Přejít na obsah

Výměna nárazníků za RS nárazníky


Marios

Doporučené příspěvky

Asi se budu opakovat ale myslím že Luke to v jednom vláknu už psal...byl jsem jeden z prvních co si upravil svou OII na RS a mužu Vám říct že už bych to nikdy neudělal.Ted se to upravuje jako na běžicim páse a je to fakt děs...osobně si myslím že mám elegantní auto a žádné velké výstřelky na své OII nemám pominu svou hifárnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
vôbec nič

Nekde na predchozich strankach je fotka zadniho narazniku, kterej ma v tech mistech, kde jsou na origo narazniku srouby nejaky plastovy drzak, tak me zajima, jestli to tam bude drzet i bez toho drzaku, nebo to ma v sobe taky nejake sroubky, ci jen zobacky ktere se cvaknou do puvodnich direk....

A jeste mam otazku na nekoho, kdo ma etku, zda nevi kolik stoji drzaky mlhovek do predniho narazniku RS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry to na "zadnom" som prehliadol,ja som to čítal len povrchne a myslel som,že je reč o dvoch skrutkách v mieste ostrekovačov na prednom nárazníku,tam sa dve skrutky nedávajú,ale na zadnom sú kovové držiaky a do držiakov idú dve skrutky

vid foto

post-12681-1246120673_thumb.jpg

post-12681-1246128144_thumb.jpg

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
Sorry to na "zadnom" som prehliadol,ja som to čítal len povrchne a myslel som,že je reč o dvoch skrutkách v mieste ostrekovačov na prednom nárazníku,tam sa dve skrutky nedávajú,ale na zadnom sú kovové držiaky a do držiakov idú dve skrutky

vid foto

Zdravím vás... už jsem to celý rorum pročetl, ale furt mi není jasné, zda ty plechové uchyty na ty 2 šrouby jsou součástí nového RS nárazníku nebo je přendám ze starého či je budu muset sehnat jinde... jak to je? děkuji za odpověd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdar a sílu všem - mám v rámci výměny obyčejného zadního nárazníku za RS jediný dotaz: Nebude nějaký problém, když mám vzadu tažné zařízení (originál Škoda) s neodnímatelnou hlavicí?

V ETKA je pro RS pouze varianta s odnímatenou hlavicí. Tak bych si nerad naběhl.

Jinak auto je O2 kombi MR 2006.

Dík za rady....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se budu opakovat ale myslím že Luke to v jednom vláknu už psal...byl jsem jeden z prvních co si upravil svou OII na RS a mužu Vám říct že už bych to nikdy neudělal.Ted se to upravuje jako na běžicim páse a je to fakt děs...osobně si myslím že mám elegantní auto a žádné velké výstřelky na své OII nemám pominu svou hifárnu...

Dlouho jsem přemýšlel nad smyslem tvého příspěvku. Cos nám chtěl vlastně sdělit? Čím si přispěl k řešení problému?

Ale přiznám se, že jsem to neodhalil.

Jestli chceš, mě po úpravě mojí Oktávky na RS nárazníky zbyly ty standartní - nechám ti je pod cenou a můžeš si to zase předělat zpátky :p. Skoro bych se vsadil, že budeš zase jeden z prvních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím zkoušeli jste už někdo vyměnit přední masku z Octávy II faceliftu na místo OctII předface. Zvažuji o tom , ale nejsem si vůbec jist jestli tu msku face schramstne kapota z předface.Nemáte s tím někdo zkušenosti ?

V pohode ide nová maska dať do predface kapoty. Akurát potrebuješ ešte takú kovovú lištu na spodnú hranu a pár nitov. A to je asi tak všetko. A potom už len maličkosť, vymeniť ešte predný nárazník s príslušenstvom, potom predné svetlá, blatníky a podobné nepodstatnosti. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...