Přejít na obsah

Rozvody 1.8T


Tomik07

Doporučené příspěvky

bez tech napínaku jenom remen a kladky to stací ne?

Podle toho kolik máš najeto napínak neboli tlumič vybrací a ještě jsem ti tam nedal vodní pumpu ta se taky mění a pokud je původní tak má plastový lopatky a ty odcházej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho kolik máš najeto napínak neboli tlumič vybrací a ještě jsem ti tam nedal vodní pumpu ta se taky mění a pokud je původní tak má plastový lopatky a ty odcházej

V KELLY PRODÁVAJ CELEJ SET ASI KOLEM 6 LITRU ALE TO JE ASI BEZ TOHO TLUMIČE A URČITRE BEZ PUMPY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam rozvody sadu (prvovyroba dily kladky a remen) za 2984,- a pumpu HEPU za 833,- pro forum -5% sleva, pokud zaplatis prevodem, postovne za 50,- Jinak 90,- Vse s dokladem, zarukou a DPH.

A pumpa má plastový lopatky nebo už bronzoví ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 3 týdny později...
to bohužel nevím. zjistim. Ale me by to zajimalo obecně, jaky je v tom rozdil?

no ja ti dam priklad... kolega si nechal nedavno menit rozvody... nechal si to delat u sveho dobreho kamose a tak mu veril, a tudiz teda rozvody vymenene a tak si jezdil. najel asi pet tisic a najednou pri prerazovani se mi na kruhaci zastavilo auto. nechal se odtahnout do skodovackeho servisu a tam mu rekli, ze ten, kdo mu delal rozvody mu tam dal nejaky neoriginalni typ, preskocilo mu to o tri zuby. takze.. radeji origo a drazssi, nez nejaky levnejsi typy... na rozvodech by fakt clovek nemel setrit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja ti dam priklad... kolega si nechal nedavno menit rozvody... nechal si to delat u sveho dobreho kamose a tak mu veril, a tudiz teda rozvody vymenene a tak si jezdil. najel asi pet tisic a najednou pri prerazovani se mi na kruhaci zastavilo auto. nechal se odtahnout do skodovackeho servisu a tam mu rekli, ze ten, kdo mu delal rozvody mu tam dal nejaky neoriginalni typ, preskocilo mu to o tri zuby. takze.. radeji origo a drazssi, nez nejaky levnejsi typy... na rozvodech by fakt clovek nemel setrit...

Přesně tak- souhlasím!! Jakej blbec chce ušetřit na rozvodech!!!!!3etřte na oleji na nálepkách , mračítkach a na jiných pí..vinách ale na rozvodech nešetřte. Já jsem jel ke kámošovi a dělal mi rozvody od fy Continental. už nevim kolik to stálo ale šetřit kvuli par stovkám korun....je blbost. Rozvody jsou jeden z nejduležitéjších věci na autě- a zase tak často se to neměni!! Tak proč šetřit- hele pokud je někdo bohatej at si šetří ale já jsem zastáncem hesla_ NEJSEM TAK BOHATEJ ABYCH SI KUPOVAL LEVNE VECI!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak- souhlasím!! Jakej blbec chce ušetřit na rozvodech!!!!!3etřte na oleji na nálepkách , mračítkach a na jiných pí..vinách ale na rozvodech nešetřte. Já jsem jel ke kámošovi a dělal mi rozvody od fy Continental. už nevim kolik to stálo ale šetřit kvuli par stovkám korun....je blbost. Rozvody jsou jeden z nejduležitéjších věci na autě- a zase tak často se to neměni!! Tak proč šetřit- hele pokud je někdo bohatej at si šetří ale já jsem zastáncem hesla_ NEJSEM TAK BOHATEJ ABYCH SI KUPOVAL LEVNE VECI!!

jojo continental mam taky rek bych ze sou v nejlepsi kvalite a rozvodak sirsi na 120tis cena cca 9000kc neorigo sunty 4000kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se tady dobře bavím :)

prohledejte si zdejší forum, vše se to tu důkladně rozebíralo. Najdete přesně jakou značku čeho tam je dobrý dát, rozuměj totéž co v autorizovaným servisu, ale za cenu tak 4500-6000,- včetně pumpy i šroubů.

Ale tady takové debaty, že levný je špatný jen úproto, že je levný, tak to je pro úsměv. Nebo si to rovnou objedejte u Cosbyho nebo Seba nebo Jeldy a budete to mít za dobrou cenu a to co tam má bejt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je velký problém když jde řemen vidět? Když na něm není kryt?

Ano díky odskakujícím kamínkům je to velký problém, byl jsem nucen si zakoupit nový kryt rozvodů.. Skládá se z dvou dílů? Malý stojí ve Škodovce 250kč, a Větší na zakrytí 750kč.. Docela je to pálka za dva kusy plastíku, ale určitě bych to koupil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...