Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Mam doma 2 Columbusy ve dvou Octaviich 2, kdy jedna z tech dvou navigaci mi pri jizde i bez navigovani (bez zapnute navigace) hlasi Pozor: omezeni silnicniho provozu, pricemz ta druha mi toto nikdy nerekla, max. pri zapnuti navigovani. Je rozdil v softwaru?? A jeste jedna vec. Ta co mi hlasi tyto informace, reaguje na dotyk displeye se zpozdenim nebo az opakovane po stisknuti. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fany63: pokud pojedeš přes Prahu, tak ti daruju DVD s V15 west.

 

Martin.sv: Asi rozdíl ve FW nebo verzi map. I se starým FW mi to hlásilo u V13 a V14. Ale ono to stejně hlásí dost pozdě (až když místem projíždím), občas to hlásí když už na místě nic není... Takže zase tak potřebný a skvelý to není. Teď mám 5238 + V15 a chová se to stejně. Mrkni co v tom máš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klasicky jsem to stáhnul z uloz.to, rozbalil archiv. Tím ti vznikne adresář 8515 V15, rozkliknu a vše co je pod tímto adresáře vypálím na DVD. Nevypaluji adresář 8515 V15 ! ale data obsažená v něm.

Vypálím rychlostí 4x programem ImgBurn, jako médium používám dvouvrství Verbatium DVD+R DL

 

to jsem dal do mechaniky v autě, a za dvě hodiny bylo nahrané. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 12. 2017 na 15:44, Milhausek napsal:

a to je právě to.. ty pro nahrání z SD karty potřebuješ nějaké stupidní CD z internetu které ti to zkopírování spustí s nejasným výsledkem...  já to CD nepotřebuji a mapy nahraji vždy se 100% výsledkem..  dnes už jsem 2x nahrál V15

Ano taky jsem vcera nahral mapy bez cd mechaniky. Ale ne kazdej ma doma RNS managera. Proto kazdy skusa z sd + CD i kdyz riskuje svou navi kdyz tie mechaniky jsou na pi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, mhhory napsal:

klasicky jsem to stáhnul z uloz.to, rozbalil archiv. Tím ti vznikne adresář 8515 V15, rozkliknu a vše co je pod tímto adresáře vypálím na DVD. Nevypaluji adresář 8515 V15 ! ale data obsažená v něm.

Vypálím rychlostí 4x programem ImgBurn, jako médium používám dvouvrství Verbatium DVD+R DL

 

to jsem dal do mechaniky v autě, a za dvě hodiny bylo nahrané. 

Tak mě to hlásí chyba CD/DVD :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dříve ty mechaniky dělaly problémy s pálenými DVD i ve stolních přehrávačích. Většinou to vyřešilo pálení na "+" ková média, protože s "-"kovými byly problémy. Šlo nějak o styl zápisu a prostě to blblo. Pokud palisandr na DVD R+ nejnižší možnou vypalovací rychlostí, tak by to mělo fungovat. Já pálím filmy na DVD RW+ rychlostí 8x (nižší mi nenabídne NERO) a funguje to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, Dusanbe mi tento tyden take prehraval mapy v mem Columbu C14/H26 a take to neslo z DVD. Nakonec musel vymenit mechaniku. Pritom mechanika v mem Columbovi je v poradku, filmy nacita bez problemu, at se jedna o +R nebo -R. Jestli oni si to od nejakeho roku nejak nepojistili proti prehravani z palenych DL medii... Uz jsem nekde totiz cetl, ze se starsim Columbusem neni problem a palena DL media normalne prehrava a naopak novejsi verze s tim problem ma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...