Přejít na obsah

Tak jsem to nevydrzel :)))


jELDA

Doporučené příspěvky

myslíš na červeňákovi? si to nech udelat nejdřív ve photoshopu, abys mel predstavu. Preza taky jezdi na zlatych kolech a jak ji to sluší a třeba mě by kombinace červenýho auta a bílých kol docela lákala

Asi Tě budu volit :smich: Taky si myslím, že by to mělo jít dohromady...zkusit Corel mě už taky napadlo, i když realita může být jiná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas (podobna nadmorska vyska jako LBC) dneska v 10:00rano -0,5c a chumeli !!!

Dneska jsem jel na servisku s tim, ze si dam letnaky, ale necham si zatim zajit chut a pri ceste zpatky koukam hasici, zachranka, ve skarpe cervena octa, prazska SPZ a letnaky asi 17"alu....

Pro ty kdo neveri...to je moje octa dneska na snehu, ne ta bourana :D

post-61-1172919930.jpg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tj, ale aspon pro představu. ted mě napada, nejezdej třeba cupový oktavky na bílejch kolech?

jinak s tim volenim, moc se neunáhluj, ja jsem tady podle pár lidí jeden z největších idiotů ;)

Dneska jsem viděl černou Fabii RS s bílejma kolama a mě se to prostě líbí...zkusím to nějak vymyslet a vyzkoušet a pak se do toho asi dám. Jsou trošku podřený, takže stejně půjdou na lakování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas (podobna nadmorska vyska jako LBC) dneska v 10:00rano -0,5c a chumeli !!!

Dneska jsem jel na servisku s tim, ze si dam letnaky, ale necham si zatim zajit chut a pri ceste zpatky koukam hasici, zachranka, ve skarpe cervena octa, prazska SPZ a letnaky asi 17"alu....

Osobně si taky myslím, že je brzo, už jsem to psal jinde na fóru, trocha sluníčka přes poledne ještě neznamená jaro. A super bouračku jsem dneska taky viděl <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mischicka - jééj, ja mám tiež ten model, ale vo farbách Škoda motorsport.

Ak chceš evokovať vzhľad ostrého športiaku, tak biele. Ale na civilné auto ma biela neláka. Navyše OII zase nemá úplne ideálne miery na nekompromisné rallye auto (hoci kedysi to skúšali aj vo WRC).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mischicka - jééj, ja mám tiež ten model, ale vo farbách Škoda motorsport.

Ak chceš evokovať vzhľad ostrého športiaku, tak biele. Ale na civilné auto ma biela neláka. Navyše OII zase nemá úplne ideálne miery na nekompromisné rallye auto (hoci kedysi to skúšali aj vo WRC).

Nemá ideální míry-chtěl jsem od OZ kolečka Superturismo VRC v bílé, ale na Okinu prostě nejsou :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ... musim povedat ze som prvy krat videl zltu RSu tu na obrazku diamantovu... nebola zla ... na obrazku ... ale ked som videl jednu zltu RS priamo pred domom tak som ju ocumoval jak pubertak ... Proste to je iny stroj ... a cervenu som videl zatial iba na obrazku :( ... ale cervena je dobra farba .. a ked sa vydari taka akurat ... ako napr. Flamenco :t ... tak to je fakt fakt INE auto ..

biele disky k cervenemu autu? ee...

Editováno: , autor: cetan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale asi pred tým domom neostala a nehovorí ti pane, že?

Tá žltá sa ťažko fotí, ale urobil som pri fotení maximum, aby sa to podobalo na skutočnosť. Ale naživo je to fakt iné. Napríklad podvečer alebo za dažďa to auto priam žiari. A napríklad sa otáčajú aj majitelia podstatne drahších áut. Nedávno som zažil, ako civel majiteľ P911.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...