Přejít na obsah

Loketní opěrky


Lancelote

Doporučené příspěvky

Máte všichni ten díl který se přidělává ke středovému tunelu kovový nebo ho má někdo stejně jako já plastový (u origo opěrky). Ten plast sice vypadá docela masivně, ale kov je kov. Nevíte někdo jestli se to dá koupit jako samostatný díl a kolik to případně stojí. Třeba to vydrží, ale rád bych věděl co mě čeká kdyby to třeba prasklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidim jak dlouho to vydrží.. Nejslabší místo mi přijde okolo uchycení ke středovému tunelu, zbytek si myslim že by mohl něco vydržet.

Jinak opěrka je super, ani při řazení mi nepřekáží, takže si na ni asi rychle zvyknu :) Ještě přemýšlím že bych vyměnil celý středový panel za černý. Mám totiž světlý interier (který se mi mimochodem moc nelíbí :( ) a loketní opěrku mám tmavou, takže bych to alespoň v tomhle místě chtěl sjednotit do tmavý barvy. Netušíte někdo kolik ve škodovce za tenhle díl budou chtít?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidim jak dlouho to vydrží.. Nejslabší místo mi přijde okolo uchycení ke středovému tunelu, zbytek si myslim že by mohl něco vydržet.

Jinak opěrka je super, ani při řazení mi nepřekáží, takže si na ni asi rychle zvyknu :) Ještě přemýšlím že bych vyměnil celý středový panel za černý. Mám totiž světlý interier (který se mi mimochodem moc nelíbí :( ) a loketní opěrku mám tmavou, takže bych to alespoň v tomhle místě chtěl sjednotit do tmavý barvy. Netušíte někdo kolik ve škodovce za tenhle díl budou chtít?

ona i ta loketka je ve světlé, a měl bys to v jedné barvě, ale teď už tě s tím nebudu trápit, máš hotovo   :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Od včera mám problém s opierkou. Potreboval som vyklopiť hore a zasekla sa mi v hornej polohe. Zaseknutím myslím že ju nedokážem dať späť do normálnej polohy, skúšal som jemne, skúšal aj silnejšie. Tlačítko pocitovo funguje dobre, len jednoducho nedokážem tú opierku sklopiť späť. Stalo sa Vám už niečo podobné, viete ako to dať späť? Ak sa nebude dať inak, tak zajtra s tým pôjdem do servisu, lebo aj tak sa chystám na výmenu oleja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není se čemu divit..loketka není z těch nejkvalitnějších,po roku občasného užívání mám pocit,že musím kontrolovat upevnění,začíná se to hejbat..je tak (široká) že je jen pro řidiče a spolujezdci vlastně překáží..

Editováno: , autor: manfroto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

Dnes som sedel v novom (ešte nepredanom) Rapide a zarazila ma jedna vec. Lakťovú opierku mala koženú! Vyzerala naozaj dobre, časom by som chcel rovnakú.

P.s.: Môj problém pred 3/4 rokom s lakťovkou sa nakoniec vyriešil výmenou celej opierky vrámci záruky. Nejaká malá, pár milimetrová kovová blbosť sa zlomila/uvoľnila v kĺbe a blokovala sklopenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Tak když ji tedy nikdo nemá, nebo se za to stydí.

 

         Armster 2, ve stříbrném provedení. Provedení hodně solidní,uchycení taky adaptér na uchycení taky bez problémů . Ohledně toho uchycení ten způsob má jednu nevýhodu a škodovka je si toho vědoma a proto dělá takové šílené Al,nebo plastové mohutné držáky,které jsou ukotveny přímo do karoserie. Ostatní ,včetně této jsou ukotveny jen na plastový "tunel", který je měkký a sám o sobě vzadu chytlý jedním šroubkem. Takže pokud na loketku budete tlačit z boku ,hýbe se trochu celý plastový tunel. Není to však nic hrozného.Jen to nepůsobí přesvědčivě. Šlo by to však pěkně zpevnit kdyby to někomu vadilo moc.

 

           Orginál je orginál, ale za novou ty peníze prostě nedám a nějak jsem nenašel nikoho kdo by je prodával.

           Případné zájemce o loketku originál škoda chci upozornit, že jsem našel pár lidí, kteří při prodeji tvrdí, že je to origo díl, ale není a poznáte to hlavně v tom způsobu uchycení do karoserie. Ale horní část vypadá skoro jako originální díl.

 

         Já jsem spokojený jak se vzhledem tak s funkcí.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Po pár dnech používání maximální spokojenost. Jen mne štvalo to kroucení tunelu. Dnes jsem to zpevnil plechem  uchyceným do děr M6 kde se kotví origo opěrka a teď je všechno jako přivařené. Takže pokud by někdo šel do téhle varianty opěrky tak doporučuji to udělat hned.

post-42201-0-36352300-1396188766_thumb.j

post-42201-0-33940500-1396188777_thumb.j

post-42201-0-96728000-1396188797_thumb.j

Editováno: , autor: Alma
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Sada loketní opěrky DAO 700001 pro dodatečnou montáž je 100% originální příslušenctví škoda.

 

Sada se skládá z:

 

1x loketní opěrka       3B0864209 AC VVG  onyx/antracit

1x krytka pravá          5J0864280  47H  onyx

1x krytka levá            5J0864279   47H  onyx

1x adaptér                 1J0864079

1x držák lok.opěrky   5J0864273A

1x šroub M6GFx35   N90691502

1x šroub Torx M8x22 N90940004

4x šroub Totx M6x12 N10285504

1x návod na montáž

 

cena loketní opěrky pro ČR 1950,-  včetně pošty

cena loketní opěrky pro SR  2100,- včetně pošty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...