Přejít na obsah

potahy do vozu


Lancelote

Doporučené příspěvky

Co s tojí taková prožívaná sranda, aby to nebyl žádný hadr potah? Něco takového jako v té červené třeba...

Stojí 4200Kč a ty prošívaný jsou novinka. kol100 Ale na druhou stranu ta látka je fakt kvalitní s potahama co mám ve fabce za 1500Kč se to nedá vůbec srovnávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Tak tady jsou, posudte sami jak to vypada (dneska u nas bylo skarede, tak prosim o schovivavost) :)

post-10189-1192814245_thumb.jpg post-10189-1192814254_thumb.jpg post-10189-1192814280_thumb.jpg post-10189-1192814292_thumb.jpg post-10189-1192814331_thumb.jpg post-10189-1192814349_thumb.jpg post-10189-1192814407_thumb.jpg post-10189-1192814418_thumb.jpg

...daly mi docela zabrat, ale nastesti vyrobce k potahum dal CD s kratkymi videi, ktere ukazovaly jak presne je nasadit. Zadni mi zabraly tak 2 hod., predni pak kolem 45 min.

Vyrobce, jak jsem uz drive napsal je fa. MAD a cena ... 4400,- CZK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...daly mi docela zabrat, ale nastesti vyrobce k potahum dal CD s kratkymi videi, ktere ukazovaly jak presne je nasadit. Zadni mi zabraly tak 2 hod., predni pak kolem 45 min.

Vyrobce, jak jsem uz drive napsal je fa. MAD a cena ... 4400,- CZK

Ty voe, takovou dobu? Co je na tom tak problémového je nasadit, že k tomu dávaj DVD?????? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe, takovou dobu? Co je na tom tak problémového je nasadit, že k tomu dávaj DVD?????? :help:

No, pravda, neni to uplne cisty cas ;) a rekni sam, copak ty si s takovymi vecmi nehrajes ? -_-

A to CD bylo docela pomocne. Aspon se mi ani jednou nestalo, ze bych musel neco "svlekat" :doh ... je vzdycky lehci, kdyz vidis, jak to delat :D

Na tech zadnich sedackach bylo napr potreba odsroubovat plastove krytky, apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
...daly mi docela zabrat, ale nastesti vyrobce k potahum dal CD s kratkymi videi, ktere ukazovaly jak presne je nasadit. Zadni mi zabraly tak 2 hod., predni pak kolem 45 min.

Vyrobce, jak jsem uz drive napsal je fa. MAD a cena ... 4400,- CZK

Ty voe, takovou dobu? Co je na tom tak problémového je nasadit, že k tomu dávaj DVD?????? :help:

Potvrzuji - mám s těmito potahy stejnou zkušenost. Bez CD by byl asi problém zadní sedadla nastrojit. Jinak co se týče vzhledu, tak perfektní, od originálu naprosto k nerozeznání. Žádné vlnky atp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Nedávno na fóru uveřejněný návod na výměnu potahu loketní opěrky (myslím OII) mě inspiroval ke změně na mém R. Loni před létem jsem se rozhodl si pořídit nějaké slušné potahy na předek (lepit se na silonový polstr není nic příjemného), ale nic než umělinu jsem neviděl. Jako nouzi jsem pořídil dvě velké froté osušky a jeden malý ručníček na opěrku (v akci celkem za 140 Kč). Dvě dirky, čtyři poutka, hodná tchýně u šicího stroje a potahy byly jako origo. Opěrku jsem pouze celou přikryl ručníčkem a přemýšlel co s tím, aby byla plně funkční. Když jsem viděl ten postup výměny potahu, tak jsem to zkusil a dopadlo to nad moje očekávání. Oproti postupu jsem potah zachoval a froté pouze opatrně přilepil Patexem zespodu po okrajích k původnímu potahu.

Výsledek zhodnoťte sami.

post-11762-1208979050_thumb.jpgpost-11762-1208979069_thumb.jpgpost-11762-1208979086_thumb.jpgpost-11762-1208979103_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze ja si taky nechal poslat z MADu vzorkovnik, ale nejak bych si nevybral (hledal jsem neco podobneho potahu Pulse). Nakonec to dopadlo tak, ze rodice narazili v Ostrave v Zabrehu v Kauflandu na stanek, kde nabizeli potahy na miru. Tak jsem se tam byl podivat a i kdyz zpocatku jsem mel pocit, ze ne. Tak jsem nakonec objednal, sice ne primo Pulse, ale neco podobneho.

Latky pry pouzivaji stejne jako MAD. vyber meli rozhodne vetsi a pestrejsi. Cena o neco nizsi nez MAD. Na FII se sport sedadly to me vyjde na 3700 + dobirka a postovne.

Jinak co rikala ta dealerka, tak objizdeji hlavne autosalony a vystavy a nestihaji sit. Delaji hlavne primo na zakazku doba dodani 4-6 tydnu.

Jo jinak jedna se o Lira Praha (Josef Svoboda) a sijou to v nejake firme v Nachode. Na netu maji akorat zmineno ze pouzivaji anglicke original latky.

Jakmile dorazi (odhad pulka kvetna tak nafotim.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam potahy asi mesiac od Lira Praha (Josef Svoboda) v Roomstry zatial plna spokojnost, objednal som ich na stanku v supermarkete a dosli mi dobierkov asi za 3 tyzdne, latku som si vybral original co sa davala na Fabiu Ambient MR2005 je to podobne ako Chick night v R a FII daval som ich tam hned ako prislo auto z predajne, a na druhy den som si isiel pre zopar doplnkou ktore neboli pri preberani auta skladom a prezeral si tieto potahy aj predajca a velmi sa mu pacili na sedackach sedia dopre a vobec sa nelisia od interieru takze na prvy pohlad to vypada ako bez potahov.

Editováno: , autor: palomik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam potahy asi mesiac od Lira Praha (Josef Svoboda) v Roomstry zatial plna spokojnost, objednal som ich na stanku v supermarkete a dosli mi dobierkov asi za 3 tyzdne, latku som si vybral original co sa davala na Fabiu Ambient MR2005 je to podobne ako Chick night v R a FII daval som ich tam hned ako prislo auto z predajne, a na druhy den som si isiel pre zopar doplnkou ktore neboli pri preberani auta skladom a prezeral si tieto potahy aj predajca a velmi sa mu pacili na sedackach sedia dopre a vobec sa nelisia od interieru takze na prvy pohlad to vypada ako bez potahov.

kolko ta to vyslo ? nejaky kontakt alebo web na nich nemas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolko ta to vyslo ? nejaky kontakt alebo web na nich nemas?

- 5000 Sk komplet(5x sedacka, 5xopierka hlavy, 1xopierka ruky, na prednych sedackach vzadu nasiti zips, na zadny sedackach uchytenie na pasy, vsetky otvory obnitkovane), latka ako na sedackach z vyroby na chrbtovej casti sedacky nieje uplet ale original latka, cena sa urcuje podla materialu a doplnkou, podla mna tato je niekde v strede da sa usetrit ale aj priplati za druh latky a na zadnu stranu dat uplet (je to lacnejsie), da sa vybrat len urcita sedacka a aj kombinacia latok na sedacke

- Jiri Svoboda CR +420 602 567 788, SR 0915 557 399

- SR p. Thienel 0918 502 747

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- 5000 Sk komplet(5x sedacka, 5xopierka hlavy, 1xopierka ruky, na prednych sedackach vzadu nasiti zips, na zadny sedackach uchytenie na pasy, vsetky otvory obnitkovane), latka ako na sedackach z vyroby na chrbtovej casti sedacky nieje uplet ale original latka, cena sa urcuje podla materialu a doplnkou, podla mna tato je niekde v strede da sa usetrit ale aj priplati za druh latky a na zadnu stranu dat uplet (je to lacnejsie), da sa vybrat len urcita sedacka a aj kombinacia latok na sedacke

- Jiri Svoboda CR +420 602 567 788, SR 0915 557 399

- SR p. Thienel 0918 502 747

Me to vyjde na 3800 CZK . Prave jsi prone pujdu na postu.:)

Jinak cislo do vyroby: 777737122 a na meho dealera u ktereho jsem objednaval: 607207615

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To foromen -

kde přesně jsi v CZ objednával/kupoval ty potahy od fa MAD?

Co se mě týče, objednával jsem je u prodejce Škodovky UNIcar Ostrava. Měli katalog a vzorník látek, tak jsem si vybral kombinaci látek (kombinace má MAD dané) a "vzor" - chtěl jsem kulaté rohy u červeného pásu nahoře. Ale pro roomster mají vzor pevně daný, tak jak ho vidíš na dříve vložených fotkách.

Sedačky mám základní co jsou ve verzi Style.

Editováno: , autor: OldaM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...