Přejít na obsah

Za kolik prodat Fabku


Kuba1982

Doporučené příspěvky

Zdravim, mel bych moznost prodat Fabku Combi, 1,4 TDi, 59 Kw, cerna metaliza, rv. rijen 2006, elektrika vpredu, klimatizace, litaky, mlhovky, najeto bude mit tak cca 30 tis. Koupeno v CR, servis jasnej, nebourano, zadne skrabance, cernej interier. Kolik bych si za to tak mohl rict? Aktualni to bude tak za 3 mesice, ale zajima me to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to combi,tam ty ceny tak rychle ceny padat nebudou jako u krátký F, takže si myslím že i 250k se dá dostat, ale jak řikáš, záleží na poptávce a co si budem povídat, F je u nás na bazarech jak much

sry combi sem uplne prehlid, tak to pak mozna bude este trochu vejs, ale 250T nevim nevim, tech 240T ale mozna este real je, ale kazdopadne zalezi na poptavce!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co tady nadhazujete je nejak hodne malo, ne?

Podivej se sem a udelej si obrazerk, myslel jsem si tak 280 000,- a ono jeste vice...

http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=5558855

jj muze zkusit ji dat klidne za 350T, to mu nikdo neupre a kdyz ji proda, tak jedine lip...zase si vem, ze za 280T se dneska da uz poridit FRS....sice ne 2006, ale 2003, nebo zacatek 2004 v pohode... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co tady nadhazujete je nejak hodne malo, ne?

Podivej se sem a udelej si obrazerk, myslel jsem si tak 280 000,- a ono jeste vice...

http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=5558855

No ono taky záleží, jestli se to za ty prachy prodá, jsou tam sice za tolik, ale jak dlouho tam leží. Taky jsem takhle prodával Fabku. Tři týdny ani ťuk, pak jsem schodil cenu o 15tis a nestíhal jsem brát tel. -_-

Záleží jak spěcháš s prodejem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...