Přejít na obsah

Bíly kouř po nastartování 1.9 TDI


galaher

Doporučené příspěvky

Čaute,mám octávii 1.9TDi 81Kw,r.v.2002,najeto 170 000km,po nastartování mi to strašně zakouří (bíly dým ),nevíte někdo čím by to mohlo být,díky za radu.

Mně to dělalo taky asi tak před rokem, Garny vyměnil žhaviče a seřídil předvstřik a je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

A CO NAFTA, KDYŽ TI TO DĚLÁ NEPRAVIDELNĚ? SKUS NATANKOVAT TŘEBA NA NĚJAKÉ ZNAČKOVÉ BEZNINCE

myslim ze naftou to nebude to jsem uz zkousel

takze jsem to vypozoroval a dela to pri studenym motoru skoro porad .jedem mechos mi radil ze je to spatnej predstih ale nevim jak bych ho naladil kdyz jsem se ho ptal jestli predstrik tak tvrdil ze ne ale predstrik mam ok ale kde se ve vagu da hybat predstihem to opravdu netusim

Editováno: , autor: brunda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

myslim ze naftou to nebude to jsem uz zkousel

takze jsem to vypozoroval a dela to pri studenym motoru skoro porad .jedem mechos mi radil ze je to spatnej predstih ale nevim jak bych ho naladil kdyz jsem se ho ptal jestli predstrik tak tvrdil ze ne ale predstrik mam ok ale kde se ve vagu da hybat predstihem to opravdu netusim

NIKOHO NIC NENAPADA?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nestrácí se ti voda? mohlo by to být těsnění pod hlavou, při zahřátí chladícího systému je to natlakované tak ti to může prolínat do motoru

ted vto spis pozoruju ze to dela pri studenym a nebo kdyz to dyl stoji ale zase to neni pravidlo,voda se nestraci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mě to byl předvstřik (u toleda motor 1Z 66kw) moc malej,

s napichnutym noťasem kontrola předvstřiku, jak se rozvoďák

postupem času vytahává, tak se rozhodí i ten předvstřik ....

... si myslim, že to bude ono

MK :palec2:

Tak předvstřik je ok

Editováno: , autor: brunda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Poraďte prosím na octavii 1,9 TDI 66kw 2002 při nastartování hustý bílý dým a motor jede na tři válce po zahřátí už tolik nedýmí ani necuká do cca 2000 otáček tak začne cukat vyměnili mi rozvody, naftové čerpadlo, vstřiky kontrolovali jsou údajně v pořádku i tlaky , diagnostika nic nehlásí :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

mam octaviu 1.9tdi 81kw asv r.v.2004 a rano po starte zadymi z vyfuku biely dym len chvylu ako nespalena nafta a je stiplavy dym co moze byt chyba dakujem

 

EDIT:

olej ani voda sa netratia a startuje na prve otocenie

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mám to samé na svém Golfu ALH rok 99 a je to špatným předvstřikem, pokud ho máš OK, tak co sem řešil s odborníky na dieselpoweru, tak to chce dát ven trysky a nechat je pořádně očistit a problém by měl zmizet.

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

mam octaviu 1.9tdi 81kw asv r.v.2004 a rano po starte zadymi z vyfuku biely dym len chvylu ako nespalena nafta a je stiplavy dym co moze byt chyba dakujem

 

EDIT:

olej ani voda sa netratia a startuje na prve otocenie

presne tohle jsem mel taky nechal jsem udelat trasky(novy),zhavice ok,predvstik taky ok,startovaci davka ok. vodu ani olej to nezralo  a zakourilo to pouze v zimnim obdobi spis kdyz se teplota dostavala k 5 stupnum a niz-problem jsem nevyresil teda vlastne jo koupil jsem jinou karu :kol-47:

Editováno: , autor: brunda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...