Přejít na obsah

potahy do vozu


Lancelote

Doporučené příspěvky

No já bočními airbagy bohužel nedisponuji, takže normální potahy tam mít můžu, ale chtěl bych nějaké, které by se nekrčily, ale doslova seděly, nemáte tedy tipa?

Díky lol

Já jsem myslel, že boční airbagy jsou základní výbavou.

mám výbavu Style, ale že bych měl boční airbagy?...normálně jsi mě znejistil... :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bočními airbagy bohužel nedisponuji, takže normální potahy tam mít můžu, ale chtěl bych nějaké, které by se nekrčily, ale doslova seděly, nemáte tedy tipa?

Díky lol

Já jsem myslel, že boční airbagy jsou základní výbavou.

mám výbavu Style, ale že bych měl boční airbagy?...normálně jsi mě znejistil... :huh:

jojo určitě máš je to seriová výbava všech Roomsterů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bočními airbagy bohužel nedisponuji, takže normální potahy tam mít můžu, ale chtěl bych nějaké, které by se nekrčily, ale doslova seděly, nemáte tedy tipa?

Díky lol

Já jsem myslel, že boční airbagy jsou základní výbavou.

mám výbavu Style, ale že bych měl boční airbagy?...normálně jsi mě znejistil... :huh:

jojo určitě máš je to seriová výbava všech Roomsterů :)

Ok, tak to se musím mrknout...jinak díky za nový poznatek :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže k těm potahům, ptal jsem se mého prodejce. Lze je u něj objednat bez problémů, cena je lehce přes 2,000,- Kč. Standartně šité pro boční bagy, a je jen třeba upřesnit, zda jsou na zádech př. sedaček kapsy nebo ne a zda je nebo není loketní opěrka. Doba dodání cca 3 týdny. Na zadní sedadla jsou potahy samostatně na každé jedno sedadlo. Výběr látek taky trochu je. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na poťahy odporúčam firmu MAD (www.autopotahy.sk), robia poťahy pre bočné airbagy s atestom. Akurát neviem, či už robia aj so vzormy látok pre Roomster. Na Fabiu a O1/2 majú fabrické vzory, takže keď sa poťah dobre natiahne, vyzerá ako originálna sedačka B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na poťahy odporúčam firmu MAD (www.autopotahy.sk), robia poťahy pre bočné airbagy s atestom. Akurát neviem, či už robia aj so vzormy látok pre Roomster. Na Fabiu a O1/2 majú fabrické vzory, takže keď sa poťah dobre natiahne, vyzerá ako originálna sedačka B)

juknu.,., :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa teda poťahy nepáčia, už to nie je úplne ako origo sedačka. Pokiaľ niekto tie sedadlá vyslovene neprederie, tak sa nieto čoho obávať. Myslím, že vysávačom disponujete a ešte na Fabiu som mal super sprej, ktorý vytvoril na sedadle penu a vyčistil sedadlo špičkovo. Pustilo aj to, čo predtým neodstránil tep na koberce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám moc dobrý skušenosti tady u nás, v minulém autě jsem měl světlý vnitřek vozu, a dávám to na ruční mytí. Moje žena mi na bílej strop smátla černou řasenkou, šlic jako blázen. A kluci to vyčistili tak že to nikdo nenašel, jako by tam nic nebylo. Takže jezdím jen tam. A ceny maj špičkový. Za kompletní umytí, navoskování, a vytepování celýho vnitřku s ošetřením plastů, vyčištění oken si řekli 1200,-. A to na tom dělali dopoledne. Když jsem si dal umejt auto jen z venku a vyluxovat v Praze, tak si za ro řekli 1000,- Jsem myslel že mě trefí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...