Přejít na obsah

Rozvody 1.8T


Tomik07

Doporučené příspěvky

Naprostý souulas - výměna okolo 120 tis km včetně vodní pumpy.

Ahoj, jsem na tom podobně mám auto z Německa 1,8 T 20V r.2002 a v servisce neni záznam o výměně rozvodů a to už se blížím na 140 000. Ve škodovce mi řekl technik výměna v 90 000 a kámoš ve 120 000 tak co si člověk má vybrat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to měmil ve 150 tis. V servise jsem si řek, že chci ty ojetý díly vrátit. Jak jsem se na to díval, tak řemen i kladky byly OK. Samo, že mi dělali i vodní pumpu, ale tu si nechali, prý se to repasuje (nebo co).

stenly15 - v tvým případě bych to udělal hned, bo nevíš, kolik to má ve skutečnosti najeto...

Rozdíl mezi naftou a benzínem je v tom, že u nafty (rotaček) se tím řemenem tahá i naftové čerpadlo, proto v 90 tis, u benzínu jen rozvody a vodní pumpa a asi proto až 180 tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

dobry den, kolik je "slusna"cena vcetne prace za vymenu rozvodu na octavia I rs ?  samotna sada se da koupit na netu do 3 tis. jenze pak tam nabizeji jeste vodni pumpu ci jeste neco dalsiho, moc tomu nerozumim co je nutne a proc to neprodavaji jako all in one balicek aby clovek vedel kolik stoji material a kolik si uctuje servis za praci ...jde o motor AUQ

Editováno: , autor: trevor12
doplneni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma
  • o 1 rok později...

Auto (1.8T / 4x4 / combi) som kúpil, keď malo na tachometri 200 000 km. Rozvodovú sadu som kúpil asi rok na to a ďalší rok na to som sa konečne dopracoval k jej výmene. To už ale bolo na tachometri asi o 15 000 km viacej. A oplatilo sa (viď foto):

20181011_172434.jpg

Editováno: , autor: miggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...