Přejít na obsah

Výměna nárazníků za RS nárazníky


Marios

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...

musíš mít nové parkováky, pokud tedy nekoupíš bez děr, mají jiný rozměr (RS odpovídají předFL provedení), budou ti chybět svorkovnice pro LED, mlhovky mají taky jiný konektor. takže předeělání svazků ke světlům, což je hlavní problém spolu s nakódováním BCM = jednotka to musí umět.

 

A s LED... bacha na dvoupiny, nefungují jako DRL, jen jako obrysovky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 2 týdny později...

V Olomouckém kraji mi to dělal Václav v Prostějově - tady je kontakt https://www.cardiagnostik.cz

Měl jsem dvojku facelift, sehnal si nárazník, ledky, redukce na denní svícení a on mi sehnal řídící jednotku, která to podporovala (tuším 3 500 Kč jsem za ni platil).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím lidi, nevíte náhodou někdo prosím, kde bych co nejlevněji koupil koupil kompletní přední i zadní rs nárazníky na O2. Mám oktávku dvojkovou 2005 tudíž před faceliftem a co jsem se dočetl, mělo by to bez problémů pasovat. Chtěl bych do budoucna komplet přestavět na RS, pokud to jde. Díky za vaše tady a tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...