Přejít na obsah

Jak kur*it Fabiu RSko..


JasteR

Doporučené příspěvky

Pánové, vy co tu pořád nadáváte. Nezapomeňte, že pro někoho je auto jen obyčejná věc, prostě spotřební materiál jako třeba boty :D , né každej jako my bere auto jako člena rodiny apod. :) A mimochodem ruku na srdce, kdyby na tom videu byla třeba Thalia, nadávali by jste stejně ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budu muset dávat pozor na trakci

lebo jak to hrábne su v nemilosti se dívám

fakt nezávidím těm co mají ty RS a jiné ostré stroje bez ASR-EDS

navrhoval bych natisknou letáčky s touto problematikou "kurvení aut" a rozdávat ju u vstupu na tuning srazy, určitě se stanete velmi oblíbení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budu muset dávat pozor na trakci

lebo jak to hrábne su v nemilosti se dívám

fakt nezávidím těm co mají ty RS a jiné ostré stroje bez ASR-EDS

navrhoval bych natisknou letáčky s touto problematikou "kurvení aut" a rozdávat ju u vstupu na tuning srazy, určitě se stanete velmi oblíbení

RS se nepočítá do této oblíbené skupiny - ASR-EDS jest standartem :D;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je každej chytrej jak rádio a moralista a slušňák na entou, a každej napíše, je to jeho věc, co s tím dělá, ale před tím milion keců, co to je za idioty a jak by jim nakopal prdel. Já nemám potřebu tohle s autem dělat,a le je mi šum a fuk, že to někdo dělá, pokud nekurví nic jinýho než svý auto a je mi jedno, kde na něj vzal. kdyby se každej radši staral o sebe a neléčil si svý komplexy, tak takový vyloženě zlý a přející jen to nejhorší komentáře nikdy nevzniknou. myslím si, že pokud se baví tímto způsobem a nedokazujou si svou výjímečnost (kterou jsem tam ovšem nikde nepostřehl) v běžném provozu, je to naprosto v pořádku a jsou to celekm normální hoši. To že někdo ve svém mládí nebpo později neměl takové možnosti, neznamená hned, že každej jinej, kterej je má a je nevychovanej hajzlík.

Zamyslete se nad sebou. občas se stydím za svou českou příslušnost. každej má potřebu řešit druhé, místo aby se staral o sebe. když něco nemá, tak radši chlemtá pivo a nadává, jak to tady stojí za hovno...

tak tady bych se podepsal...ač mi to video trhá srdce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...