Přejít na obsah

Scitani vuli hnaciho ustroji


radarek

Doporučené příspěvky

Posledne jsem tu resil vuli pri rozjezdu, ale k nicemu to nevedlo. Zkusim to trochu polopaticky a mozna se zaveru doberu. Chtel jsem se vas zeptat, jake soucastky se postupem casu v aute mohou lidove receno vytahat a jakou merou se dana soucastka podili na celkovem vysledku. Nekdo tu rikal, ze se prevodovka vytahat nemuze. Tak co tedy muze??? :palec2:

50kW 1.4MPi 130 000

Editováno: , autor: radarek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poloosy, povolené matky v poloosách, unavené pružiny v lamele spojky, silentblok reakce motoru.

Postav si auto na rovinku, vypni motor, zařaď rychlost, tlač dopředu a dozadu, cvakej a hledej.

Homokinetak jsem menil na strane ridice asi pred 10 000km. Technik mi tam nedal origos, ale nejak za 700,-, firmu neznam. Je moznost nejak poznat povolene matky?? Na obou kolech jiz je ten novy typ matek. To, co jsi mi doporucil, jsem jiz zkousel. Nejsem automechanik, nic podezreleho jsem neslysel. Jen me prekvapuje ta vule auta, kdyz s nim cloumam. Silentbloky ramen taky menene. Ty pruziny spojky slysim poprve. Muzes mi prosim ve strucnosti popsat, jak by se auto chovalo, kdyby byla zavada prave zde???

Moc diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poloosy, povolené matky v poloosách, unavené pružiny v lamele spojky, silentblok reakce motoru.

Postav si auto na rovinku, vypni motor, zařaď rychlost, tlač dopředu a dozadu, cvakej a hledej.

Homokinetak jsem menil na strane ridice asi pred 10 000km. Technik mi tam nedal origos, ale nejak za 700,-, firmu neznam. Je moznost nejak poznat povolene matky?? Na obou kolech jiz je ten novy typ matek. To, co jsi mi doporucil, jsem jiz zkousel. Nejsem automechanik, nic podezreleho jsem neslysel. Jen me prekvapuje ta vule auta, kdyz s nim cloumam. Silentbloky ramen taky menene. Ty pruziny spojky slysim poprve. Muzes mi prosim ve strucnosti popsat, jak by se auto chovalo, kdyby byla zavada prave zde???

Moc diky

u ramene jdou vyměnit pouze ty zadní, přední jsou součást ramene, nedají se ani moc zkontrolovat bez demontáže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poloosy, povolené matky v poloosách, unavené pružiny v lamele spojky, silentblok reakce motoru.

Postav si auto na rovinku, vypni motor, zařaď rychlost, tlač dopředu a dozadu, cvakej a hledej.

Tak jsem tam vrazil jednicku, kola dal do primeho smeru a zacal tlacit auto tam a zpet. Vzhledem k tomu, ze nemam zadne podobne auto, se kterym bych to mohl srovnat, nemohu to sam posoudit. Tu jsou me zjisteni. Pri cloumani se auto pohybovalo v rozmezi 3-5cm. Ozyvalo se kovove cinkani (lupani), ktere ale pri jizde v aute neni slyset. Zvyk sel spise ze stredu auta. Napadlo me, ze by to mohly jeste byt vnitrni klouby polosoosy. Autko uz ma neco za sebou a pocitam, ze nebyly jeste od novoty meneny. Menil nekdo z vas vnitrni klouby? S rizenim to vypada dobre.

Editováno: , autor: radarek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...