Přejít na obsah

PLIVÁRNA


amogh

Doporučené příspěvky

Spičenci mali.... Mame pod nami maleho suseda co ma fajnych kretenov kamaratov, minuly tyzden pokreslili chujovinami vytah, vcera idem z metra s nakupom, chlapec mi podrzi dvere tak sa podakujem a cumim, hadica z hydrantu vytahana po chodbe. Tak nasranym tonom na nich "To už bolo chlapci že?" a oni uprimni ako v Obecnej skole ze jasne.... tak som si nieco nasrane zasomral popod nos. A siel...

Za dve hodky idem autom, kamarat vystupi a ze hele aku jebu mam, pozeram a asi ti mali bastardi mi to potiahli klucom alebo mincou od predneho svetla pekne cez setky plechy az po zadny naraznik.... Je to tmavoseda farba tak to tam vidno celkom dost.... vymrdanci, skoda ze som ich nevidel .... :kol-51::kol-22::kol-125::fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spičenci mali.... Mame pod nami maleho suseda co ma fajnych kretenov kamaratov, minuly tyzden pokreslili chujovinami vytah, vcera idem z metra s nakupom, chlapec mi podrzi dvere tak sa podakujem a cumim, hadica z hydrantu vytahana po chodbe. Tak nasranym tonom na nich "To už bolo chlapci že?" a oni uprimni ako v Obecnej skole ze jasne.... tak som si nieco nasrane zasomral popod nos. A siel...

Za dve hodky idem autom, kamarat vystupi a ze hele aku jebu mam, pozeram a asi ti mali bastardi mi to potiahli klucom alebo mincou od predneho svetla pekne cez setky plechy az po zadny naraznik.... Je to tmavoseda farba tak to tam vidno celkom dost.... vymrdanci, skoda ze som ich nevidel .... :kol-51::kol-22::kol-125::fakac:

kurwy jedny sikmooké lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by mě teda fakt zajímalo jakej smysl má oprava D11 ve směru z Prahy, kromě zdržení provozu teda, v podstatě zase záplatování, to vopravdu nemá chybu

to mi o tom říkej, včera skoro 3 hodiny cesta z Pardubic do Prahy. Se tam vymlely 2 náklaďáky, tak to stálo. A večer už jsem jel po tom zrekonstruovaným, tak jsem si říkal "paráda, bude to super svezení" a ono hovno velebnosti, jen vždycky pár metrů, ale na opravu si zabrali asi 15km dálnice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem byl dneska zase na mrtvici. Dával jsem ráno Mondeo do servisu a vzal jsem si na těch pár km ke klientovi Octu. Když jsem při telefonování obcházel kolem auta, tak jsem myslel, že to se mnou šlehne. Na straně u spolujezdce přes od disku přes blatník až na dveře sedřene a promáčknuté. Evidentně gumou z nárazníku. Kurva, já bych vraždil. Za letošek už LZ blatník, LP blatník a teď i PP blatník, poklice(ještě jsem nepřezul na letní) a dveře! Tak kurva nevím, kde s tím žena parkuje, vedle jakejch čuráků. To není normální, jezdím leta a nikdy jsem nikomu nic neodřel, neobouchal a mně furt někdo ojebává. :angry2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to za zmrda ten Davon, ze si dovoluje Vam mazat dandu Landu? lol

jasně dáme mu dodržky :aggressive: . lol Smazal i Gipsiho je to nějaký rasista :)

A to se nedělá lol

Martyp Tak tohle mě taky napadlo :)

V hospodě dobrý, ale ten výčepní (Davon) je nějakej divnej lol

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to za zmrda ten Davon, ze si dovoluje Vam mazat dandu Landu? lol

Tak ja bych ho nemlatil,ale tak doufejme,ze to neprobere jeste tady.. :Dlol lol

jasně dáme mu dodržky :aggressive: . lol Smazal i Gipsiho je to nějaký rasista :)

A to se nedělá lol

Martyp Tak tohle mě taky napadlo :)

V hospodě dobrý, ale ten výčepní (Davon) je nějakej divnej lol

Cjece,ze smazal Gipsiho,to me nejak vuuubec nevadi.. lol

A stejne nejlepsi je refren.. :D Bilej jezdec,bila tvar,........

Von si s nam Davon jeste v Doksech zazpiva.. :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si ted ty orliky cele pustil a je to proste narez !!! Bejt koncert tak hned du, ac vim ze to se nikdy nestane.

Jinak neni to Bilej jezdec, bila tvar, .... ;) ale Bílej jezdec, bílá zář, bílej den a bílá tvář ... nadherna pisnicka ma prvni co sem poslouchal od Orlikuuuu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si ted ty orliky cele pustil a je to proste narez !!! Bejt koncert tak hned du, ac vim ze to se nikdy nestane.

Jinak neni to Bilej jezdec, bila tvar, .... ;) ale Bílej jezdec, bílá zář, bílej den a bílá tvář ... nadherna pisnicka ma prvni co sem poslouchal od Orlikuuuu ;)

Jj pravda..ja to dlouho neslysel a laboroval jsem,jestli je nejdriv zar a pak tvar.. :D Tak sem to vylaboroval spatne.. :(;) Asi si to taky ted cestou pustim.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Orliky mam v MP3 prehravaci neustale, nejvice mastej kdyz jdu cvicit. Mel by jsi je ve fitku zkusit Marty! :D

Kurva!

Jj vim,tahle hudba v posilce funguje..Kdyz jsem jeste tak pred rokem a pul jezdival cvicit jinam,tak tam nehralo nic jinyho.. ;) Je to na to supr hudba.. ;)

Mustafa: No,na pokec.. :D A na kaficko... lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...