Přejít na obsah

PLIVÁRNA


amogh

Doporučené příspěvky

  • o 3 roky později...

Magor na silnici: v sobotu jsem potkal naprostého šílence nebo fetku za volantem Hyundai Getz (škoda, že nemám kameru, bych na něj zavolal policajty) na silnici I/19 mezi Simtany a Přibyslaví. Magor si to šinul rychlostí ani ne 60 km/h tam, kde s dá bez nějakého násilí jet i povolených 90 km/h. Bohužel provoz ho nedovolil předjet, tak jsem si dovolil na něj krátce zatroubit. To jsem ovšem neměl dělat - magor se celou cestu od začátku Stříbrných hor až do Přibyslavi rozhodnul předvést naprosté šílenství - od bezdůvodně pomalé jízdy, přes vybrždování, po kličkování po silnici, kde v některých zatáčkách (a to jen v těch, do kterých nebylo vůbec vidět - což se mu v jedné málem stalo osudné) jel úplně v protisměru (jakoby jel někde v Anglii) a to samozřejmě ne kvůli tomu, že by si musel nadjíždět, jel totiž do nich dost pomalu, až po zrychlení na vysokou rychlost (to jsem docela koukal, co z toho vehiklu vytáhnul), po opětovné skoro zastavení v obci. Celé toto jeho představení vyvrcholilo na začátku Přibyslavi, kde nás zastavila menší kolona stojící na semaforu, řídícím provoz na opravované silnici, kde to projel na červenou a to stylem, že u semaforu napřed zastavil a po chvilce se rozjel a celé to po projetí červené korunoval bliknutím výstražných blinkrů - co to znamenalo nevím, jestli omluvu (dost pochybuji) nebo něco jako fuck?  Na zadním stěrači měl přivázanou nějakou peněženku, nebo klíčenku...no prostě cvok.

 

Jeho foto pro výstrahu:

IMG_0001.thumb.JPG.3ec7f4033d402ef413cf7eaaab68ee98.JPGIMG_0002.thumb.JPG.e06100d57babdd97a7edfc66ab91874c.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...