Přejít na obsah

VAG/VCDS, kabel Fast KKL - USB,nebo HEX-CAN - diagnostika pro OI


dag

Doporučené příspěvky

a co prodejce co ti prodal kabel ?

máš nainstalované ovladače ?

pokud máš USB FAST KKL tak by ti měl bez problémů chodit

můžeš vyzkoušet s nejniší verzí 304 (stejně funkční jak 409.1)

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co prodejce co ti prodal kabel ?

máš nainstalované ovladače ?

pokud máš USB FAST KKL tak by ti měl bez problémů chodit

můžeš vyzkoušet s nejniší verzí 304 (stejně funkční jak 409.1)

A neviete nahodou kde najst tu verziu 304 aj s ovladacom??Hladam to na googke uz asi 3 hodiny ale nic som este nenasiel...

dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako?Nechapem....

mas kabel co ma usb a program co komunikuje pres com. budes muset nejak poladit. ja mam kabel s com, ale na novem notasu mam jen usb, takze som prikupil redukci usb-com s ovladacem a ten si to nejak prebral a mam po problemu.ten program (vag) umi jen com 1-4. kdyz strcis ten kabel do notasu tak se ti nainstaluje na nejaky com a ty ho musis zmenit na com 1 az 4 .pokud tomu moc nerozumis tak udelej kseft nejakemu itakovi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ze COM1 nepojde je strasna blbost.

:smich: 409 slape ako boty na com1. Preinstalovalsom win. XP a nechtiac som si od jeb. subory na komplet diag. takze cerstvo prerobene. Podla mojho nazoru ide o laptop alebo komp . Co ma v systeme pod com 1 dane myslim ako driver. Jeto vsak very easy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

mám Octavia I r.v.97, motor AKL.

Tímto s diagnostikou začínám, jen pro osobni účely, tedy rád bych si pořidil kabel, stahnul SW a zkusil to. V prvni řadě se chystam na kontrolu a seřízení řídící klapky...

Pročítáním tohoto fora a z diskuzi po internetu mam trochu strach, abych nekoupil něco špatně co mi nebude fungovat. Mam si pry davat pozor zejmena pred modrymi cinskymi kabely...Vlastně ani nevím, jaký typ kabelu pořídit, či nějaky KLL či HEX-CAN, jake vyhody mi v mém připadě přinese jede či druhy, Cena je dost rozdilna, peněz neni nazbyt...

Hledam timto tedy na foru nekoho, kdo se zaruči že to co prodává bude chodit nebo mi posle odkaz na link, kde to pořidit.

Poradíte mi prosím?

díky

Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tobě bude stačit kkl kabel. Hex can má výhodu v tom že umí auta rv. 2004 a vejš (octavia 2, roomster, fabia 2....) což kkl nevyčte.

Nemůžu souhlasit,KKL respektive program se kterým tento kabel pracuje (Vag 304CZ,409) vyčte i IIFábii,Roomstra, Superb 1,neporadí si akorát s II Oct a II Superb. 1Superb umí v plným rozsahu,u Roomstra a II Fábie se nedostaneš do ABS,ale velká většina řj s tím chodí. Pokud to máš na octu z roku 97 tak ani nepřemýšlej o Hex can,protože to jsou pro Tebe vyhozený prachy,jedině pokud nehodláš v brzký době kupovat IIOct či II Superb nebo některé z jiných aut. MR nad 2005

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu souhlasit,KKL respektive program se kterým tento kabel pracuje (Vag 304CZ,409) vyčte i IIFábii,Roomstra, Superb 1,neporadí si akorát s II Oct a II Superb. 1Superb umí v plným rozsahu,u Roomstra a II Fábie se nedostaneš do ABS,ale velká většina řj s tím chodí. Pokud to máš na octu z roku 97 tak ani nepřemýšlej o Hex can,protože to jsou pro Tebe vyhozený prachy,jedině pokud nehodláš v brzký době kupovat IIOct či II Superb nebo některé z jiných aut. MR nad 2005

Panáčku, nejste vy nějakej chytrej? :prc::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu souhlasit,KKL respektive program se kterým tento kabel pracuje (Vag 304CZ,409) vyčte i IIFábii,Roomstra, Superb 1,neporadí si akorát s II Oct a II Superb. 1Superb umí v plným rozsahu,u Roomstra a II Fábie se nedostaneš do ABS,ale velká většina řj s tím chodí. Pokud to máš na octu z roku 97 tak ani nepřemýšlej o Hex can,protože to jsou pro Tebe vyhozený prachy,jedině pokud nehodláš v brzký době kupovat IIOct či II Superb nebo některé z jiných aut. MR nad 2005

Panáčku, nejste vy nějakej chytrej? :prc::smich:

lol

Octavka: Toho si nevšímej ,on je jinej :D

Sejra:Nevysírej tady a koukejte se místo :prc: někdy ukázat s :prc: Jinak koukám že Ti už otrnulo cooo? :_icon_smich2:lol

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sejra:Nevysírej tady a koukejte se místo :prc: někdy ukázat s :prc: Jinak koukám že Ti už otrnulo cooo? :_icon_smich2:lol

Tak kamaráde.....no vlastně bejvalej....ty prodáváš víc druhů kablíků a nic neřekneš? No dobrá, jak chceš :aggressive: . Ti asi vyprášíme kožíšek s :prc: . Neboj se nic, my přijedem a něco podniknem.

Pro všechny ostatní......kabely od tohoto pána .....spokojenost veliká, doporučuji všem......(si tu reklamu ani nezasloužíš :smich: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jeste technicka, mam kabel a Vag commandera, nacte mi z moji okty tu prvni polozku Instrument / Immobilizer, ale k treba Engine control unit a ostatni nic :o/ nebo to moje okta nepodporuje? Ani treba klimatronika to nenajde ikdyz ho mam ... pise:

Establisment diagnostic session with selected unit...

Target unit not responding!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jeste technicka, mam kabel a Vag commandera, nacte mi z moji okty tu prvni polozku Instrument / Immobilizer, ale k treba Engine control unit a ostatni nic :o/ nebo to moje okta nepodporuje? Ani treba klimatronika to nenajde ikdyz ho mam ... pise:

Establisment diagnostic session with selected unit...

Target unit not responding!

U toho Commandera je to složitější,ne vždy to funguje na všechno a na všecchny auta,někdy je potřeba zkoušet víckrát,než se to "chytne" V podstatě je to nejlíp použitelný na zjistění pinu immo,vyřazení immo (jen Tdi EDC 15),přepsání pinu immo,přepsání Eeprom budíků a řj motoru např při výměně,pak taky přepsání kilometrů v řj motoru opět u EDC 15 atd. Na diagnostiku jako takovou to moc není a hlavně nedoporučuju zkoušet reaktivovat ř.j airbagů.

Takže v podstatě na to co ty chceš,to moc není,na to si pořid Vaga

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh nepotesil jsi me :-D ale diky za odpoved ;o) posledni dobou me nejak asi vypadava zas turbo kolem 3000 otacek, tak sem myslel ze se treba neco dozvim :-D jo jo ty bagy sem radsi nezkousel, i kolem volantu se motam radsi s respektem :-D jeste technicka, ten commander mi ukazuje u tech budiku asi o 15km min nez budiky, nevis cim je to mozny? tenhle typ jeste nejspis neukazuje skutecnej stav, hlavne teda se nechce ani s RJ motoru spojit, tak by me docela zajimalo proc tech par km rozdilu ...

Editováno: , autor: PatrickE3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...