Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Aidolon

Milotec díly na autě

Doporučené příspěvky

Ahoj rozhodl jsem se že už je načase odlišit svou Octu. Asi jako mnoho z Vás k tomu použiju díly Milotec. Jak vypadají kliky jsem měl už možnost vidět-těch je dost a dost. Ale zajímá mě trřeba ten chromový gril z masky :D:D zrcátka, různé lišty atd... Prosim Vás kdo něco takového máte hoďte mi sem foto at kouknu a rozhodnu se co tam nacpat. Děkuji lol

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky
    Ahoj rozhodl jsem se že už je načase odlišit svou Octu. Asi jako mnoho z Vás k tomu použiju díly Milotec. Jak vypadají kliky jsem měl už možnost vidět-těch je dost a dost. Ale zajímá mě trřeba ten chromový gril z masky :D  :D  zrcátka, různé lišty atd... Prosim Vás kdo něco takového máte hoďte mi sem foto at kouknu a rozhodnu se co tam nacpat. Děkuji  lol

jj kamo,,fotky musis hledat ;) na netu jich spousta.A co se tyce tech dopnku,se koukni sem,mozna ti tam neco padne do oka

http://www.milotec.net/-b-Skoda-Octavia-b-_d13.html :)

Editováno na Jeronymo

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Ahoj rozhodl jsem se že už je načase odlišit svou Octu. Asi jako mnoho z Vás k tomu použiju díly Milotec. Jak vypadají kliky jsem měl už možnost vidět-těch je dost a dost. Ale zajímá mě trřeba ten chromový gril z masky :D  :D  zrcátka, různé lišty atd... Prosim Vás kdo něco takového máte hoďte mi sem foto at kouknu a rozhodnu se co tam nacpat. Děkuji  lol

jj kamo,,fotky musis hledat ;) na netu jich spousta.A co se tyce tech dopnku,se koukni sem,mozna ti tam neco padne do oka

http://www.milotec.net/-b-Skoda-Octavia-b-_d13.html :)

jasné znám. Jedná se mi o to vidět to ne v detailu, ale na celém autě a třeba dohromady v kombinaci s dalšími doplnky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud mas kliky lakovany, a zrcatky tak se na chrom vyser...

A masku kdyz uz tak tu sportovni bez znaku..ostatni sou divny...

..jedine snad mracitka do barvy, nebo masku do barvy, jak tu fotil cluda, ne tu chromovanou, nebo LaK madlo na kufr......

..ty chrom obroucky na tvuj maxidot taky nevypadaj spatne, kdyz jsem ti nesehnal LaK na benal.

Editováno na JasteR

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Svetla, prodlouzeni strechy, kridelko:), lista 5. dveri, listicka nad spz - MILOTEC

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Lemovani tapecu - MILOTEC

BTW trochu jsem ti to prejmenoval to tema! ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    tak tady je předek milotec

Ta maska to je ta s nerez mrizkou ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tož pekné pekné to má Davon... Jistě nějaká inspirace bude. Ty polepy sloupků máš taky od Milotecu, bo originál Škoda?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Tož pekné pekné to má Davon... Jistě nějaká inspirace bude. Ty polepy sloupků máš taky od Milotecu, bo originál Škoda?

diky, polepy sloupku jsou Skoda a uz bych je v zivote nechtel! :disgust:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    trošku OT , ale jaké lepidlo je nejlepší na plasty, nějaké vteřinové a nebo něco jiného?

Musí to držet, rozdělávat už to nikdy nebudu!

Já bych řekl že nejlepší bude asi lepidlo na autosklo lepil sem tím křídlo a bomba!!!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    trošku OT , ale jaké lepidlo je nejlepší na plasty, nějaké vteřinové a nebo něco jiného?

Musí to držet, rozdělávat už to nikdy nebudu!

Já bych řekl že nejlepší bude asi lepidlo na autosklo lepil sem tím křídlo a bomba!!!

A nějaký název, ať vím, co mám přesně koupit?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se