new system (6th november).

According to my dealer, the problem with the PIN, maps and Columbus Manual is probably because of the huge mess (in Skoda Manufacture), involved with the quite new product.

Panas, niepisalesz wcoraj do mnie maila??Jestesz kolega od Grzesieka z firmy Nexus??Jak , tak to tu pisz po pl, to bendzie mozno lepiej=)))Jest dziwne, ze salon ci dal samochod s origo navi i to niedzala.Mialo by to juz byc skompletowane, i v tym przypadku niejst potrzebny pin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

For Panas: IN SHORT: Mr. Cosby is surprised that you alerady have installed new Columbus :blink: because ... he have some "HOT VIP INFO" from factory that no one OII was till now produced with Collumbus but ........ Maybe he should recheck his reliable source of VIP INFO. :D

In Poland we can order Columbus navi since 6th November. I've specially have been waiting till this date, to get a new navi system ! Now I have it but temporary (I hope) can't use it.

My Columbus is probably first ordered in Poland, cause my Purchase Order was send to dealer few months ago, and been waiting for a first possible date when dealer could order a new system (6th november).

According to my dealer, the problem with the PIN, maps and Columbus Manual is probably because of the huge mess (in Skoda Manufacture), involved with the quite new product.

Panas, niepisalesz wcoraj do mnie maila??Jestesz kolega od Grzesieka z firmy Nexus??Jak , tak to tu pisz po pl, to bendzie mozno lepiej=)))Jest dziwne, ze salon ci dal samochod s origo navi i to niedzala.Mialo by to juz byc skompletowane, i v tym przypadku niejst potrzebny pin.

Grygy: Tak, to ja - kolega Grzeska. Wiem że powinienem dostac działający produkt, ale niestety tak nie jest. Dealer obiecał mi że uruchomi Columbusa w poniedziałek lub najpóźniej we wtorek.

Czekam cierpliwie , ale jednocześnie jestem mocno zdziwiony taką sytuacją i podejrzewam dealera że coś kombinowali z moją nową navi. Jest też taka mozliwosć że zakładali alarm i odłączyli akumulator, a wtedy navi startuje od nowa i trzeba wpisać PIN (tak chyba to działa - mozesz potwierdzić ?). Teraz pewnie czekają aż Skoda prześle z Czech PIN na podstawie numerów auta i Radia, i wtedy dopiero uruchomią.

W salonie nie chcieli mi dać auta dopóki nie uruchomia navi, ale ja powiedziałem im że musze mieć auto, a jak bedą juz wiedzieć jak ją uruchomić to przyjadę. W innym przypadku auta bym jeszcze nie miał, bo stało by w salonie...

Editováno: , autor: Panas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No i tu to mamy: Jest to jeden a ten sam uzytkownik OII lol Ale ten świat cudownie mały co? :)

Grygy: Tak, to ja - kolega Grzeska. Wiem że powinienem dostac działający produkt, ale niestety tak nie jest. Dealer obiecał mi że uruchomi Columbusa w poniedziałek lub najpóźniej we wtorek.

Czekam cierpliwie , ale jednocześnie jestem mocno zdziwiony taką sytuacją i podejrzewam dealera że coś kombinowali z moją nową navi. Jest też taka mozliwosć że zakładali alarm i odłączyli akumulator, a wtedy navi startuje od nowa i trzeba wpisać PIN (tak chyba to działa - mozesz potwierdzić ?). Teraz pewnie czekają aż Skoda prześle z Czech PIN na podstawie numerów auta i Radia, i wtedy dopiero uruchomią.

W salonie nie chcieli mi dać auta dopóki nie uruchomia navi, ale ja powiedziałem im że musze mieć auto, a jak bedą juz wiedzieć jak ją uruchomić to przyjadę. W innym przypadku auta bym jeszcze nie miał, bo stało by w salonie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...