Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

Napiste si vsichni do profilu (nebo poslete PM) Vase cislo ICQ,at nase interni komunikace je flexibilnejsi...treba v pripade rychleho srazu...

BTW: ja jsem na ICQ pravidelne cely den tak do 16hod...a cislo na mobil mate

Já taky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napiste si vsichni do profilu (nebo poslete PM) Vase cislo ICQ,at nase interni komunikace je flexibilnejsi...treba v pripade rychleho srazu...

BTW: ja jsem na ICQ pravidelne cely den tak do 16hod...a cislo na mobil mate

a ja uz taqky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napiste si vsichni do profilu (nebo poslete PM) Vase cislo ICQ,at nase interni komunikace je flexibilnejsi...treba v pripade rychleho srazu...

BTW: ja jsem na ICQ pravidelne cely den tak do 16hod...a cislo na mobil mate

a ja uz taqky :D

Myslim, ze ne Time.....zkontroluj to ICQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co delate o vikendu ? Nedame kafe ?

Taky mě to napadlo, je to můj poslední relativně volný víkend, pak dva měsíce furt někde...

OK, opet nadhazuju datum a cas...

sobota 7.4.2007 15:00, sraz opet u Talaku

co vy na to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jinak se omlouvám že jsem se nepředstavila.Jsem Andrea a z Brna se chci odstěhovat a objevila jsem krásy Žďáru nad Sázavou.Tak budu ráda když tam třeba poznám lidi co mají společný koníček... :D

Vubec nevadi...naopak... Ale jsi vyjimka...znam snad 10 lidi, co se odsud stehujou prave do Brna... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jinak se omlouvám že jsem se nepředstavila.Jsem Andrea a z Brna se chci odstěhovat a objevila jsem krásy Žďáru nad Sázavou.Tak budu ráda když tam třeba poznám lidi co mají společný koníček...  :D

Vubec nevadi...naopak... Ale jsi vyjimka...znam snad 10 lidi, co se odsud stehujou prave do Brna... :-)

Tak to se divím,já bych sem dobrovolně nešla.Jestli teda můžu,tak bych se připojila.Ale nevím co je a kde je Talak? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jinak se omlouvám že jsem se nepředstavila.Jsem Andrea a z Brna se chci odstěhovat a objevila jsem krásy Žďáru nad Sázavou.Tak budu ráda když tam třeba poznám lidi co mají společný koníček...  :D

Vubec nevadi...naopak... Ale jsi vyjimka...znam snad 10 lidi, co se odsud stehujou prave do Brna... :-)

Tak to se divím,já bych sem dobrovolně nešla.Jestli teda můžu,tak bych se připojila.Ale nevím co je a kde je Talak? :o

Talsky mlyn ve Zdare nad Sazavou

a jinak pripominam....kdyz budes prijizdet k Pilske nadrzi (sousedi s Talskym mlynem), tak je po prave strane jedno velke parkoviste....pojedes kolem nej stale dozadu, pres most a prijedes primo pred restauraci Talsky mlyn...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ja pripominam 14.4. velky sraz OC na Talaku ;)

Jojo....vime o tom :-)))

Jeste dotazek...dival jsem na fotky z lonskeho srazu odsud a videl jsem tam, ze nekdo tam mel ty lesteny listy na prahy s ryznymi napisy....to tam nekdo prodaval ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ja pripominam 14.4. velky sraz OC na Talaku ;)

Jojo....vime o tom :-)))

Jeste dotazek...dival jsem na fotky z lonskeho srazu odsud a videl jsem tam, ze nekdo tam mel ty lesteny listy na prahy s ryznymi napisy....to tam nekdo prodaval ?

ano privezli to kluci a letos berou zase ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ja pripominam 14.4. velky sraz OC na Talaku ;)

Jojo....vime o tom :-)))

Jeste dotazek...dival jsem na fotky z lonskeho srazu odsud a videl jsem tam, ze nekdo tam mel ty lesteny listy na prahy s ryznymi napisy....to tam nekdo prodaval ?

ano privezli to kluci a letos berou zase ;)

Super,diky.....protoze tady ne nic takovyho siroko daleko neda sehnat....ale dost toho OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...