Přejít na obsah

potahy do vozu


Lancelote

Doporučené příspěvky

Nie nie, kupoval som priamo u mojho predajcu v Hlohovci. Vzdy si tam veci objednam a maju to pre mna prichystane a ked idem okolo, si to tam vyzdvihnem. S AP nemam skusenosti. Ale niekto si tam objednaval a bol spokojny. V IMPA mi tvrdili ze take prislusenstvo ani skoda neponuka... Su nejako slabo informovany...vraj volal aj do Boleslavy... :kol-131:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mohol by si to aj vyfotit Vladinek? Ako to vyzera len tak na koberci a ako v aute (ako som to vyfotil ja)...aby som mohol porovnat. Lebo ja som to robil len tak na slepo.

Diiiky!

jj vyfotím. O víkendu budu ještě dělat nejaké fotky tak to vezmu při jednom a dám Ti to sem na ukázku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
http://banan65.rajce.net/Rumik Tady je pár fotek mého Rumíka s potahy.Koupil jsem je v Říčanech http://www.autopotahy.o1.cz/index.php-id=3727.htm Ta látka měla být šedá ale je to do fialova,tak si zvykám.Na zadních sedadlech nejsou držáky pásů a když děti pustí pás tak to bouchne do karoserie,ale jinak spokojenost
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechal jsem si dělat potahy od firm TASO Mladá Boleslav tvrdí že jenom oni mají atest na boční airbagy dokonce mi ho i ukazoval. Látka perfektní na předních sedadlech nápis ROOMSTER + logo ŠKODA cena po slevě 4200Kč

Za 3 týdny by měli přijíd tak to nafotím. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...