Přejít na obsah

PLIVÁRNA


amogh

Doporučené příspěvky

tak tady si můžete pomlouvat co chcete a jak chcete klidne se i urazejte kdyz to nekomu dela dobre

nikdo za to nedostane ban :)

zato ted si to rozsvítil založit takové temá :doh . v předchozích tématech se nikdo neurážel ,stejně s i myslím že rozumnej lidem došlo o čem téma názory bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja si plivnu, vim, ze tady je fakt super banda, ale neskutecne mne SERE, kdyz nekdo vleze do O II sekce a zacne resit Htp motor.

Ty vole, dyt ono se to ani snad do nove Octavky nedava a nedokazu si predstavit jak byt ta 1.2 rozhybala to monstrum!

Tak ted jen cekam, jak mne nekdo da virtualne pres hubu :-))))

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja si plivnu, vim, ze tady je fakt super banda, ale neskutecne mne SERE, kdyz nekdo vleze do O II sekce a zacne resit Htp motor.

Ty vole, dyt ono se to ani snad do nove Octavky nedava a nedokazu si predstavit jak byt ta 1.2 rozhybala to monstrum!

Tak ted jen cekam, jak mne nekdo da virtualne pres hubu :-))))

H.

naprosto s tebou souhlasim a stejne me zas toci kdyz nekdo vleze do tematu kde si kluci resi naky veciohledne svojeho HTP a prijde tam nekdo kdo ma silnejsi auto a zacne jim rikat ze ten jejich motol je mrdka sracka, ze je k hovnu ze to je vysavac apod

i kdyz by to tak opravdu bylo tak to jde rict bez urazek bez vulgarit atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...