Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Dík Doli za rýchlu odpoveď. Mám ešte otázku, ako je spracovaná mapa pre Columbus. Ja momentálne používam PDA s mapou iGO 2008 a som veľmi spokojný. Aj mestá menšie ako ja Bratislava, vie hľadať po uliciach, po číslach domov. Budem veľmi smutný, keď uvidím mapu v Columbuse? Hlasová navigácia v Columbuse bude aj v Češtine, alebo dokonca v slovenčine?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám prosbu dalo by se zde vypsat přesná objednací čísla jednotek co souvisí s propojením a zobrazováním na columbusu?Pročetl jsem tady všech 60 stránek a pokaždé je to trochu jiné označení.Mohl bych někoho požádat o doplnění prosím přesné?

jednotka parkovacích senzorů kuli zobrazení senzorů na lcd

jednotka volantu novější aby fungovalo i přepínání skladeb

jednotka novější k bluetooth aby komunikoval telefon s columbusem

označení tv tuneru (předpokládám bude stejný ze superba II)

Kolega hledal i v etce ale někde byly 2 čísla jednotek tak bych chtěl mít jistotu.Děkuji předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám prosbu na majiteľov Columbusu. Chcel by so vedieť, aká podrobná je mapa, preto chcem poprosiť, či môže niekto vyskúšať zadať:

štát: Slovensko

mesto: Banská Bystrica

ulica: Ružová

číslo domu: 7

Hlavne ma zaujíma, či to berie aj to číslo domu. Mapy od iGO to berú v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den.

Chtěl bych se na pár věcí zeptat ohledně navigace do škody octávie 2 po faceliftu s názvem "COLUMBUS. Velice rád bych si tuto navigaci koupil. A tak bych se chtěl zeptat, zda se do této navigace (zařízení) dá přidat, nebo nahrát nějaká jiná navigace, než je originální, např. Sygic nebo jiné. Na jakém principu toto zařízení funguje myslím přes PC oblast. Dá se do tohoto zařízení něco instalovat? Má nějaký operační systém, např. Windoows, nebo symbián nebo nějaký jiný? Kdybych měl např. nějaký navigační systém nainstalovaný na SD kartě, fungoval by kdybych tuto SD kartu vložil do tohoto zařízení?

Díky moc za každou informaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic jiného do té navigace nedostaneš. To je právě její tak trochu "nevýhoda". Přečti si tento thread celý a dozvíš se víc.

Edit: Citoval jsem jen tu jednu větu. Cd-rom se ptal na víc věcí. Tak nevím proč to vadí...

Editováno: , autor: j0ska
Ach, ta citace...:-(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč nevýhoda.Podle mě maká dobře a nechápu,když někdo uvažuje o jiném systému,proč nekoupí přenosnou a chce to cpát do jiné

Myslím to tak, že existuje spousta výborných aplikací pro WinCE, na které si člověk zvykne a slovo "nevýhoda jsem dal do uvozovek.. Nemyslím si, že nemaká dobře.

Já neříkám, že tam chci něco cpát.Odpovídal jsem na dotaz jestli se do RNS510 dá něco nainstalovat.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...