Přejít na obsah

Nádobka ostřikovačů


Petris

Doporučené příspěvky

Zdar, dělá se nádobka ostřikovačů ve více rozměrech? Jde mi o to, že si chci přidělat ostřikovače na světla a už teď je moje současná banda furt prázdná a co tprv s ostřikem světel. Nejsou i nějaké větší případně dá se to v klidu zaměnit? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
:o Viem ze kvapalina do strekovacov je agresivna,aspon ta zimna.Večšinou tam nalejem viac,pretoze nevidim a zbytok mi to odkvapka po nadrzke a po zarazniku vonku pred prednym kolesom.Myslis ze by ta kvapalina mohla koskodit tie hadičky?A nevieš mi poradiť ako demontujem naraznik aby som sa dostal k tej nadrzke?Za odpoved ti dakujem :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:o Viem ze kvapalina do strekovacov je agresivna,aspon ta zimna.Večšinou tam nalejem viac,pretoze nevidim a zbytok mi to odkvapka po nadrzke a po zarazniku vonku pred prednym kolesom.Myslis ze by ta kvapalina mohla koskodit tie hadičky?A nevieš mi poradiť ako demontujem naraznik aby som sa dostal k tej nadrzke?Za odpoved ti dakujem :)

ing.edo:

vidím že si nový a ešte si nepoužil funkciu hladať, takže som hladal za teba a našiel som príspevok v ktorom je popísané ako dať dole nárazník a v ňom som tiež hladal tak nájdeš tam viac odkazov

hadičky myslíš káble? zas taká agresívna snáď nieje a poškodiť by mohla ako u motorového káblového zväzku len v prípade že vy tá kvapalina tam niekde stála a tie káble by boli v nej, čo v tom mieste moc reálne nieje.

Predný a zadný nárazník, ako dať dole, rozdiely, atď...

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=254

inak to téma je vyvesené.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
no sporilku: daj si striekanie na zadne okno a pod trisku nieco daj a tak to dostanes von. za radu mi nemusis posielat honorar.

p.s.: stale plati ze pre 5 korun si niektori daju aj koleno vrtat :p:)

-_-

Když nema kombajna tak ma ostřikovač ve stěraču nasměrovaný nahoru a to by se mu blbě vypouštělo.

Taky nevidim důvod proč schovávat 1,5l zimni směsi - přeci to zas tolik nestoji ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...