Přejít na obsah

Milotec díly na autě


Aidolon

Doporučené příspěvky

Ahoj rozhodl jsem se že už je načase odlišit svou Octu. Asi jako mnoho z Vás k tomu použiju díly Milotec. Jak vypadají kliky jsem měl už možnost vidět-těch je dost a dost. Ale zajímá mě trřeba ten chromový gril z masky :D:D zrcátka, různé lišty atd... Prosim Vás kdo něco takového máte hoďte mi sem foto at kouknu a rozhodnu se co tam nacpat. Děkuji lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj rozhodl jsem se že už je načase odlišit svou Octu. Asi jako mnoho z Vás k tomu použiju díly Milotec. Jak vypadají kliky jsem měl už možnost vidět-těch je dost a dost. Ale zajímá mě trřeba ten chromový gril z masky :D  :D  zrcátka, různé lišty atd... Prosim Vás kdo něco takového máte hoďte mi sem foto at kouknu a rozhodnu se co tam nacpat. Děkuji  lol

jj kamo,,fotky musis hledat ;) na netu jich spousta.A co se tyce tech dopnku,se koukni sem,mozna ti tam neco padne do oka

http://www.milotec.net/-b-Skoda-Octavia-b-_d13.html :)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj rozhodl jsem se že už je načase odlišit svou Octu. Asi jako mnoho z Vás k tomu použiju díly Milotec. Jak vypadají kliky jsem měl už možnost vidět-těch je dost a dost. Ale zajímá mě trřeba ten chromový gril z masky :D  :D  zrcátka, různé lišty atd... Prosim Vás kdo něco takového máte hoďte mi sem foto at kouknu a rozhodnu se co tam nacpat. Děkuji  lol

jj kamo,,fotky musis hledat ;) na netu jich spousta.A co se tyce tech dopnku,se koukni sem,mozna ti tam neco padne do oka

http://www.milotec.net/-b-Skoda-Octavia-b-_d13.html :)

jasné znám. Jedná se mi o to vidět to ne v detailu, ale na celém autě a třeba dohromady v kombinaci s dalšími doplnky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mas kliky lakovany, a zrcatky tak se na chrom vyser...

A masku kdyz uz tak tu sportovni bez znaku..ostatni sou divny...

..jedine snad mracitka do barvy, nebo masku do barvy, jak tu fotil cluda, ne tu chromovanou, nebo LaK madlo na kufr......

..ty chrom obroucky na tvuj maxidot taky nevypadaj spatne, kdyz jsem ti nesehnal LaK na benal.

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...