Přejít na obsah

Taky už jste odřeli Rumíka?


Václav Š.

Doporučené příspěvky

hmm ... to ne, mám to ve výšce cca 15 čísel nad prahem, takže jedině to velké oplastování na Scouta ... je to po základ, takže plechu nic nehrozí, navíc zima byla milostivá :-) počkám až budou díly a koupím je ve Škodovce

A nepřemejšlel jsi o tom nápisu Roomster? když řikáš že z 10 metrů to není vidět, možná by tomu pomohl jen ten nápis a tolik tě to nebude stát. A podle toho, jak jsem Scouta okukoval, nebude to jednoduchý napasovat to na normál Rumíka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pockat jakej napis myslite? ten klasickej, co mam i ja, ale neni celo plosnej, jso to jen zvlast pismenka.

podle tooho jak to mas odreny by se treba hodil nejakej v "kuse"

To máš pravdu, ale mohlo by to pasovat na tu dolní hranu nápisu, ta je v celku. Záleží na tom, jak by to vycházelo na výšku, to musí poměřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jmena hloupejch na vsech sloupech, tak  ve CT by meli prijit chromovy pismenka na rumika.,  a  hadejte co z nich budu skladat.,.  kol120

prijde to na zadek do mista jak je napis roomster, na levou stranu.,

Velkým 1,2 HTP?.... :D

Editováno: , autor: ntr23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Odrenyho roomstera jeste nemam, ale vcera jsem chytil nejaky UFO do predniho skla a uz se pavoucek rozlejza. Jeste, ze to mam pojisteny. Akorat budu muset vybehat novou dalnicni znamku.

taky jsem řešil známku. není to problém, pokud ji sloupneš, budeš mít k tomu ten kontrolní ústřižek, tak ti jí za malý poplatek na kterékoli poště vymění....

Editováno: , autor: lukyssek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska to fotil pojistovak-likvidator, rikal, ze roomstera jeste nefotil ;) a prej ze mi tu znamku v servise prelepi, tak jsem zvedav. prijde mi to divny, pac si myslim, ze se roztrha. No kazdopadne na nic krome skla se ta pojistka nevztahuje. ve ctvrtek by mi tam meli dat novy sklo, takze na polygonu muzem vesele radit, akorat me sere, ze sem to sklo zrovna v nedeli pucoval z obou stran, ted na to novy ani nesahnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akorat me sere, ze sem to sklo zrovna v nedeli pucoval z obou stran, ted na to novy ani nesahnu :)

Já ho taky pucoval z obou stran. Zevnitř v neděli a zvenčí dneska. :) Ale musím říct, že zevnitř to jde úplně na prd. O ten tvrdej plast na vrchu přístrojovky jsem si spálil dva prsty, jak jsem to usilovně leštil <_< . A nejvíc mě dostalo, že když jsem jel dneska proti sluníčku, tak tam byly takový lízance, že to před tím, než jsem se do toho pustil, bylo lepší :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem si před chvílí byl pro Roomíka s vyměněnou řídící jednotkou a tyčkami stabilizátorů. Odpoledne mi volá chlápek ze servisu, že mi jeden starší člověk nabourál auto, ale že ho naštěstí chytli ( chtěl ujet parchant ). Naštěstí to odnesl jen ten nárazník a za 10 dní si jdu pro novej. Nárazník praskl pod světlem a má pěkně ohoblovanej lak.

Auta stála vedle sebe a on jel kolem předku a nevyhnul se. Jde to z jeho ručení, ale stejně to naštve.

Takže zatím asi vedu :-((((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MPX : hod foto...ale je to sila

Zítra se to pokusím nějak nafotit, ale moc to vidět neni. Od obchoďáku by jsi s tím klidně odjel. Tedy až na tu značku na zemi a rozmačkanej rámeček :-(

Naštěstí to po sobě sklouzlo. Když by to šlo víc do boku, tak nevim nevim ( radši ani nemyslet ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ludia, uz mozte aj mna srdecne uvitat v tejto teme...Dnes sme doobeda jazdili na aute, okolo obeda sme prisli domov, auto odstavili na parkovisku, po dvoch hodinkach sme isli znova prec, prideme k autu a nad kluckou vodicovych dveri biela cmuha - tak sme ju zotreli a co bolo pod nou? pekny skrabanec od nejakeho dobroprajneho suseda z vedlajsieho baraku - tymto ho srdecne pozdravujem :fakac: Potom som auto detailnejsie obzrel a vsimol som si toho viac na vodicovej strane, takze mam cely zbytok dna skvelu naladu fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...