Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Niejest to mozliwe.Navi ty mogesz ze samochoda wyćongnonc, znowa dać i niepotrzebny jej pin jak jesz z tego samochoda!!!!!!I columbus nieje ifficial v szprzedaźy

Hmm, W takim razie nie wiem co może być przyczyną tego że mi woła o PIN ? Tak czy inaczej Dealer musi to naprawić/uruchomić bez względu na to czy Columbus jest oficjalnie w sprzedaży czy nie.

Jedno jest pewne - navi jest oryginalna i zamontowana w fabryce skody (pewnie jest to jeden z pierwszych egzemplarzy wysłanych do salonów). Mnie tylko irytuje to że tyle czasu czekałem a nie mogę z niej korzystać natychmiast po odebraniu auta przez jakiś głupi PIN... :-(

Editováno: , autor: Panas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

weezmi samóchódi przyjechaj tutaj i ja ti dam do tego pin

Oooo, potrafisz to zrobić - super ! Ale czy muszę jechać do Ciebie, nie możesz mi dać tego PINu poprzez email ?

Tak jak mówię, dealer obiecał uruchomić Columbusa najpózniej za 4 dni, ale jeśli byłaby możliwość zrobienia tego wcześniej to byłoby rewelacyjnie :-)

jeśli potrzebny jest do tego numer VIN to nie ma problem, mogę go odpisać...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kopřivnice

175km od Krakowa. No ale jak mi do wtorku nie odblokują navi w salonie, to podjadę do Ciebie.

Panas, zadzwon jutro do mnie, numer masz u Grzeszka, i ja ci powiem co potrzebuje, ze bys niemuszal jechac.Dam to |Cosbymu i on ci to zrobi bez mozliwosci przyjechania do niego.idzie to przesz komurke.I druga rzec: jak jest raz navi zamontowana pod samochod i wloncony pin, to drugi raz juz jest niepotrzebny!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PAnas, juz powiedzialem Grzeskovi co zprubuj zrobic.

Grygy, już spróbowałem i udało się ! Radio zagrało, wszystko działa !

Mapy niestety nie ma, trzeba wgrać - bedę ją miał od dealera w tym tygodniu więc sobie wtedy wszystko posprawdzam.

Na razie mam język niemiecki. Nie da się zmienić na angielski (ani na żaden inny) bez płyty z mapą :-(.

Aha, jak wyłącze radio i włącze ponownie to niestety pojawia się znany ekran do wprowadzania kodu. Tak że za kazdym razem trzeba stosować tą Twoją sztuczkę żeby radio zadziałało. Niestety nie da się tego robić w nieskończonosć - mogę to zrobić jeszcze tylko 44 razy :-). mam nadzieję że wcześniej dostanę PIN od dealera....

Grygy: Dzięki za pomoc !!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PAnas, juz powiedzialem Grzeskovi co zprubuj zrobic.

Grygy, już spróbowałem i udało się ! Radio zagrało, wszystko działa !

Mapy niestety nie ma, trzeba wgrać - bedę ją miał od dealera w tym tygodniu więc sobie wtedy wszystko posprawdzam.

Na razie mam język niemiecki. Nie da się zmienić na angielski (ani na żaden inny) bez płyty z mapą :-(.

Aha, jak wyłącze radio i włącze ponownie to niestety pojawia się znany ekran do wprowadzania kodu. Tak że za kazdym razem trzeba stosować tą Twoją sztuczkę żeby radio zadziałało. Niestety nie da się tego robić w nieskończonosć - mogę to zrobić jeszcze tylko 44 razy :-). mam nadzieję że wcześniej dostanę PIN od dealera....

Grygy: Dzięki za pomoc !!!!!!!!!!!!!!

PAnas:jezyk zamienisz dopiero po nagranie mapy.TAk , muszys do zawsze robic.S tymi 44 wciskami sie nieprzejmuj, jak sie szkoncy , to znow bendzie 44, ale ja myszle ze do tego czasu juz bednziesz miec wsystko oki=)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...