Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
djvlada

Turbo.1.9Tdi 66kw

Doporučené příspěvky

nazdar chlapy poradite co muzu mit s turbem?kdyz jedu a pridam plyn tak je slyset docela dost jak syci venku i vevnitr pak to prestane a pak to udela znovu ale bez ztraty vykonu??v servise mi na to nic nerekly

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

myslis kdyz tam neni pristup tak nevim no chtelo by to asi prejit a ta zkratka ic nevim co je porad sorry ale sem tu novej :huh:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

IC je intercooler. Chladič stlačeného vzduchu. Je před pravým předním podběhem. Jestli je slyšet syčení jakoby od utíkajícího vzduchu, tak je třeba zkontrolovat hadice od turba až do motoru. Kouří to pod plynem?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

nekouri a nic ja uz nevim co stim no ale tak jako vykon to ma stejnej bez problemu a intercoler je v poradku

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

vem to k někomu kdo má diagnostiku a projedte to zmněř plnící tlak a uvidíš jestli to někde uchází,,,

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já mám podobný problém a nevím co to je? Z ničeho nic mně při přídávání plynu začalu něco houkat. Má to zvuk jako když jede záchranka. Je to slyšet hlavně při jedničce, dvojce a trojce (při vyšších otáčkách). Nedělalo to a teď to dělá. Známej říkal, že to je od turba, a že to může být uvolněná hadice, která nasává falešnej vzduch nebo nejaká prasklinka v hadici. poradíte někdo???? Dík.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Já mám podobný problém a nevím co to je? Z ničeho nic mně při přídávání plynu začalu něco houkat. Má to zvuk jako když jede záchranka. Je to slyšet hlavně při jedničce, dvojce a trojce (při vyšších otáčkách). Nedělalo to a teď to dělá. Známej říkal, že to je od turba, a že to může být uvolněná hadice, která nasává falešnej vzduch nebo nejaká prasklinka v hadici. poradíte někdo???? Dík.

Projdi hadice a všechny spoje od Turba...Já to měl na generálce a měl jsem uvolněnou hadici co vede z turba..Takže zajeď někam na hever,sundej spodní kryt motoru a hledej :palec2:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se