Přejít na obsah

Světlo ve dveřích


Rahan

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Zdravim dnes mi zacala problikavat dverni lampicka u kokty 2002 1.9tdi kdyz otevru sviti normalne a kdyz zavru blika si nebo si sviti jak chce predpokladam ze to bude problem asi v zamku ale rad se necham poucit jestli to tu uz nekdo neresil predem se omlouvam jestli to na foru uz je ale nenasel jsem :-) dekuji za odpovedi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

zdarec, řeším vedle dalších problémů i jeden zajímavý:

Pokud se vyndá celé světlo (osvětlení předních dveří), je vzadu vedle svorkovnice dioda. Sice nevím, jaký tam má smysl, ale je tam. Problém je, že se mi ji u jedněch dveří podařilo spálit a na druhých není její typ čitelný. Nevěděl by někdo, jaká by tam měla být ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zrovna v mikrospínači.

V sepnutém stavu má takový přechodový odpor, že nerozsvítí světlo, ale komforka to ještě pořád vyhodnotí jako sepnutí na kostru.

Měl jsem úplně to samé u spolujezdce. Světlo nesvítilo nebo svítilo velmi slabě, ale kontrolka a stropní světlo svítily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...
V 13. 2. 2014 na 16:25, Wojnar napsal:

Nevím, nezkoumal jsem to, ale dá se předpokládat, že jo.

Zdravím mám podobný problém dneska jsem měnil žárovku ve dveřích v tom červeném světle a nějak špatně jsem to chytl a dioda vzala za své a od té doby nefunguje signalizace otevřených dveří a ani stropní světlo. Může to dělat ta dioda?? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...