Přejít na obsah

PLIVÁRNA


amogh

Doporučené příspěvky

Kurňa tak jsem byl u cikorek měřit okna, ty si vzali, podepsaly na prodejně objednávku a z asi 100litrového balíčku dvoutisícovek odpočítali zálohu a tu zaplatili. Pán jezdí v MB S classe (předposlední model) v bytě plno "zlata". To bylo všechno OK říkám si dřel na to, poctivě chodil do kolbenky, tak proč by si nejezdil kočárem. No a dnes nám do prodejny volala úřednice z magistrátu, že má na stole naši zálohovou fakturu od této rodiny a jde ji proplatit, tak že si ověřuje jestli je pravá a jestli tam budeme opravdu měnit okna, že si požádali o proplacení v hmotné nouzi (jo ještě jsem nenapsal vybourají na vile dvě díry a budeme jim montovat francouzský okna).

Kurváááá já nechci aby z mejch daní platili cikorkám francouzský okna, ty vole a dávám žalobu ne stát za špatné hospodaření s penězi, tohle fakt nemá obdoby, zkurvenej stát, zkurvená diskriminace... Hovno nasrat žádný okna nedostanou!!!

No to si děláš prdel? Tohle je jako normální v našem státě? Proč proplácí okna? To snad není ani možný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Otvorený list podpredsedovi vlády Slovenskej republiky Dušanovi

Čaplovičovi.

Vážený pán Čaplovič .

S hrôzou som si prečítal v tlači Váš úmysel postaviť nové byty

pre našu menšinu -Rómov z východu republiky. Iba pre nich! Všetko

za neuveriteľnú sumu 200 miliónov EUR /cca 6 miliárd Sk/.

Hrôza ma premkla preto, lebo som si uvedomil, že ste zabudli na inú

viac ohrozenú menšinu. Neustále tak robia a robili aj Vaši

predchodcovia. Nebudem Vás napínať. Upozorňujem na menšinu

-stredoškolsky a vysokoškolsky vzdelaných mladých ľudí. Cestujú

za prácou do väčších miest .Tvrdo pracujú. Žijú v podnájmoch

bez perspektívy na vlastný byt a vlastnú rodinu. Áno, sú aj

odvážni, ktorí si kúpili byt na úver, ale splácať ho budú 30

rokov s nehoráznymi úrokmi! A už teraz sa s obavami pozerajú do

budúcnosti.

Väčšina týchto inteligentných mladých ľudí by uvítala Vašu

pomoc z fondov EU/alebo z iných zdrojov/ pre pomoc menšinám .

Napríklad formou bezúročnej pôžičky alebo priamo finančnou

dotáciou na stavbu domu, bytu. Investovať do vzdelaných ľudí sa

tisíckrát vráti tejto spoločnosti. Títo vzdelaní mladí ľudia,

ktorých nazývam ohrozenou menšinou by boli vďační aj za

"nízkoštandartné" jednoizbové byty postavené v blízkom okolí

Bratislavy.

Urobte prvé kroky týmto smerom, a nasmerujte finančnú pomoc z fondov

EU tam ,kde to má zmysel. Buďte odvážny! Nepodľahnite tlaku

eurofilných sociálnych demagógov, ktorí kvôli politickým

ambíciám a blížiacim sa voľbám zabúdajú odkiaľ vyšli a

presadzujú prílišnú tolerantnosť k netolerantným a

nevďačným.Vzdelaní mladí ľudia sú budúcnosťou tejto krajiny!

S úctou Ing.Štefan Poliačik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Olin je šmejd pozor na něj!!! Dal jsem podle pravidel odkaz na nové fotky Superb Combi do tématu Superb combi. A on mi to smazal a dal mi varování. A fotky si z media webu stáhl taky na svůj web a dal tam svůj odkaz. :smich:

V pohodě, ale dále mi cenzuruje moje příspěvky. Když se někdo ptal na radu a já ukázal návod.

Napsal sem na toto forum skorem 7tiscí příspěvků. Většinou to byli rady, a důležité fotky. Ale už jsem chodit nebudu. Protože takovéto chování je nechutné.

Dejte si na něj dejte bacha. !!!

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj bohužel moje stránky odkazují na to nežádoucí fórum :) ,ale odkazovaly i na tohle fórum, jenže pak se olin rozhodl, že domluvená výměna odkazů bude už asi jenom jednostaná a můj mi odstranil. :D A tak jsem ho dal pryč. lol

Tohle jsem chtěl jen napsat a už tady obtěžovat nebudu.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

To je přesně i můj problém wink.gif

Jen marně přemýšlím, jestli se to dá někde třeba přenastavit help.gif Abych nebyl za trubku wink.gif Ale už mě to fakt brutálně se...jří a jsem rád, že v tom alespoň nejsem sám.

Popravdě takhle jsem si zrovna proklamované "přesednutí do Superba", jak bylo o přechodu na nové fórum mluveno, nepředstavoval 104.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Tak me dneska poprve vysplochlo auto :( Rano nastaruju jedu, prijedu k obchodnimu centru, odksocim si nakoupit a auto ani neskytne.

Nakonec me kamos musel odtahnout.. a v servisu zjistili co? Ze jsou uhnile draty u starteru na 4 roky starem aute, grrr. Je den nanic. Na druhou stranu jsem mel jed na STK, horsi kdyby se to stalo tam :D

btw: netusi nekdo kolik muze stat oprava? V autorizovanym servisu mi dali odhad do protokolu na 5tis, ale to mi prijde hodne hodne moc, snad si udelali jen rezervu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...