Přejít na obsah

Vypalení instalaček Windows na DVD


Farnell

Doporučené příspěvky

Zdar kluci, je tu mezi vama nejaky znalec pocitacu? Potreboval bych vypalit instalacky windows XP na DVD-cko. Mam totiz staryho notebooka a rozbila se v nem mechanika-cte jenom DVD a potrebaval bych to nutne preinstalovat, takze potrebuju nejak dostat ty instalacky na divko aby to z nej bootovalo, pujde to vubec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jeste by to chtelo specifikovat,na jakym mediu mas ty instalacky.A hlavne jaky instalacky ceho(verze,SP1,SP2..atdatd).Bud koknkretni...Jinak pokud mas stavajici instalaci na CD,tak to staci vypalit treba v neru(kopirovat disk)..Pri nejhorsim ulozit obraz instalace(jako ISO,NRG) a zahnout to primo z obrazu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to windows xp profesional-jake ja to verze je snad uplne jedno, je to na cedecku a ja to potrebuju dostat na DVD aby to z nej bootovalo, kopirovat v neru z CD na DVD nejde-alespon jsem na to neprisel, kdyz vytvorim obraz z CD tak mi zadny program nepovoli ho vypalit na DVD, chce zase jenom CD.... uz jsem z toho zoufalej :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucí psali v Neru. ten je asi nejlepší na smažení

To jsem zkousel a opravdu mi to nejde.... Je tu prosim nekdo kdo to skutecne delal (vytvoril funkcni bootovaci DVD instalacek windowsu) a ne jenom lide, kteri si mysli jak se to dela??? Dekuji... :(

Samozrejme to de v neru ... delal sem to milionkrat :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucí psali v Neru. ten je asi nejlepší na smažení

To jsem zkousel a opravdu mi to nejde.... Je tu prosim nekdo kdo to skutecne delal (vytvoril funkcni bootovaci DVD instalacek windowsu) a ne jenom lide, kteri si mysli jak se to dela??? Dekuji... :(

Tak mi to nedalo a mám funkční instalaci WinXP profesional sp1 na DVD. Jde to přes Nero otevři to iso nabídne ti to vypálení standartně na CD tak jen změníš cd na dvd a je to. Nemáš náhodou dvě pece jednu cd druhou dvd to musíš nejdřív spustit Nero změnit typ vypalovačky na dvd a opět to musí jít. Nebo ti můžu zítra to dvd věnovat samozřejmě bez serialu protože předpokládám že máš tak jako všichni originál instal cd a svůj serial lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucí psali v Neru. ten je asi nejlepší na smažení

To jsem zkousel a opravdu mi to nejde.... Je tu prosim nekdo kdo to skutecne delal (vytvoril funkcni bootovaci DVD instalacek windowsu) a ne jenom lide, kteri si mysli jak se to dela??? Dekuji... :(

Záleží od toho, o ktorý release WXP sa jedná - z niektorých inštalačných CD naozaj nejde vytvoriť inštalačné bootovacie DVD. Skús použiť prípadne program nLite, s ním by mohlo ísť upraviť povôdný iso súbor :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucí psali v Neru. ten je asi nejlepší na smažení

To jsem zkousel a opravdu mi to nejde.... Je tu prosim nekdo kdo to skutecne delal (vytvoril funkcni bootovaci DVD instalacek windowsu) a ne jenom lide, kteri si mysli jak se to dela??? Dekuji... :(

Záleží od toho, o ktorý release WXP sa jedná - z niektorých inštalačných CD naozaj nejde vytvoriť inštalačné bootovacie DVD. Skús použiť prípadne program nLite, s ním by mohlo ísť upraviť povôdný iso súbor :palec2:

Tak to bych si nebyl tak jist, ze to nejde !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bych si nebyl tak jist, ze to nejde !

Mám tu jedno a veru naozaj nejde - je to SP2 s vloženými aktualizáciami ku koncu januára. Takisto napáliť iso z MSDN dvdčiek je možné len na cdčko...

Edit: Pre vysvetlenie napíšem, že napáliť to samozrejme ide, ale z takto vytvoreného dvdčka sa nepodarí nabootovať :blbec:

Editováno: , autor: Igor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bych si nebyl tak jist, ze to nejde !

Mám tu jedno a veru naozaj nejde - je to SP2 s vloženými aktualizáciami ku koncu januára. Takisto napáliť iso z MSDN dvdčiek je možné len na cdčko...

Edit: Pre vysvetlenie napíšem, že napáliť to samozrejme ide, ale z takto vytvoreného dvdčka sa nepodarí nabootovať :blbec:

Presne tohle se mi deje-to DVDcko vypalim, ale nebootoje mi to z toho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...