Přejít na obsah

PLIVÁRNA


amogh

Doporučené příspěvky

Viděli jste už knížku o tom debilovi Paroubkovi? To je kult osobnosti, Stalin by mohl závidět. Prý to budou rozdávat na sjezdu ČSSD. Akorát by mě nasrali, páč to je na křídovým papíře a tim si ani prd.l neutřete!!!

kuva takovejch a jinejch sracek se vyda... ze se rozcilujes :D-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděli jste už knížku o tom debilovi Paroubkovi? To je kult osobnosti, Stalin by mohl závidět. Prý to budou rozdávat na sjezdu ČSSD. Akorát by mě nasrali, páč to je na křídovým papíře a tim si ani prd.l neutřete!!!

kuva takovejch a jinejch sracek se vyda... ze se rozcilujes :D-_-

nerozčiluju se, ulevuju si -_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Náš fotbalovej nároďák stojí za největší píču!!!!! :fakac::fakac: S takovym fotbalem a jdou do prdele!!!!! Samej namachrovanej, bohatej čůrák kterej ve svym týmu hraje jak bůh a za nároďák hraje tužku!!!!! :fakac::fakac:

Tak a hned je mi líp. ;)

Vicemene souhlasim, ale je tam par jedincu (Cech, casto Rosicky nebo dneska Jarolim), ktery hrajou prevazne dobre, ale i tak, hrat tedka s holandama, dostaneme aspon 5:0, kde je nekdejsi portugalska slava :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náš fotbalovej nároďák stojí za největší píču!!!!! :fakac:  :fakac:  S takovym fotbalem a jdou do prdele!!!!! Samej namachrovanej, bohatej čůrák kterej ve svym týmu hraje jak bůh a za nároďák hraje tužku!!!!!  :fakac:  :fakac:

Tak a hned je mi líp.  ;)

Vicemene souhlasim, ale je tam par jedincu (Cech, casto Rosicky nebo dneska Jarolim), ktery hrajou prevazne dobre, ale i tak, hrat tedka s holandama, dostaneme aspon 5:0, kde je nekdejsi portugalska slava :kuk:

Samozřejmě jsou tam vyjímky i Koler se mi dnes moc líbil hrál fajnově... ;) Ale tým jako celek stál fakt za největší píču!!!

A jak říkáš hrát teď s nějakým mančaftem tak dostanem takovej klepec že by to nikdo nepochopil!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
HTP je nej kára a zvlášť když je ješte v Junioru tak je to super mega bomba.... lol

:blbec:

HTP=Hovno To Pojede :kuk:

na tohle pozor ,prej porušuješ pravidla ,já za to dostal varování ,prej urážka majitelů HTP

ty fole, to je hlod, lepší jak kdejaký vtip :smich:, brečim smíchy já tomu HTP říkám http :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je asi prima místo na vyplivnutí věcí, které se mi tu nelíbí:

Občas jsou tu prima vlákna, kde se lidé z fóra hádají mezi sebou o tom kdo má v té či oné věci pravdu. Věc se časem vyřeší a thread se moderátorem zamkne, nebo se nechá vyšumět - správně.

Bohužel, když se hádá člen fóra s některým s moderátorů (záměrně nechci jmenovat - ať si to uvědomí sám - nečte to tu jedinej :-/ ) a ten zjistí, že nemá pravdu... Namísto aby se thread zamknul, tak ho sprostě promaže, nebo smaže - inkriminovaný človíček se holt asi nedokáže přehoupnout přes své "rádoby vip" ego a uznat veřejně, že neměl pravdu.... - takže prosím, už to nedělej, ztrapňuješ se ;)

hnus... :rip::ph34r:

sem zvědavej, jestli i tohle se smázne, nebo jestli tu ještě vládne svoboda názoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...