Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Ahoj lidi, tak jak jsem psal tak mi v sobotu vyčorovali Scouta a sebrali Columbus.Pojištivna v pohodě ale dnes mi sdělili, že i přes to že DVD s mapou bylo v mechanice tak mi prostě mapy neuhradí. Tedy vše ale software ne!!!!!!! Tedy je možnost někde sehnat mapy (východ)???? díky za každou pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi

nevite, jak na Columbusu 3T0 ... prejit do servisniho modu ?

Kdyz pri startu podrzim 10s Setup , nacte se Service mode setap , ale jsou tam pouze slozky FM,AM,DAB - nic jineho

Chtel jsem se podivat , jaka je tam verze map , koupil jsem Columbuse s nahranejma mapama, bez DVD

Na vagu je HW03 0409

Nevi nekdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi,

stalo se mi to co je tu 200x probíráno a to, že jsem vyměnil v O2 orig. navigaci nexus za columbus a nejde mi na volantu přepinat skladby/stanice rádia. Mám obě ruce levý, takže se nehodlám sám pouštět do nějakejch hurá akcí. Nabídněte se, kdo to rozchodíte, jsem připraven za to zaplatit. Chtěl bych rozchodit ovládání na volantu a pokud by to šlo, tak i zobrazení informací z parkovacích senzorů. Ideálně kdyby to bylo někde Praha nebo střední čechy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě upřesnění:

Není to 3T0 ale 1Z0, HW je 05. Na volantu chodí nastavování hlasitosti, ale nefunguje jen přepínání skladeb/stanic. Zajímavé je, že když je aktivní navigace, tak přepínáni skladeb funguje, ale ne těmi tlačítky na volantu, ale kolíbkou na pravé páčce.

Zkusim SZ na pepiktdi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus ty máš kombíka? Tose to na tý navigaci přitom parkovacím asistentovy ukazuje podle typu karoserie? já mám sedan,jak se to tam zobrazí? bude mi to tam montovat známej. je to MR2005 edition 100 tak jestli nebude nějaký problém? :help:

Editováno: , autor: Doli
Citace a ještě s obrázkem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.

Čus ty máš kombíka? Tose to na tý navigaci přitom parkovacím asistentovy ukazuje podle typu karoserie? já mám sedan,jak se to tam zobrazí? bude mi to tam montovat známej. je to MR2005 edition 100 tak jestli nebude nějaký problém? :help:

Je to jak píše Ferda. Kóduje se v 19-Gateway Byte7

post-10351-1233356043_thumb.jpg

Auto s fóliema lol

post-10351-1233356057_thumb.jpg

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tlacitka na restart Columbuse fungujou,

nabehne logo Skoda, drzim setup..... a opet se zobrazí pouze slozky FM,AM a DAB - nic jinyho.

Delam to blbě ??? :help:

Foto

Tak jsem asi zjistil proč ti to nejde. Asi máš verzi FW která to "servisní menu" má zablokované.

Musí se přes diagnostiku v přizpůsobení (adaptation) zadat na kanálu 50 hodnota 1.

Tím by se mělo servisní menu povolit a měl by fungovat postup popsaný dříve. (10 až 20s při restartu držet setup).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...