Přejít na obsah

Výměna nárazníků za RS nárazníky


Marios

Doporučené příspěvky

Zdeno, poslal jsem ti odpověď na tvoji zprávu, ale pro jistotu ještě sem. Ten bazar najdeš na tomto fóru (hlavní strana zcela dole) v rubrikách koupě - prodej. A raději ještě ETKA je interní seznam náhradních dílů Škoda, kterej mají prodejci k dispozici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by zajímalo, protože jsem zkoušel už přední RS nárazník napasovat, zda-li se nemusí ještě upravovat ta spodní výztuha pod nárazníkem. Jelikož ty držáky mlhovek jsou dost velký, myslím že bude chtít tak o 4 cm zleva a 2 cm zprava zkrátit. Nemáte někdo zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by zajímalo, protože jsem zkoušel už přední RS nárazník napasovat, zda-li se nemusí ještě upravovat ta spodní výztuha pod nárazníkem. Jelikož ty držáky mlhovek jsou dost velký, myslím že bude chtít tak o 4 cm zleva a 2 cm zprava zkrátit. Nemáte někdo zkušenost?

Teď nemám bohužel po reinstalaci Woken Etku v PC, tak nemůžu juknout, ale podle Etky by se dalo zjistit, jestli se ta výztuha liší, popř. v poznámkách tam bude uvedeno u dílu, zda je pro RS..zkusil bych někoho tady, ať na to koukne, nebo v servisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď nemám bohužel po reinstalaci Woken Etku v PC, tak nemůžu juknout, ale podle Etky by se dalo zjistit, jestli se ta výztuha liší, popř. v poznámkách tam bude uvedeno u dílu, zda je pro RS..zkusil bych někoho tady, ať na to koukne, nebo v servisu

Děkuji, budu vděčen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napiš Romariovi, ten určitě také nárazníky dodělával. viz foto, má také přední nárazníky bez ostřiků.taky se chystám na výměnu,jediné o čem zatím vím,jsou jiné konektory u předních mlhovek.a zadní nárazník má jinačí boční úchyty.ale já mám koupený nárazník i s nima,takže snad nebude problém.ale chystám se na to až na jaře,takže rád taky pochytím nějaké rozumy.

black

post-12232-1199723185_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RS nárazníky sa robia aj bez výrezov pre ostrekovače. Su to RSy pre Anglický trh. Mám dvoch kolegov britov a oni maju RS modrú a čiernu a obidve bez ostrekovačov. Maju pritom xenony. Ale to sú tie britské modely škodoviek a oni maju asi iné zákony.

když to říkáš, asi to tak je. Ale tady jsme v česku a já vycházím z toho, že OII RS je vždy s xenonama a xenony jsou vždy s ostřikem. Jestli se tady bůhvíjakou cestou objevujou nárazníky původně určený pro zahraniční trhy, je věc jiná. Protože i xenony mám dělaný dodatečně, radši jsem se dopředu připravil na situaci, že ty ostřiky někdy někdo bude chtít vidět. Takže to sice nemám zapojený, ale vlastní ostřikovače pod těma krytkama mám. Kdyby to bylo nutný (na STK nebo při prodeji auta), zapojím to. A ještě jednou pro ty, co chtěj nárazníky měnit říkám, že nejjednodušší cesta, jak zjistit, co všechno je třeba vyměnit, je porovnání z ETKY. Je tam nakreslenej každej šroubek a všechno má svý číslo. Nemá smysl sbírat střípky rozumů od každýho, kdo to někdy měnil. Já třeba si za tu dobu už stejně kulový pamatuju. Důležitý ale je, že vim, kde to najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, taky sem dám fotky své octavie, u které chci překopat nárazníky na RS. Křídlo už jsem tam nacpal, 17 elektrony jsem ted přezul na plecháče a myslím si, že když překopu ty nárazníky, tak to snad už bude vypadat dobře. I když ta barva není přímo originál RS, ale mě se moc líbí. Pořád ale přemýšlím, zda li to překuchat na RS. Co vy na to?

post-14806-1199731593_thumb.jpg

post-14806-1199731623_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, taky sem dám fotky své octavie, u které chci překopat nárazníky na RS. Křídlo už jsem tam nacpal, 17 elektrony jsem ted přezul na plecháče a myslím si, že když překopu ty nárazníky, tak to snad už bude vypadat dobře. I když ta barva není přímo originál RS, ale mě se moc líbí. Pořád ale přemýšlím, zda li to překuchat na RS. Co vy na to?

Měl jsem strach, jak by vypadalo RS křídlo k 15", popř, 16" kolům, někteří mně tady od toho před časem zrazovali..ale vypadá to podle mně slušivě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, taky sem dám fotky své octavie, u které chci překopat nárazníky na RS. Křídlo už jsem tam nacpal, 17 elektrony jsem ted přezul na plecháče a myslím si, že když překopu ty nárazníky, tak to snad už bude vypadat dobře. I když ta barva není přímo originál RS, ale mě se moc líbí. Pořád ale přemýšlím, zda li to překuchat na RS. Co vy na to?

Zdeno aku maš farbu a motor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Etka je sice pěkná,ale podle ní třeba neupravíš nějaký díl,jen vyměníš za originál nový. :( Díky Cosbymu za postřehy,pokusím se sem dát foto,jestli je to právě to,co měl na mysli.

a nepsal jsem snad, že se výztuha musela upravit flexou ? To jak a o kolik si stejně musíš odměřit sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...