Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Zdravím, mám menší problém s uložením map do navigace. Po doplnění POI s radary jsem vložil DVD do navigace a dal jsem nové mapy uložit. Ukládání se zastavilo těsně před koncem a dále neprokračovalo. Pokud DVD vyndám z navigace, pak mapy na HDD uložené již nejsou. Nepomáhá ani načtení původních map, vždy se ukládání zastaví těsně před koncem.

Nesetkal se někdo z Vás s tímto problémem?

Předem děkuji za případné reakce.

V.V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám menší problém s uložením map do navigace. Po doplnění POI s radary jsem vložil DVD do navigace a dal jsem nové mapy uložit. Ukládání se zastavilo těsně před koncem a dále neprokračovalo. Pokud DVD vyndám z navigace, pak mapy na HDD uložené již nejsou. Nepomáhá ani načtení původních map, vždy se ukládání zastaví těsně před koncem.

Nesetkal se někdo z Vás s tímto problémem?

Předem děkuji za případné reakce.

V.V.

To se mi taky stalo.

Pomohl reset radia

post-11056-1219410484_thumb.jpg

a prepalil jsem DVD na nizkou rychlosti s volbou track-at-once

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove (damy, pokud tu nejake jsou).

Omlouvam se vsem kdo zkouseli stahnout z torrentu mapy EE V3, na ktere jsem daval link....

Vsechny EE V3 co jsou rozsireny na torrentech (momentalne) jsou FAKE !! Jedna se o upravenou mapu V2 a kdosi to vydava za V3 (nevim co ta v archivu tady na foru). Muzete mi pls poslat nekdo kdo tam ma pristup soubory: cdrom.toc, tpd32.dic, info25.psc a CZE.LSC at muzu skouknout jestli je to taky svindl, nebo realna V3 ...

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove (damy, pokud tu nejake jsou).

Omlouvam se vsem kdo zkouseli stahnout z torrentu mapy EE V3, na ktere jsem daval link....

Vsechny EE V3 co jsou rozsireny na torrentech (momentalne) jsou FAKE !! Jedna se o upravenou mapu V2 a kdosi to vydava za V3 (nevim co ta v archivu tady na foru). Muzete mi pls poslat nekdo kdo tam ma pristup soubory: cdrom.toc, tpd32.dic, info25.psc a CZE.LSC at muzu skouknout jestli je to taky svindl, nebo realna V3 ...

Diky

Díval jsem se do uvedených souborů, jak lze opravdu poznat, že je to verze 3 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díval jsem se do uvedených souborů, jak lze opravdu poznat, že je to verze 3 ?

No je tam mnoho indikatoru. Ja mel tutovou v2 tak porovnavam datumy, velikosti IDX souboru atd.

Ta ktera je na netu vydavana za V3 ma v sobe:

EEU 2007Q1 (verze pro prvni kvartal 2007). Navteq verze uvadi 505.30.716.2.84 coz je starsi podklad nez v2, kterou sem mel v RNS. TPD verze je take starsi atd. Nasli jsme tam chyby ktere ve V2 uz nebyly a potvrdil to i Dave z tohodle fora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si byl dnes objednat novou mapu do navigace - východní Evropa V3. Bylo mi řečeno, že zatím pro Columbus (Škoda) existuje pouze západní Evropa V3 (tu jsem měl v ruce), východní Evropa V3 zatím vydána údajně nebyla. Východní Evropa V3 existuje pouze pro verzi VW. Oficiálně ověřeno ve Škodě Mladá Boleslav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen nevim jaky je teda rozdil mezi VW a SKODA, kdyz v adresarich map jsou VSECHNY VERZE (myslim POI) VW,SKODA i SEAT!!

Vsechny mapy WEST i EAST (V2 i V3) jsou tady na foru.

Doli: prosím o odkaz na V3 mapy Evropy.

Dále se chci svěřit s problémem, už potřetí se mi stalo, že navigace začala hlásit samou uzavírku či omezení provozu a hnala mě kdoví do kam, i když to samozřejmě nebyla vůbec pravda. Už jsem byl tak nas.. že bych tuto funkci nejradši vypnul, jde to nějak? Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doli: prosím o odkaz na V3 mapy Evropy.

Dále se chci svěřit s problémem, už potřetí se mi stalo, že navigace začala hlásit samou uzavírku či omezení provozu a hnala mě kdoví do kam, i když to samozřejmě nebyla vůbec pravda. Už jsem byl tak nas.. že bych tuto funkci nejradši vypnul, jde to nějak? Díky za rady

Jasne v setupu si vypni automaticke preplanovani trasy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doli: prosím o odkaz na V3 mapy Evropy.

Nenamáhej se s downloadem. Rozhodně to není ofiko verze ale nějaká překopávka.

Narazil jsem dokonce na Ebay na lidi co prodávaj EE V3 a nechal jsem si poslat CFG file a zjistil jsem, map.podklady mají staší datum a pořadové číslo POI DB je nižší než např. u EE V2 DVD v.6161. Hajzlíci tisknou na to i "originalni" obaly. A to same se šíří po torentech, tuším nejvíce s labelem 6438 nebo tak nějak.

Mám pocit, že V3 EE má teprve u VW vyjít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pochybuji že v coding calculatoru už je RSN.Jinak VCDSto samo umí.

Jinak: Coding:

Byte 00 Radio Configuration I

Bit 1 External CD Changer Connection active

Bit 3 Parking Aid Monitoring inactive (Standard)

Byte 01 Sound System Correction

00 Sound System not installed

01 Volkswagen Sound System

02 Skoda Sound System

05 Dynaudio Sound System

Byte 02 Speaker Channels

00 Sound System (active Speakers)

02 2 Speaker Channels (Front only)

04 4 Speaker Channels (Front and Rear)

Byte 03 Radio Configuration II

Bit 1 Microphone Diagnostics active (Japan/China only)

Byte 04 Treble Speaker Monitoring

01 Monitoring inactive

02 Front Monitoring active / Rear Monitoring inactive

04 Front and Rear Monitoring active

Byte 05 Vehicle Specific Frequency Response

00 Volkswagen/Skoda (all)

01 Seat Altea (5P)

02 Seat Leon (1P)

03 Seat Toledo (5P)

04 Seat Altea XL (5P)

Byte 06 Radio Configuration III

00 Standard/Not Relevant

Byte 07 Navigation System Configuration I

Bit 0 Multifunction Steering Wheel installed

Bit 1 Voice Control inactive (NOT Japan/China)

Bit 2 Speed Threshold for Destination Input active

Bit 3 Speed Threshold for Speech Destination Input active

Bit 4+5 Display Variant

Byte 08 Navigation System Configuration II

00 Standard/Not Relevant

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni.

Dnes jsem si koupil uplně nové Škoda RSN 510 Columbus do O II r.v 2008.Protože jsem laik,tak bych se tu chtěl zeptat na nějaké věci.

1.Musí mít GPS anténu,aby navigovala?Jestli ano,doporučte mi nějakou prosím.

2.Ty mapy nic moc.Věděl by tu někdo,kde a jak by se dala sehnat novější,vlastně poslední verze map?

Všem moc děkuji za odpověd a za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...