Přejít na obsah

Loketní opěrky


Lancelote

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Halooo, pánové máte někdo v FII namontovanou loketku od Milotecu? Ono je jedna možnost to vidět na jejich stránkách, ale moc mě zajímá názor těch kteří ji již mají a hlavně moc prosím zda má někdo i pár fotek. Moc prosím....uvažuji o koupi (nedám 3600,- za origo...to teda brutálně škodovka přehnala) a cena je celkem příznivá. Takže moc prosím kdo má foto...dík :aggressive::help:

p.s. již jsem někde viděl diskuzi na toto téma, ale žádné obrázky..... děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja by som si to rozmyslel, original vyzera ovela lepsie a nema ziadne opticke chyby, naopak Milotec loketka je nieco hrozne, radsej by som jazdil bez loketky. obrazky ti poslat neviem, ale videl som, hroza to prichytenie.

Taky jsem o ní uvažoval od Miloteku ale když jsem jí viděl (na živo) tak to raději nic a Martínek má něco podobného, prostě originál je originál i když ta cena je opravdu šílená. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já chi jedině originálku ostatní fakt vypadá špatně.Ale cena za originálku je mazec furt čekám že se objeví tady v bazaru zatim tam byla pouze černá já potřebuji se šedým plastem :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

ano to asi nesouvisí s vycpáním ale s tím, že to víko loketky je dost tenké a moc pružné, když ji otevřeš a trošku dáš to krutu ozve se šílené vrzání. a to je přesně ono, stačí se o ni při jízdě opřít trochu na straně a vrže, pokud se opřu na středu je to v poho, přemýšlím tedy jestli by se dala nějak vyztužit v krutu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale zrovna ta moje vrže :). Myslel jsem, že to bude nějaká pitomost, která se dá snadno spravit. Teď vidím, že to není jev zřídkavý, ale zatím na něj nikdo nezná lék. Asi se na to co nejdřív vrhnu ať jsem chytřejší...

Editováno: , autor: Ben
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale zrovna ta moje vrže :). Myslel jsem, že to bude nějaká pitomost, která se dá snadno spravit. Teď vidím, že to není jev zřídkavý, ale zatím na něj nikdo nezná lék. Asi se na to co nejdřív vrhnu ať jsem chytřejší...

a nemáš stejně jako já edition 08 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Datum výroby 10/07. Čili MR 08 :) .

Dnes jsem si konečně ušetřil čas a přišel na to, jak odstranit to pitomé vrzání. Původně jsem si myslel, že to vrže to polstrované víko někde uvnitř. rozebral jsem ho (jsou tam takové blbé pacičky co rády praskají). Problém jsem ale nenašel (obr.3.). Víko tedy NENÍ třeba sundávat!

Pak jsem polepil víko zespodu těsněním do oken (obr.2.). Pomohlo to na 99%.

Poslední procento připadlo na boční hrany kolem zámku víka. Vržou zde o sebe plasty. Hrany jsem trochu seškráb nožem a lehce namazal leštěnkou (obr.1.). Nyní mám po starostech a po nepříjemném vrzání. Kdyby se problém vrátil, dám vědět.

post-18388-1218897747_thumb.jpg

post-18388-1218897839_thumb.jpg

post-18388-1218898035_thumb.jpg

Editováno: , autor: Ben
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...