Přejít na obsah

Výměna nárazníků za RS nárazníky


Marios

Doporučené příspěvky

QUOTE(black007 @ 7.1.2008, 20:52 ) *

Neříkej,že křídlo+nalakování+montáž+Škoda servis= 11.000 Kč? !!!

U nas na Slovensku je to za 10 papierov s nalakovanim. bleh.gif

--------------------

Octavia II 1,9TDi RS spoiler

Ja sem to kaky mohl mit levneji,kdyby tam nedaval original RS a kdyby to nestrikal or servis,ale original je original :rtfm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde si je kupoval? porat prosim :worthy me zane v orig.servisu rekli bez nastriku a barvy i bes par.senzoru 17tisic Ja to musim prestrikat mam barvu antracit

sem ti psal, že na bazaru jich je neustále několik. A co vím, tak cena za kus je tak kolem 3 t. . Jenže většinou je to holý a navíc třeba v nevhodný barvě. Proto říkám, že black to za ty peníze pořídil úplně skvěle. Mě jen ten přední přišel skoro na 10 t.. Jenže to zrovna nebyly, tak jsem ho normálně objednal u prodejce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby byly za jiný peníze,asi bych do předělávky nešel.i když koupil jsem eleganci dotaženou z německa na 18" RS a sportovním podvozkem, křídlo jsem tam chtěl stejně dát,tak když jsem pročetl inzeráty,tak jsem neváhal a zakoupil i nárazníky.

i Alesio má na něco zajímavé ceny,něco se občas vyskytne tady na bazaru.spíš je to o štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak jsem je včera měnil a nebylo vůbec nic třeba měnit krom tedy svorkovnic na mlhovky,vše pásne bez problémů tak jak má,jen je potřeba zadělat něčím otvory v místě kde je nárazníky přišroubován zevnitř pod lištou jelikož rsový tam šrouby nemá a teklo by tam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když koupím kompletně nastrojené nárazníky a budu je chtít nechat přelakovat, protože mám barvu sahara, nebude nějkaký problém při rozebírání toho nového nárazníku? Myslím třeba jestli tam není nějaký díl přivařený nebo přilepený.

Jak jsou třeba na zadním RS nárazníku přidělané odrazky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...