Přejít na obsah

Taky už jste odřeli Rumíka?


Václav Š.

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Chlapy,poraďte mi jak se zbavit lehkého škrábance na boku a puntíku na přední kapotě od kamínku.Koupil sem si lakovou tužku orig.Škoda.Pročítal sem vlákna,ale není mi to pořád jasný,hlavně to,k čemu je na té tužce ten drátěný kartáček,barvu bych pochopil,ale tohle fakt ne.Samotnej návod na obalu není,asi taky šetření na výrobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo s tim dratenim kartackem sem taky bojoval. nejdriv sme si myslel, ze je to nejaky propichovatko vicka. Myslim, ze je tam k tomu, abys tim mohl orejpat a ocistit odfoklou a orezlou barvu. Pokud mas jen flicek, tak ho odmasti a zakapni. doporucuju jen barvou. Pokud je malej, tak to videt nebude a ten lak ti jen udela vystouplej hrbol, kterej je vic videt. Tecky jsou dobre, ale podlouhly skrabance to je zlo. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak som tomu dnes dal, v snahe zaparkovat do tiena pod strom som neodhadol vysku trciacich konarov a lak roomika si to odniesol hlbokym skrabancom od anteny do stredu strechy a par mensimy skrabancami po streche .. no vyzera to otrasne ... po zalesteni voskom to je o nieco lepsie ale ked sa vosk zmyje bude to hnus ... ach joooo

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

To je hned, mel jsem pujceny auto, a prijdu k nemu a vedle stala cervena felicie a ja v zadnich dverich slic od cervene barvy a promacklinu, v aute sedela slepice tak rikam ze to snad nemysli vazne, ona ze to pry nebyla ale na dverich mela kus me barvy, akorad kdyz zjistila ze me napalila dvere tak preparkovala tak aby ty dvere nedosahly... a ted babo rad... fuck

Editováno: , autor: Matrix.nine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím všechny,

je tu pár příspěvků, že Vám auto obtáhnul závistivej soused a následně to šlo rozleštit. To mi přijde trochu divný, když někdo udělá rejhu třeba klíčema, tak už to nikdo nikdy nerozleští a když by v sousedovi byla ta závist, aby auto měl potřebu poškrábat, tak by určo pořádně přitlačil ne? Není to spíš nějaký zavadění o větvičku nebo tak?

Jinak těm, co maj potřebu poškrábat auto usekat ruce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

je tu pár příspěvků, že Vám auto obtáhnul závistivej soused a následně to šlo rozleštit. To mi přijde trochu divný, když někdo udělá rejhu třeba klíčema, tak už to nikdo nikdy nerozleští a když by v sousedovi byla ta závist, aby auto měl potřebu poškrábat, tak by určo pořádně přitlačil ne? Není to spíš nějaký zavadění o větvičku nebo tak?

Jinak těm, co maj potřebu poškrábat auto usekat ruce!

Muze to bejt vetvicka, nebo plastovej klips na bunde, jak se o auto nekdo otre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Vidím, že tady dlouho nikdo nic nenapsal. Po jarním umytí mého Roomika jsem zjistil pár ťukanců na přední části, asi od kamínků po zimní údržbě silnic :aggressive: . Už to tak nebolí jako, když byl nový, ale štve mě to pořád. Asi před týdnem jsem zjistil, že mi na sídlišti některý dobrák odřel zadní nárazník, když za mě parkoval, no podařilo se mi to trochu vyleštit, že to není moc vidět. A včera mi na parkovišti u Alberta (bývalá Hypernova) další dobrák promáčknul zadní pravé dveře. Byla tam ještě barva (fialová nebo vínově červená), vzpomněl jsem si, že vedle mě parkoval VW Transportér takové barvy. Na chatě se mi to podařilo zase vyleštit, lak naštěstí poškozen není, ale je tam taková promáčklina, že jsem si myslel, že tam je díra. Promáčklina je těsně pod těsněním okna. kol100 Foto zatím nemám.

Editováno: , autor: Martin_K.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No my sme neměli nikdy problém. Ten nastal v okamžiku, kdy tatík jezdil s fabkou do práce a nebylo místo na soukromým parkovišti. Tak to párkrát postavil o pár metrů vedle na parkoviště Kauflandu. V Praze s tím nemám problém, ale tady to bylo za 14 dnů omlácený nehorázně. Jestli somráci s rezatejma feldama a favoritama nemůžou vystát pitomou FIC Elegance a nebo jsou opravdu takoví křupani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

videl bychto fakt na krupany. Mam aktualni zkusenost. Benesov nad Ploucnici TESCO hned na kraji. V sobotu sem tam jel na malej nakup. Parkoviste poloprazdny. Primo u budovy je asi 7 mist, z toho 3 krajni invalidni. Prijel se tam. zaparkoval na druhem miste. Nez se stacil otevrit dvere a vylezat, tak se tesne velde me postavil nejakej mistni buran s rezavim cimsi. Jeho spolujezdec se zacal sapat ven. "Ok " rikam si pockam az vyleze a pak pujduja. Ale ouha on mel jen dvoj dverak a vzadu dva lidi. Takze ty dvere nechal otevreny, odjistil sedacku, aby molhi ty dva vzadu ven. to uz sem ti tukal na celo. Druhej byl trosku vetsi, tak jak lezl ven, "upadl" na ty dvere a prasknul mi do dveri. to uz sem skala ven. Nastesti to slo do ochrane listy. Osklive sem se zamracil a krikl, at dava bacha. Uz to bylo dost husty. Vrchol byl, kdyz uz sem teda vylezl z auta ja, mi dva spolujezdci a 4 lidi z toho auta, tak se priritila zenksa ze schnilou felicii, "rozehnela " nas a postavila to tesne vedle toho chlapa vedle me. Takze zaver prazdne parkoviste a tri auta nacpany vedle sebe u vjezdu a 8 lidi v chumlu kolem nich. No neuveritelny. :aggressive:

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně si to dovedu představit. To je jako v kurníku, slepice jde taky spíš snášet tam, kde už je nějaký vajíčko.

Já jsem zase nedávno parkoval u nás před barákem a bylo to jediný volný místo široko daleko. Když vylezu ven, tak jsem

si všiml, jak je hrana dveří u vedle stojícího auta úplně omlácená, jak pořád vráží do nějakýho auta, tak jsem z toho byl

dost nesvůj, ale naštěstí jsem další den žádnej šrám na autě nenašel. Snad nebude vadit, že se vám cpu do Roomíků. :)

Editováno: , autor: mambo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připadá mi to,že čím větší mezeru si při parkování vedle sebe nechám,tím těsněji si to někdo vedle mě zaparkuje.Jinak už mě potkal taky malý šrám-při stání na semaforech si do mě zezadu jemně drncnulo jiné auto. Hezky jsme to sepsali pro pojišťovnu a dobře jsem udělal.Nakonec z toho byla výměna nárazníku+lakování a stálo to 10 a půl tisíc..

post-33271-1246732555_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...