Přejít na obsah

Zima skončila?


zabiak

Doporučené příspěvky

Zimni sem daval pred Vanocema kvuli ceste na hory a zitra je jdu sundat, na jezdeni po Praze je fakt netreba. Prinejhorsim je tam zase dam, ale myslim, ze letos nebude treba

Já už se taky na to třesu nemužu se dočkat. Koncem léta jsem si koupil nové a pořádně jsem si je ještě neužil. Ale ještě možná na hory pojedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zimni sem daval pred Vanocema kvuli ceste na hory a zitra je jdu sundat, na jezdeni po Praze je fakt netreba. Prinejhorsim je tam zase dam, ale myslim, ze letos nebude treba

ja myslim, ze este letos bude treba, kolikrat bejva snih uz v prosinci!!! :p:p-_-

Někdy i v listopadu :smich: Já je nechám na autě, chci je dojezdit, prt. na další zimu už nebudou, takže aspoň ušetřím letní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zimni sem daval pred Vanocema kvuli ceste na hory a zitra je jdu sundat, na jezdeni po Praze je fakt netreba. Prinejhorsim je tam zase dam, ale myslim, ze letos nebude treba

ja myslim, ze este letos bude treba, kolikrat bejva snih uz v prosinci!!! :p:p-_-

Někdy i v listopadu :smich: Já je nechám na autě, chci je dojezdit, prt. na další zimu už nebudou, takže aspoň ušetřím letní.

Ja na tech zimnich letos najel asi 2000km, takze jako novy. A letni musej z domu, musim poridit novy, ty soucasny uz maj jen asi 2,5mm vzorku a uz loni sem rikal, ze je necham jen na jaro a odjezdily celou sezonu, ale ted uz to nejde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zimni sem daval pred Vanocema kvuli ceste na hory a zitra je jdu sundat, na jezdeni po Praze je fakt netreba. Prinejhorsim je tam zase dam, ale myslim, ze letos nebude treba

ja myslim, ze este letos bude treba, kolikrat bejva snih uz v prosinci!!! :p:p-_-

Někdy i v listopadu :smich: Já je nechám na autě, chci je dojezdit, prt. na další zimu už nebudou, takže aspoň ušetřím letní.

Ja na tech zimnich letos najel asi 2000km, takze jako novy. A letni musej z domu, musim poridit novy, ty soucasny uz maj jen asi 2,5mm vzorku a uz loni sem rikal, ze je necham jen na jaro a odjezdily celou sezonu, ale ted uz to nejde :)

povíme si na podzim... :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zimni jeste nedal a davat je ani nebudu ;-)  -_-

a jezdil si na snehu letos??? :o

Dyt letos zadnej nebyl ;)

no asi dva dny jo.... :t sem predpokladal, ze tam u vas v horach tomu bylo jinak... :)

No mozna ze i jo no, ale ja stejne v zime kdyz je snih nebo se soli nejezdim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zimni jeste nedal a davat je ani nebudu ;-)  -_-

a jezdil si na snehu letos??? :o

Dyt letos zadnej nebyl ;)

no asi dva dny jo.... :t sem predpokladal, ze tam u vas v horach tomu bylo jinak... :)

No mozna ze i jo no, ale ja stejne v zime kdyz je snih nebo se soli nejezdim :D

no tak pak je to jasny no!!! :D :D :D to ja ji daval chudakovi zabrat zima, nezima....sul, nesul....a ted az ji najare poradne umyju od toho blata a vseho, tak se asi slozim....predni naraznik je zespodu uz dost country, no a co me ceka na ostatnich castech, az umeju to bahno, to ani snad nechci videt...staci, ze mi to uz naky zm*di poskrabali.... :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF.RS
Ja zimni jeste nedal a davat je ani nebudu ;-)  -_-

a jezdil si na snehu letos??? :o

Dyt letos zadnej nebyl ;)

no asi dva dny jo.... :t sem predpokladal, ze tam u vas v horach tomu bylo jinak... :)

No mozna ze i jo no, ale ja stejne v zime kdyz je snih nebo se soli nejezdim :D

no tak pak je to jasny no!!! :D :D :D to ja ji daval chudakovi zabrat zima, nezima....sul, nesul....a ted az ji najare poradne umyju od toho blata a vseho, tak se asi slozim....predni naraznik je zespodu uz dost country, no a co me ceka na ostatnich castech, az umeju to bahno, to ani snad nechci videt...staci, ze mi to uz naky zm*di poskrabali.... :fakac:

Lidi sou svine ... za to bych nekoho zabil !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není ještě brzo? Vždyť je pořád do 10°, obvykle i přes den...

ani ne, udelala sem si vylet pres vikend 800 kilometru a tak sem si dala odmenu, ze polovinu trasy pojedu uz s elektronama :D to auto moc nejezdi, takze nejak na skodu to neni ;)

ono hlavne hodne v minulych dnech prselo a brzdit na mokre silnici se zimakama - no nevim nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zimni jeste nedal a davat je ani nebudu ;-)  -_-

a jezdil si na snehu letos??? :o

Dyt letos zadnej nebyl ;)

no asi dva dny jo.... :t sem predpokladal, ze tam u vas v horach tomu bylo jinak... :)

No mozna ze i jo no, ale ja stejne v zime kdyz je snih nebo se soli nejezdim :D

no tak pak je to jasny no!!! :D :D :D to ja ji daval chudakovi zabrat zima, nezima....sul, nesul....a ted az ji najare poradne umyju od toho blata a vseho, tak se asi slozim....predni naraznik je zespodu uz dost country, no a co me ceka na ostatnich castech, az umeju to bahno, to ani snad nechci videt...staci, ze mi to uz naky zm*di poskrabali.... :fakac:

Lidi sou svine ... za to bych nekoho zabil !!!

jj taky nekoho chytit, jak to dela, tak ho zabim!!!!

btw...nevite nekdo jak hlubokej skrabanec se da este rozlestit a jakej uz ne? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není ještě brzo? Vždyť je pořád do 10°, obvykle i přes den...

ani ne, udelala sem si vylet pres vikend 800 kilometru a tak sem si dala odmenu, ze polovinu trasy pojedu uz s elektronama :D to auto moc nejezdi, takze nejak na skodu to neni ;)

ono hlavne hodne v minulych dnech prselo a brzdit na mokre silnici se zimakama - no nevim nevim...

Takhle natěšeně jsem měnil na letní vloni na konci března a pak ještě měsíc chumelilo :blbec:

Jinak dobré zimní musí zvládat i vodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...