Přejít na obsah

Komfortka 6Q0 959 433 E


amarek

Doporučené příspěvky

  • o 11 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

na "odskok" to nic nenašlo? Měl jsem pocit, že se to tu řešívávalo poměrně pravidelně, ale to je jedno...

 

tak v první řádě proč jsi měnil komfortku? Něco se pokazilo? Ovladače jsi náhodou neměnil?

Otvírání kufru se kóduje v BSG, tak mrkni jestli je to OK, pak ještě zkontrolovat samotný odskok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravim pani.

 

Neviem si rady s jednou Fabiou, myslel som ze to bude brnkacka ale ouha...

 

Je to Fabia 1, rok 2000, 1.9TDi full vybava, 4 okna v elektrike bez alarmu kupena z bazaru.

Dali k tomu jeden rozsypany kluc s DO ktory sice startuje, ale nefunguje DO. Dialka sice na meraku vysiela, ale nejde sparov. Podla vsetkeho to ale bude nejaky kluc z ineho auta a prehodili len planzetu a chip immo.

 

Komfortka je tam 6Q0 959 433 C 07. Po precitani fora som k nej objednal 2 novevyskakovacie 3-tlac. kluce s tym, ze dialku si nakodujem sam cez VCDS a immo mi prisposobia v Skodovke, pretoze samozrejme neviem PIN na immo...

Ale bohuzial sa mi nedari sparovat ani dialku.

 

Kluce som objednal 1J0 959 753 DA ktore udajne vysielaju na 434MHz, aj na nalepkach co je na klucoch je 434MHz. Podla tohto http://forum.skodahome.cz/uploads/post-10-1172237499.jpg by mal byt rozsah frekvencii 433,92 - 434,42MHz.

Ale tieto nove kluce mi ukazuju na meraku 433,8Mhz.

 

Vo VCDS idem presne podla postupu z VIS, pamat zavad prazdna, vymazem povodne dialky, nastavim 2 nove kluce, ulozim a potom je treba na dialkach stlacit tlacitko, ale auto vobec nereaguje. Po neuspesnom sparovani dialkovych sa objavi v pamati zavad chyba pri prisposobani klucov.

 

Objednal som spravne dialky? Lebo uz fakt neviem kde moze byt chyba alebo co robim zle.

Vopred dik za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla navodu z VIS potrebujem PIN immo, musim sa do riadiacej jednotky palubovky zalogovat a nato potrebujem PIN az potom viem prisposobit immo na dvoch novych klucoch. Aspon tak je tam popisany postup, ale to ma momentalne netrapi, v Skodovke by to urobili.

 

Co sa tyka dialky neviem, auto je dovoz z Rakuska a bol k tomu jeden jediny kluc. Auto ma realnych 140000km najazd ale ten kluc podla toho v akom je stave je z niecoho ineho, hodne starsieho, je to vyskakovacka dvoj tlacitko, auto ma pritom aj odskok piatych dveri. Ten povodny ovladac nefungoval, predajca klasika - treba vymenit baterku. Baterka bola OK, ovladac vysiela, ale auto nereaguje a nedal sa ani nakodovat cez VCDS.

Takze tazko povedat ci tam niekedy nejaka dialka vobec fungovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem nové klíče přizpůsoboval a pin imobilizéru určitě nebyl potřeba. Login do ŘJ je něco jiného, ten vyčteš z dílenské příručky.... ale to jen tak naokraj. Možná by ale stálo za to nedělat to podle VIS ale právě podle DP. Třeba někde děláš chybu. Pak mě ještě napadá prohodit komfortku, či zkusit ty klíče naódovat na jiné Fabii, pokud máš tedy možnost takového experimentu. Případně to také svěřit Škodovce, když už stejně chceš využít jejich služby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravim pani.

 

Neviem si rady s jednou Fabiou, myslel som ze to bude brnkacka ale ouha...

 

Je to Fabia 1, rok 2000, 1.9TDi full vybava, 4 okna v elektrike bez alarmu kupena z bazaru.

Dali k tomu jeden rozsypany kluc s DO ktory sice startuje, ale nefunguje DO. Dialka sice na meraku vysiela, ale nejde sparov. Podla vsetkeho to ale bude nejaky kluc z ineho auta a prehodili len planzetu a chip immo.

 

Komfortka je tam 6Q0 959 433 C 07. Po precitani fora som k nej objednal 2 novevyskakovacie 3-tlac. kluce s tym, ze dialku si nakodujem sam cez VCDS a immo mi prisposobia v Skodovke, pretoze samozrejme neviem PIN na immo...

Ale bohuzial sa mi nedari sparovat ani dialku.

 

Kluce som objednal 1J0 959 753 DA ktore udajne vysielaju na 434MHz, aj na nalepkach co je na klucoch je 434MHz. Podla tohto http://forum.skodahome.cz/uploads/post-10-1172237499.jpg by mal byt rozsah frekvencii 433,92 - 434,42MHz.

Ale tieto nove kluce mi ukazuju na meraku 433,8Mhz.

 

Vo VCDS idem presne podla postupu z VIS, pamat zavad prazdna, vymazem povodne dialky, nastavim 2 nove kluce, ulozim a potom je treba na dialkach stlacit tlacitko, ale auto vobec nereaguje. Po neuspesnom sparovani dialkovych sa objavi v pamati zavad chyba pri prisposobani klucov.

 

Objednal som spravne dialky? Lebo uz fakt neviem kde moze byt chyba alebo co robim zle.

Vopred dik za radu.

Komfortka s písmenem C neumí dálku. Musíš mít komfortku s písmenem E na konci.  Pin zcela jistě nepotřebuješ na přízpůsobení dálky Pin je třeba na přizpůsobení imobilizeru. Kliče máš správné.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Po montáží komfortky 433E z důvodu dodělání DO řeším následující problém. Pokud po odemknutí auta otevřu jako první kterékoliv dveře mimo u řidiče, cca. na 30s se rozblikají všechny blinkry. Blikání zmizí po zapnutí zapalování. Pokud jako první otevřu dveře u řidiče, nic se nerozbliká ani když pak otevřu kterékoliv další dveře. Nevíte někdo, co může být špatně? Díky předem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...