Přejít na obsah

Zpětné zrcátka z Passata B6 na Octaviu I


lamosi

Doporučené příspěvky

Chtel bych vedet, jestli se daji zpetne zrcatka z Passata B6 s integrovanymi blinkrami (elektricke s vyhrevem) dopasovat na Octaviu I ... to, ze je uchyt na dvere trochu iny vim, to neni problem ... taky si potahnu kabel od smerovek, ale zajima me el. ovladani a vyhrev .. kvuli tim smerovkam tam asi budou jine konektory? Nebo se mylim? Nevi to nekdo? Dik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý má iný vkus ... ja odkedy som videl smerovky v spätných zrkadlách na Passate, tak som ich chcel dať na svoju Octaviu ... teraz keď tak na ne pozerám, tak sa mi zdajú trochu veľké a obávam sa, že to bude vyzerať divne, ale už ich mám, tak tam pôjdu za každú cenu :p ... bude to trochu drbačka, lebo budem musieť "zalepiť" diery po smerovkách v blatníkoch a asi prelakujem celé blatníky ... no v každom prípade sa na to tešim :) Samozrejme, ze pošlem foto ;)

Editováno: , autor: lamosi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: Jo, pekne to bude ak sa ti podary ich tam dat, nezabudni spravit fotoserial montaze :D

Ak sa mi podari ich tam dat? :o Oni tam MUSIA byt, ked vyrobim neviem co ... jasne, fotoserial pridam buduci vikend :) ale smerovky budem zapajat asi az neskor ... uvidime ako to pojde, samo dam sem potom vsetko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Takze zrkadla mam v laku, ale uchytenie bude trochu problem ... musim to nejak vykumat :) V kazdom pripade to pojde, poslem potom foto, ale nebude to take jednoduche, ako som si to predstavoval ...

pošli pošli... zeptám se blbě, ale co takhle zrcátka ze Supíka? Dělají se taky se směrovými světly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
moc prosim e o navod vcetne fotek, dam ti ho samozrejmei na stranky Octavia Clubu

tohle me taky hodne zajima, taky sem planoval z tourana dat na octu

Jasne, fotky dam asi uz zajtra, pripadne v pondelok, ako sa mi to podari poskladat, uz visia na dverach a moj dojem je dost dobry ... som potom zvedavy na nazory ... a foto montaze poslem v utorok :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...