Přejít na obsah

zkrácení řadičky


ppfox

Doporučené příspěvky

Ahoj, prosím o radu - mám v OCT řadící hlavici i s manžetou ze Superba (perfektně ladí s interiérem). Když jsem ji tam dával, tak jsem jenom použil původní rámeček. Problém je v tom, že ta manžeta je trochu kratší a pořád musím zastrkávat přední díl rámečku, který mi vyjíždí při řazení 2 a 4. Minulý víkend jsem to zkoušel upravit - od vrchu jsem "upižlal" cca 1 cm z tyčky - je to lepší, ale furt málo a víc to zvrchu kvůli tomu náběhu vzít nemůžu. Tak mi napadlo vyndat ven celou tyčku, pod osazením uříznout, cca 2 cm zkrátit, vsadit dovnitř kousek kulatiny a zavařit. Vím, že je to tak trochu prasečina, ale asi by to šlo - jen nevím jak vyndat tu tyčku - nemám s tím zkušenosti a nerad bych to nějak poničil - poradíte ja to vyndat? Moc díky za případnou radu ;) p.s.:hledal jsem hodinu v tématech a nenašel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, prosím o radu - mám v OCT řadící hlavici i s manžetou ze Superba (perfektně ladí s interiérem). Když jsem ji tam dával, tak jsem jenom použil původní rámeček. Problém je v tom, že ta manžeta je trochu kratší a pořád musím zastrkávat přední díl rámečku, který mi vyjíždí při řazení 2 a 4. Minulý víkend jsem to zkoušel upravit - od vrchu jsem "upižlal" cca 1 cm z tyčky - je to lepší, ale furt málo a víc to zvrchu kvůli tomu náběhu vzít nemůžu. Tak mi napadlo vyndat ven celou tyčku, pod osazením uříznout, cca 2 cm zkrátit, vsadit dovnitř kousek kulatiny a zavařit. Vím, že je to tak trochu prasečina, ale asi by to šlo - jen nevím jak vyndat tu tyčku - nemám s tím zkušenosti a nerad bych to nějak poničil - poradíte ja to vyndat? Moc díky za případnou radu ;) p.s.:hledal jsem hodinu v tématech a nenašel :(

nahod prosim fotku, jak ta hlavice vypada v interieru. Diky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, prosím o radu - mám v OCT řadící hlavici i s manžetou ze Superba (perfektně ladí s interiérem). Když jsem ji tam dával, tak jsem jenom použil původní rámeček. Problém je v tom, že ta manžeta je trochu kratší a pořád musím zastrkávat přední díl rámečku, který mi vyjíždí při řazení 2 a 4. Minulý víkend jsem to zkoušel upravit - od vrchu jsem "upižlal" cca 1 cm z tyčky - je to lepší, ale furt málo a víc to zvrchu kvůli tomu náběhu vzít nemůžu. Tak mi napadlo vyndat ven celou tyčku, pod osazením uříznout, cca 2 cm zkrátit, vsadit dovnitř kousek kulatiny a zavařit. Vím, že je to tak trochu prasečina, ale asi by to šlo - jen nevím jak vyndat tu tyčku - nemám s tím zkušenosti a nerad bych to nějak poničil - poradíte ja to vyndat? Moc díky za případnou radu  ;)  p.s.:hledal jsem hodinu v tématech a nenašel  :(

nahod prosim fotku, jak ta hlavice vypada v interieru. Diky :-)

zítra to "cvaknu" a dám to sem ;) , ale ta rada na demontáž tyčky by se mi šikla... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady je ta fotka - ale ve skutečnosti to vypadá líp, než na fotce (tady to vypadá jako že je to jiná barva manžety než toho plastu pod ním, ale asi to je tím bleskem od foťáku) cool.gif

8.5.2007 - tak jsem sem vrátil tu fotku (nějak mi nefachaly přílohy) :specool:

post-6000-1178647698_thumb.jpg

Editováno: , autor: ppfox
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co třeba jako tu už jednou někdo praktikoval vzít tu hlavici a vyvrtat do ní hlubší dírku ;)

Dával jsem si hlavici z OII a taky má kratší manžetu. Tak jsem jednoduše vyndal plaketku a o trošku menším vrtákem než je průměr klacku jsem provrtal hlavici skrz. Pak jsem jí nasadil zpět a mírným (teda trošku větším) tlačením nastavil potřebnou délku a nasadil plaketku.

Vše je bez problému a sedí to jak pr... na hrnci. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...