Přejít na obsah

Nádobka ostřikovačů


Petris

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak dnes se mi podařilo ji vyprázdnit až do dna. Pěkně přes hadičku (bužírku). Trvalo to sice asi 15 minut, ale výsledek byl splněn.

Motorky pak jely pěkně na prázdno. Akorát jsem zjistil že nemám kontrolu stavu. Protože mi nic nesvítilo, což je tak na dvě věci. Když to není vidět okem. Zajímavý pak bylo tam nalít tu letní směs, teklo to totiž i bokem, všude kolem jsou konektory, je to trochu nedomyšlený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzal jsem dvě bužírky z PVC určené na vodiče, jednu širší a druhou tenčí tak aby do sebe šly zasunout, výsledkem toho je dostatešně tuhá a tenká trubička která se snaží stáčet do kruhu, takže při vkládání do nádržky a točením se dostane přes všechny kolena až dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zimní kapalina na rozplácnutej hmyz není zrovna nejlepší. Já proto od jara do podzimu používám letní (žlutou) a neředěnou. V přechodném období to prostě míchám (do zbytku naleju tu druhou). Ideální byla letní zn. Rally, která snesla mráz do -5 st.C. Bohužel jsem ji už nějaký čas neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zimní kapalina na rozplácnutej hmyz není zrovna nejlepší. Já proto od jara do podzimu používám letní (žlutou) a neředěnou. V přechodném období to prostě míchám (do zbytku naleju tu druhou). Ideální byla letní zn. Rally, která snesla mráz do -5 st.C. Bohužel jsem ji už nějaký čas neviděl.

U nás v Hradci Králové ji máme a je fakt dobrá 3litry stojí 65kč ve slevě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...