Přejít na obsah

Klíče


galaher

Doporučené příspěvky

Potřeboval bych poradit, jak rozdělat vystřelovák. Zacvakl jsem ho do sebe a nejde rozdělat. Kdysi jsem jeden vystřelovák rozdělával tím způsobem, že jsem ho jakoby roztrhl od sebe. Teď to ale nejde - bude to tím, že je nový?

muzsíš zabrat

u plastů všeobecně pomáhá teplo takže jemně nechat zahřát na topení

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,ja jsem koupil auto take s jednim klicem.Zasel jsem do skodovky a za tri dny mi udelaly druhej.Cena byla 3200kc.Mam(O1) klic je s centralem bez alarmu.

Tak to je teda nehorazny okradani, ja potreboval drive to same, nemel sem ani stitek a klic vysel a 1200 s nakodovanim.

Za 3200,- prodavam skoro 3nove origo komplet sady se zamkama a 2ma klicema...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klíče se zámkama sem nechával měnit před 3dny, koupil jsem O1 také jen s jedním klíčem, druhý se někde toulá i se štítkem. Sada vložek zámků - 3480,Kč ; ovládání dálky - 1428,Kč (jeden kus, druhý se použil ze starého klíče). Práce - výměna zámků, překodování dálky - 1160,Kč.Celkem ta sranda přišla na 6lit. :disgust: Plus bylo - odpoledne jsem objednal zámky, druhý den ráno přistavil auto a po obědě hotovo.Měl sem to v Olomouci, Frommer - Jaromiš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klíče se zámkama sem nechával měnit před 3dny, koupil jsem O1 také jen s jedním klíčem, druhý se někde toulá i se štítkem.  Sada vložek zámků - 3480,Kč ;  ovládání dálky - 1428,Kč (jeden kus, druhý se použil ze starého klíče).  Práce - výměna zámků, překodování dálky - 1160,Kč.Celkem ta sranda přišla na 6lit.  :disgust: Plus bylo - odpoledne jsem objednal zámky, druhý den ráno přistavil auto a po obědě hotovo.Měl sem to v Olomouci, Frommer - Jaromiš.

..tak to je hustota, ja prodavam novou, origo sadu zamku s 2ma ovladacema-vystrelovakama za 1300,- (pres skodu prej necele 4tis.) s praci a nakodovanim by te to vyslo tak cca 1800,- pokud mas MR02vejs....

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=16715

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
<_< kdyby jste mi mohli někdo v krátkosti odpovědět, byl bych vám vděčný. Potřebuji nasměrovat, po rozhovoru v autosalonu Škoda se nechci již spolehnout na odborníky. Jiný autorizovaný servis Škoda mi vážně řekl, že s klíči nic nedělají. Nedělám si srandu, řekl, že nedělají.

Díky

Prosímtě do jakého servisu jsi to vlezl? To si snad nemůžou dovolit.

A teď vážně . Podle roku výroby se liší komfortky (pro ovládání na dálku-pokud to už nemáš nějak předělané)

A nejde sladit ovladač třeba z 2,5generace na 3 generaci. Bylo by vhodné VAGem načíst komfortku a podle toho se dá něco dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý, díky, ale nevím, kde a kdy bychom se mohli konkrétně sejít. Takže, tady je moje číslo : 774 213 936, tak buď napiš sms nebo pošli své číslo, a já zavolám. Díky!

RE: Pokud to bylo na me tak kontakty jsou v odkaze, bud osobne Cesky Raj, nebo neni problem dobirkou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych poradit, jak rozdělat vystřelovák. Zacvakl jsem ho do sebe a nejde rozdělat. Kdysi jsem jeden vystřelovák rozdělával tím způsobem, že jsem ho jakoby roztrhl od sebe. Teď to ale nejde - bude to tím, že je nový?

Neboj se a zaber a když to nepůjde, tak když ten klíč vystřeliš a podíváš se do té díry, tak je tam takový žlábek ve sponici mezi klíčem a dálkou. Tak tam vraž šroubovák, zkus zapáčit a pak už to rozděláš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
<_< kdyby jste mi mohli někdo v krátkosti odpovědět, byl bych vám vděčný. Potřebuji nasměrovat, po rozhovoru v autosalonu Škoda se nechci již spolehnout na odborníky. Jiný autorizovaný servis Škoda mi vážně řekl, že s klíči nic nedělají. Nedělám si srandu, řekl, že nedělají.

Díky

Prosímtě do jakého servisu jsi to vlezl? To si snad nemůžou dovolit.

A teď vážně . Podle roku výroby se liší komfortky (pro ovládání na dálku-pokud to už nemáš nějak předělané)

A nejde sladit ovladač třeba z 2,5generace na 3 generaci. Bylo by vhodné VAGem načíst komfortku a podle toho se dá něco dělat.

No byl to servis snad loni otevřený ve Frenštátě, mezi barákama po rusácích za přejezdem. No comment.

Auto už je teď našeho taťky tak uvidím, poslal jsem ho na slušnou návštěvu ke Cosbymu, přes alko cestu to má kousek,

už tam jede měsíc tak to do podzimka zvládneme.

Máme 2,5 gen. takže vystřelovák nehrozí.

Načtenou komfortku jsem měl ale v Rover servisu v Brně, kde mi např. napustili klimu za 35% ceny škoda servisu vč. vůně.

A hlavně jsem se tam cítil jako zákazník :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...