Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

Tak jedna fotečka z dnešního mini srazu - mini besídky v ZR :)

Přišli višchni co měli a chtěli, na foto chybí jen acter, bojí se parkovat mezi náma, nevím proč :p a nedorazila jen (ne)známá hvězda z Brna a má áčko :aggressive:

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jedna fotečka z dnešního mini srazu - mini besídky v ZR :)

Přišli višchni co měli a chtěli, na foto chybí jen acter, bojí se parkovat mezi náma, nevím proč :p a nedorazila jen (ne)známá hvězda z Brna a má áčko :aggressive:

Acter tam nechybi, jen tam chybi acterova RoSinka :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po ICQ me kontaktoval "doctor" prej jestli dneska byl sraz, tak ta stribrna Octa, to asi byl on :-)

Tak proč nepřišel a nezeptal se? Brácha nahoře normálně zastavil u té žluté F RS a bavil se s majitelem, takže doktor taky mohl přijít a něco říct, bysme ho nesnědli, byli jsme všichni krátce po jídle :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc.Tak to už vím kde to je.Tak očekávejte Černou hvězdu.V 15 hodin budu tam.Tak zatím ahoj ;):D

Červená hvězda tam taky bude :p

Ahoj kluci :) Tak to tam budou hvězdy dvě,že by to byla Polárka a Severka :aggressive::)

Tak kde jsi černá hvězdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po ICQ me kontaktoval "doctor" prej jestli dneska byl sraz, tak ta stribrna Octa, to asi byl on :-)

Tak proč nepřišel a nezeptal se? Brácha nahoře normálně zastavil u té žluté F RS a bavil se s majitelem, takže doktor taky mohl přijít a něco říct, bysme ho nesnědli, byli jsme všichni krátce po jídle :p

Uz jsem s nim mluvil/psal pres ICQ, mam cislo na mobil...prej az bude dalsi, mame so ozvat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po ICQ me kontaktoval "doctor" prej jestli dneska byl sraz, tak ta stribrna Octa, to asi byl on :-)

Tak proč nepřišel a nezeptal se? Brácha nahoře normálně zastavil u té žluté F RS a bavil se s majitelem, takže doktor taky mohl přijít a něco říct, bysme ho nesnědli, byli jsme všichni krátce po jídle :p

Uz jsem s nim mluvil/psal pres ICQ, mam cislo na mobil...prej az bude dalsi, mame so ozvat....

Oká, sice tam už pak bude převaha stříbrné, ale pastelky stejně vyniknou :p

A ta černá brněnská hvězda se Ti neozvala, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po ICQ me kontaktoval "doctor" prej jestli dneska byl sraz, tak ta stribrna Octa, to asi byl on :-)

Tak proč nepřišel a nezeptal se? Brácha nahoře normálně zastavil u té žluté F RS a bavil se s majitelem, takže doktor taky mohl přijít a něco říct, bysme ho nesnědli, byli jsme všichni krátce po jídle :p

Uz jsem s nim mluvil/psal pres ICQ, mam cislo na mobil...prej az bude dalsi, mame so ozvat....

Oká, sice tam už pak bude převaha stříbrné, ale pastelky stejně vyniknou :p

A ta černá brněnská hvězda se Ti neozvala, co?

E-e :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten doktor je takt blazen vzdyt nas tam videl tak se mohl stavit ne treba se bal

Taky bych se bál vidět nás tam, takovou bandu :aggressive: Anebo jsme se mu zdáli málo vytuněný :p

Hele, nějak jsem si nevzal včera Tvé číslo na mobil, tak jestli chceš, pošli mi ho přes sz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, včera cestou domů, s kačenou v kufru, jsme si dali malej závodek :) Byla to celkem prdel po těch ani ne okreskách, s tím provozem :palec2:

No jakozto drzitel a opatrovnik dnesniho obedu jsi urcite byl v jiste nevyhode... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, včera cestou domů, s kačenou v kufru, jsme si dali malej závodek :) Byla to celkem prdel po těch ani ne okreskách, s tím provozem :palec2:

No jakozto drzitel a opatrovnik dnesniho obedu jsi urcite byl v jiste nevyhode... ;-)

no taky si myslim :D

Větší nevýhoda byla jet v těch mracích prachu :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ta černá brněnská hvězda se Ti neozvala, co?

E-e :-(

Ženský, naslibuje kde co kde komu a skutek utek´... :rtfm:

Zdáreček pánové

Černá hvězda z Brna se moc omlouvá,pozdě,ale přece.Byla jsem zahrabaná po hlavu ve výplatních páskách a papírech vůbec a kdybych to do dneška neměla hotový tak bych asi musela zaměstnance vyplácet ze svýho.Tak se nezlobte,teď bych přijela a s ještě větší radostí,ale tata slaví 50 takže tam je účast povinná :help: Ale když budu vědět nějaký termín do předu a nebude před výplatou,tak mě(vlastně nás) tam máte se vší parádou ;) Mějte se pěkně!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...