Přejít na obsah

Vadné zapalovací cívky 1.2 HTP


Spiol

Doporučené příspěvky

To co popisuješ,vyloučit jistě nejde.U mojí Fábky,když začala odcházet cívka na prvním válci,tak nejprve jsem pozoroval nepravidelný volnoběh což se zhoršovalo,pak to začalo někdy až chcípat /třeba na světlech/.Tak jsem to napíchl na VAG a zjistil vynechávání zážehů - sporadická chyba.Takže výměna cívky a byl klid.Měnil jsem ji na asi 50t km.Obě ostatní jsou dosud originál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
Host Fábina máti

Jsem po technické stránce úplná blbka. Startuji auto, divný zvuk, žádný tah, kontrolka motoru. Podruhé. Potřetí to vzdávám. Volám Asistenci, někoho pošlou. Pán přijel a ještě ani nezkusil nastartovat a povídá: "To bude cívka...." a mávl rukou. Nastartoval. "Je to rozhodně cívka. Zítra to máte spravený." Auto odtáhl. Druhý den mi oznámil, že když to sundali z odtahovky, už se závada neprojevila. Zkusili to opakovaně a furt nic, takže diagnostika. Nakonec to teda nějak našli a cívku vyměnili. Upozornil mě, že je to velice častý problém u těchto Fábií a ať počítám s tím, že do půl roku odejdou i ostatní.

Editováno: , autor: Fábina máti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja som mal problémy s cievkami.Cesta z BA do Prahy dialnica normál 130 km.Na začiatku Prahy motor začal škbať kontrolka motora a koniec.Riešil som to cez poisťovňu odťahom do servisu, kde ma bratia Česi ošklbali o 3500 Čk za výmenu jednej spálenej cievky. O dva dni cesta Praha BA a znova cca 40 km pred cielom ďalšia cievka tento krát spálený aj konektor, daľší odťah (ešte že som ich neplatil lebo by som sa zbláznil).Auto má najazdených 52000 km.Takže ak chcete meniť cievky na ceste odporúčam voziť nie len náhradnú cievku ale aj merák, spájkovačku, náhradný konektor a poprípade aj menič napätia.Ďakujem pekne za taký podarený motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak už jsem také zavítal v klubu .... zdechlo mi auto a jelo, rsp. nejelo jen na dva válce .... ale zajímavé je, že když jsem cívku vyndal, tak odpor jsem naměřil kolem 383 Ohmů .... a nejelo to !

Nesehnal jsem na rychlo nic jiného než Turkey, i když na krabičce origo balení je Made in Italy .... :kol-32:

No ale zatím to jede, tak uvidíme, klepu na plech ! :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

zdravím,postihlo to i mne.Když jsem tu Fabku koupil 1.2,47kw BME motor,mněla najeto asi 70tisíc.Stalo se mi to hned za hranicemi s Polskem.Naštěstí je to kousek k automechanikovi.Vyměnil cívku,vymazal chybu.Dal mi tam cívku BERU a hned mi říkal,že je dobré vyměnit i zbývající.Za 40000tiskm mám zatím klid(doufám,že jsem to nezakřiknul)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

preco si menil ti odišla ja mám 175 000km a jedna vymenená dve originál a v pohode

Veru odišla. Ešte dobre že blízko domu, tak som nejak dotypkal. Preto chcem voziť náhradnu. Výmena sa dá zvládnuť celkom hravo. Len by som nechcel kúpiť niečo, čo po pár kkm znovu odíde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o pomoc,vag mi hlásí vynechávání zapalování na 3tím válci,vyměnil jsem zapalovací cívku i svíčku a nepomohlo to =( . Jakmile zvýším otáčky tak se rozbliká kontrolka motoru a pak na volnoběh začne svítit a auto vůbec nechce jet.

Tak jsem dnes konečně odvezl auto do servisu a vypadá to na skočené rozvody,více budu vědět zítra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...