Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

máš recht Brumlo.. já jsem měl v ruce TOM TOMa o víkendu, model už nevím ale je to fajn a možná i lepší než NEXUS..

A hlavně, si jí můžeš vzít s sebou.. ;)

Možná, ale když mě se líbí origo navi..ale ta cena, Alessio (auto.asp2) psal něco o 34 800,- Kč. Kdo chce za 11 800,- můj Nexus :p ?

Copak o to, pěkná je, jen kdyby se originál navigace tak moc nekradly!! kol114

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš recht Brumlo.. já jsem měl v ruce TOM TOMa o víkendu, model už nevím ale je to fajn a možná i lepší než NEXUS..

A hlavně, si jí můžeš vzít s sebou.. ;)

Možná, ale když mě se líbí origo navi..ale ta cena, Alessio (auto.asp2) psal něco o 34 800,- Kč. Kdo chce za 11 800,- můj Nexus :p ?

Já prodám NEXUS za 11 799 a to je poslední slovo lol:palec2:

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už som bol rozhodnutý pre Trinax aj ja, ale fakt by som sa potom o auto bál ešte viacej. Takže nateraz ostanem pri bežnom rádiu + PDA na navigáciu. Ale to, že to vie parksenzory, to je fakt super. Nemáte niekto foto, ako to pri tom parkasistentovi vyzerá?

já ten TRINAX nechci moc hanit ale připadá mi funkce zobrazování na displayi při parkování jako zbytečnost.. vždyť stejně couváme podle pípání a detaily se dolaďují přes zrcátka... tak k čemu ještě kontrolovat display? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co má navíc??Akorád tu grafiku pro couvání,umí filmy a má dotykovku.

Pro mě-grafika při couvání vcelku zbytečná-pěkná ale nepotřebná

Dotykovka-myslím jen frajeřina,jinak pořád upatlaný displej

Filmy-jo to je super,ale další problém-krabička na odblokaci Canů,jinak to nepůjde za jízdy

mapy-bohužel pouze va DVD a zatím je problém je sehnat.Nebere klasické mapy na CD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zlatý prciny...

přesně tak... a neívm kdo by u nás v autě čuměl na filmy? Leda náš Oskar, kterýmu bych mohl pouštět třeba poletující kosy, vrabce a nebo pobíhající polní zvěř :blink:

Ještě že nemyslíš mého Oskara ;) Koukat za jízdy na film,to je tak akurát se někde zabít..tak to mně neláká. Poohlídnu se po nějakém levném TomTomu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek jsem jí viděl a je super...sice prý nebudou úplně na 100% fungovat parkovací senzory, musela by být jiná řídící jednotka, ale asi do ní jdu...tak kdo chce ten Nexus?

Jak na 100 ze nepujdou co to znamena???Kolik stoji ta ŘJ

Ptal jsem se Alessia a říkal, že tam je jiná ta jednotka a že nebudou fungovat tak jak mají, pochopil jsem, že se nebudou zobrazovat na obrazovce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...