Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Co má navíc??Akorád tu grafiku pro couvání,umí filmy a má dotykovku.

Pro mě-grafika při couvání vcelku zbytečná-pěkná ale nepotřebná

Dotykovka-myslím jen frajeřina,jinak pořád upatlaný displej

Filmy-jo to je super,ale další problém-krabička na odblokaci Canů,jinak to nepůjde za jízdy

mapy-bohužel pouze va DVD a zatím je problém je sehnat.Nebere klasické mapy na CD

Já myslel, že "revoluční" změnou u Trinaxu oproti starším navigacím je zejména integrovaný HDD a slot na SD karty...

To jsou jistě věci, které jsou "navíc"... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslel, že "revoluční" změnou u Trinaxu oproti starším navigacím je zejména integrovaný HDD a slot na SD karty...

To jsou jistě věci, které jsou "navíc"... :)

A taky přehrávání DVD filmů a dotyková obrazovka.

Jinak nevíte někdo jestli existuje nějaký adaptér pomocí kterého by šlo do toho SD slotu dávat xD karty? Zdá se mi že jsem ho někde viděl, ale nemůžu ho najít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Nevíte náhodou jak je to s domontováním GPS modulu? Ten je uvnitr navigace Trinax nebo se musí domontovat extra? Bude to umět snímat otáčky kol jako Nexus a zobrazovat informace z komfortní jednoty (nastaveni klima, parkovaci senz. a pod.) pokud je ve stávajícím voze O II RS radio Audience a sound system?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I hope that someone can translate this for me as I'm very interested in the TRINAX for an OctaviaII.

1. Is this available as a retrofit for Skoda OctyII?

2. Where can this be bought and for how much?

3. Is this UK compatiable?

Hope you guys can help out with these questions and any information you have on the TRINAX.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I hope that someone can translate this for me as I'm very interested in the TRINAX for an OctaviaII.

1. Is this available as a retrofit for Skoda OctyII?

2. Where can this be bought and for how much?

3. Is this UK compatiable?

Hope you guys can help out with these questions and any information you have on the TRINAX.

přeložím na co se Steve ptá:

Mám o TRINAX do OII velký zájem...

1) Lze ji do OII zamontovat dodatečně?

2) Kde se dá koupit a za kolik?

3) Je shodná s verzí pro Anglii? Případně jaké jsou rozdíly?

Díky za odpovědi (i česky, zase je přeložíme do angliny ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jdes do ni? A co udelas s Nexusem? ;) Budes k tomu kupovat tv tuner?

Chci jí a chci Nexus prodat, a TV tuner by se mi taky líbil, ale je to všechno otázka dobré konstelace hvězd aneb nevím jak rychle se zadaří, za každou cenu jí zas nechci...

Uz si ji videl u nekoho v aute? Taky do ni pujdu ale zatim to chci spis poradne procist, co presne umi a jestli to bude spolupracovat se vsim ostatnim v aute (parkovaci senzory, maxi dot, bluetooth hansfree).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz si ji videl u nekoho v aute? Taky do ni pujdu ale zatim to chci spis poradne procist, co presne umi a jestli to bude spolupracovat se vsim ostatnim v aute (parkovaci senzory, maxi dot, bluetooth hansfree).

Viděl.

1) Navigace je krásně grafická a animovaná, taková 3D bych řekl:-)

2) Filmy jsou s tím rozlišením fakt super.

3) Prý to má lepší zesilovač, takže i hudební výkon je jiný, ale to jsem nějak nepocítil.

4) Prakovací senzory to zobrazovat bude jedině když se vymění jejich řídící jednotka, jinak to dál bude klasicky jen tutut.

5) HF mám obyč, navíc nemám ještě adaptér na tel., takže nevím jak to s ní je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz si ji videl u nekoho v aute? Taky do ni pujdu ale zatim to chci spis poradne procist, co presne umi a jestli to bude spolupracovat se vsim ostatnim v aute (parkovaci senzory, maxi dot, bluetooth hansfree).

Viděl.

1) Navigace je krásně grafická a animovaná, taková 3D bych řekl:-)

2) Filmy jsou s tím rozlišením fakt super.

3) Prý to má lepší zesilovač, takže i hudební výkon je jiný, ale to jsem nějak nepocítil.

4) Prakovací senzory to zobrazovat bude jedině když se vymění jejich řídící jednotka, jinak to dál bude klasicky jen tutut.

5) HF mám obyč, navíc nemám ještě adaptér na tel., takže nevím jak to s ní je.

taky bych chtel - jenom bych teda chtel ii obraz na parksenzory- ale to asi casem (ta jednotka) muzes sem kopnout nejakej ten snimek z auta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dozvěděl nějaké noviky o Trinaxu: vyrábí ji Siemens (snad dokonce i v ČR), data k navigaci má uložené na interním HDD, kam se dostanou z DVD vždy jen jednou po jejich uploadu, data nejsou od TeleAtlasu, ale od Navtequ, DVD filmy lze přehrávat pouze při stání. Z výše uvedeného mě napadá, jestli pokrytí mapami Navtequ je stejné jako TeleAtlasu. Měl jsem možnost vidět práci navigace v Audi RS4 r.v. 2007 s datami od Navtequ a byl jsem velmi zklamán množstvím detailů a hustotou pokrytí. Jakmile bude mít někdo možnost vidět Trinax v praxi, budu rád za jakékoliv informace týkající se využití samotného navigování a ne jen vlastností jako dotykový display, kapacita HDD a jazykové mutace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky bych chtel - jenom bych teda chtel ii obraz na parksenzory- ale to asi casem (ta jednotka) muzes sem kopnout nejakej ten snimek z auta?

Nebylo to v mém autě a foto jsem žádné neudělal, teď mě to mrzí...

Si byl navstivit Alesia? ;) Skoda tech fotek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si byl navstivit Alesia? ;) Skoda tech fotek...

Alesia osobně neznám, jen jsem slyšel, že je to machr na audio, video, navi a comm ve Škodovkách. Já se o tuto navigaci zajímám pro můj VW Passat B6. U VW se tato navigace jemnuje RNS510 a od druhé poloviny dubna je možné ji objednat pro Touran (ostatní modely až od 45. týdne). Informace, které se ke mně dostaly jsou poskládané z několika stran: jeden známý ze Škodovky, jeden známý z VW a z německého fóra o VW. Myslím, že během dvou týdnů se Trinaxy (resp. RNS510) začnou objevovat a budeme tu mít dostatek fotek.

Mimochodem, mám krátké video této navigace. Je to formát MP4, má to asi půl minuty a 3,5 MB. Rád bych vám to sem dal, ale nemám jak, když je příloha omezena na 1 MB. Pokud máte nápad jak s tím sem, dejte vědět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...