Přejít na obsah

PLIVÁRNA


amogh

Doporučené příspěvky

já myslím, že to tu má "skvělou úroveň"... nějak nechápu něčí potřebu neustále něco a někoho řešit a co kam patří a nepatří a rádobymorálnost některých, kteří jsou něco víc a rozhodují o tom kdo a co má právo kam psát a nepsat a zakládat nebo nezakládat a vyhrožovat a dělat z lidí blbce, že něco se už řešilo a že si to má najít a že ten kdo do v uvozovkách seriozního támatu napíše něco, s čím někdo zrovna nesouhlasí je idiot, a taky schovávání se za hvězdičkama a vypípávání slov a kdejaký chujoviny... když si myslím, že je něco na piču, tak je to můj názor a nevím, proč to nenapsat, nevím proč si hrát ne kdovíjakou morálku a na druhou stranu psát hlouposti... tohle dle mě podráží celkovou úroveň tohodle serveru. když se mi něco nelíbí, je to můj problém a nikdo mě nenutí to číst... takže nechápu proč to řešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslím, že to tu má "skvělou úroveň"... nějak nechápu něčí potřebu neustále něco a někoho řešit a co kam patří a nepatří a rádobymorálnost některých, kteří jsou něco víc a rozhodují o tom kdo a co má právo kam psát a nepsat a zakládat nebo nezakládat a vyhrožovat a dělat z lidí blbce, že něco se už řešilo a že si to má najít a že ten kdo do v uvozovkách seriozního támatu napíše něco, s čím někdo zrovna nesouhlasí je idiot, a taky schovávání se za hvězdičkama a vypípávání slov a kdejaký chujoviny... když si myslím, že je něco na piču, tak je to můj názor a nevím, proč to nenapsat, nevím proč si hrát ne kdovíjakou morálku a na druhou stranu psát hlouposti... tohle dle mě podráží celkovou úroveň tohodle serveru. když se mi něco nelíbí, je to můj problém a nikdo mě nenutí to číst... takže nechápu proč to řešit...

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boha jeho, videli ste to ted na Nove??? To si snad ta kraaaaava dela prdel ne??? Cigosi zlikvidujou byt neplati vodu eletriku nic a ta pyzda na ne chce delat jeste zbyrku kdyz se jim nelibi tam kam je nastehovali??? Jeste ze se neodvazila zadat statni dotaci :fakac::fakac::fakac: Bych nejradsi :ble

Doted sem Cunka nemel moc rad, ale potom co otevrene rekl ze se s nema musi zachazet jako s kymkoliv jinym ma u me kurevsky plus. Jen tak dal - doted bylo skoro trestny rict ze sou cigani protetovani.

Souhlasim, ze ty baraky, kde sou ted sou dost na pikacu, ale no a co?? Jejich boj!! Kdokoliv z nas neplatit tak ma davno doma exekutora a je pod mostem, ale oni stopi parkety, komplet zlikvidujou byrak a dostanou novej :fakac::fakac:

Za me rikam NASRAT a ne je jeste podporovat a zivit.

Sorry ale proste to ze me muselo ven, hned je mi lip. Je to jen muj nazor a pokud to nekoho pohorsuje at to bud necte nebo :fakac: Diskuzi se nebranim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim, ze ty baraky, kde sou ted sou dost na pikacu, ale no a co?? Jejich boj!! Kdokoliv z nas neplatit tak ma davno doma exekutora a je pod mostem, ale oni stopi parkety, komplet zlikvidujou byrak a dostanou novej :fakac::fakac:

Ses asi posral v kině něbo co. Tys ten jejich barak asi neviděl nebo si slepej.

Plně vybavené, lednička, mikrovlnka, rychlovarka v každe kuchyňce, každa rodina televizu, maji tam satelit ........

Ta BABA je fakt asi mimo fuckfuck

Čunek to řekl jasně - nesmime dopustit diskriminaci nikoho - ani bilych normalnich slušných lidi :palec2::palec2: .

Předevčirem nebo kdy byla v TV ta rodinka kerou čunek vystěhoval do jeseniku nabo kam - při vystěhovani dostali penize na opravu baraku a ta zkurvena cigoška se opovažila řict že nemaj z čeho žit a nemaj už ani korunu, zaběr na barak - vyvalene dveře a bordel zas jak v tanku - tanky na ně vytahnout na zmrdy černe pojebane kol4

ale jinak fakt super tema

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted koukam na CT24 na kauzu Gripen vs. CR. Jeste ze muzu: Co to do píči kurva furt je. Doufam, že tentokrát ty socanský kurvy chytnou a zavřou a z černaj... Prej "žádné prachy sem nebral", to je stejne uvěřitelný jako Čunek a Gross. Kurvaaa, bylo v ČR nějaké výběrové ízení bez úplatků? A pak nemají být, do piči, tak velký daňě :ble:076:ble:wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, tohle téma vzniklo po dlohém přemýšlení a odhodlání ho založit, původně to vypadalo, že nebude potřeba, ale po té co se téma HTP a podobné věci opět několikrát objevily v admin sekci i jinde, obzvlášť pečlivě založené zdejším členem, bylo rozhodnuto, téma je založeno a pokud má někdo své dny a potřeby se zviditelnit, urážet, hanět apod. - může klidně a beze všeho sem na toto místo, tady se nebude nic mazat ani upravovat.

Tato tabule nechť slouží jako zrcadlo odrážející kulturnost přispěvovatelů, ostatní ať si počtou a udělají si obrázek sami, a pokud to někomu vadí, prosím, toto jediné téma může ignorovat.

Ostatní, kteří hledají opravdu solidní info budou ušetřeni podobných výlevů v tématech kam nepatří.

Jeden z mnoha - citace, autor Culda:

spíš bych řekl že tohle žádnej vývoj nepotřebovalo ,prostě někdo dostal nápad při sekání trávy ,že by se dala udělat silnější sekačka ,no a jak to dával mechanik dohromady tak najednou to bylo HTP

he,he, ten citát je dobrej :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslím, že to tu má "skvělou úroveň"... nějak nechápu něčí potřebu neustále něco a někoho řešit a co kam patří a nepatří a rádobymorálnost některých, kteří jsou něco víc a rozhodují o tom kdo a co má právo kam psát a nepsat a zakládat nebo nezakládat a vyhrožovat a dělat z lidí blbce, že něco se už řešilo a že si to má najít a že ten kdo do v uvozovkách seriozního támatu napíše něco, s čím někdo zrovna nesouhlasí je idiot, a taky schovávání se za hvězdičkama a vypípávání slov a kdejaký chujoviny... když si myslím, že je něco na piču, tak je to můj názor a nevím, proč to nenapsat, nevím proč si hrát ne kdovíjakou morálku a na druhou stranu psát hlouposti... tohle dle mě podráží celkovou úroveň tohodle serveru. když se mi něco nelíbí, je to můj problém a nikdo mě nenutí to číst... takže nechápu proč to řešit...

chces anarchii??

na co pak rozdradujeme temata a delame sekce? tak je jasny ze se asi razeni prispevku ma dodrzovat ne?? nebo budem psat hyfi do podvozku, exterier do bazaru a prdelky do admin sekce?? to byste chteli??

podivej se kolik uz bylo temat co volaji po poradku tak co si zas ted myslet o tom tvojem prispevku ze je tady zbytecna buzerace

znova opakuju ze jsem za tri roky pusobeni tady dal celkem 3 upozorneni, je to opravdu nesmyslna buzerace??? musim to neustale opakovat a obhajovat???

nevim proc by nekdo nemohl napsat ze je neco na picu nebo na hovno, piuse to x lidi vcetne me a v zivote jsem to nikomu nesmazal ani za to nepokutoval!!!!!!!

asi nechapes rozdil mezi tim kdyz se rekne

"dneska je to naky na hovno" ... za to jsem nikdy nic nerek a kdyz nekdo rekne

" ten motor je normalni mrdka a muze si ho koupit jenom kreten" ... za to je ban

uvedl jsem ted extremy ne ze se toho hned nekdo chytne ze takle to nikdy nerek :-)))

takze znova kdyz se ti neco nelibi je to opravdu jenom tvoje a tvoje vec, muzes t orict muzes to napsat je tu demokracie ale muzes to napsat bez urazek a utoku (na lidi co tu vec maji nebo si o ni naopak mysli ze je to vec dobra) to uz demokraticky potom neni a proto se to resi

je to jeste nejak nejasny? uz to vysvetluju totiz asi podesaty a den co den se nekdo zepta podobnym zpusobem jako ty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslím, že to tu má "skvělou úroveň"... nějak nechápu něčí potřebu neustále něco a někoho řešit a co kam patří a nepatří a rádobymorálnost některých, kteří jsou něco víc a rozhodují o tom kdo a co má právo kam psát a nepsat a zakládat nebo nezakládat a vyhrožovat a dělat z lidí blbce, že něco se už řešilo a že si to má najít a že ten kdo do v uvozovkách seriozního támatu napíše něco, s čím někdo zrovna nesouhlasí je idiot, a taky schovávání se za hvězdičkama a vypípávání slov a kdejaký chujoviny... když si myslím, že je něco na piču, tak je to můj názor a nevím, proč to nenapsat, nevím proč si hrát ne kdovíjakou morálku a na druhou stranu psát hlouposti... tohle dle mě podráží celkovou úroveň tohodle serveru. když se mi něco nelíbí, je to můj problém a nikdo mě nenutí to číst... takže nechápu proč to řešit...

Ono by to chtělo být konkrétní, napiš kdo někoho buzeruje, kdo dělá z někoho jiného blbce, když odkazuje na už jednou řešená témata, prosím, napiš.

Toto fórum má a musí mít pravidla, ať se to týká zařazení témat, vulgárnosti apod.

Tyto pravidla tu jsou od založení tohoto fóra a každý má dvě možnosti, být tu a snažit se je dodržovat anebo tu nebýt, když se mu pravidla nelíbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...