Přejít na obsah

Tažné..jak je to s přihlášením...???


najmis

Doporučené příspěvky

Mám na své Fábce typ tažného,které jde skrz nárazník,tudíž je tam ten deklík..tažné je už od výroby(viz foto)...Jde mi o to že budu dávat RS nárazník a ten deklík by tam asi nelahodil oku.. ;) tudíž bych to své tažné prodal a koupil tažné,které je pod nárazníkem...jak je to potom s tím,když by chtěl to mé puvodní nový majitel dát na auto....?Co k tomu potřebuje....?Žádné papíry od tažného nemám...jen bylo zapsané ve velkém TP (Německý)

má i ten druhý typ tažného stejné označení...?jak je vidět na foto "klasse A50-x

Ve velkém TP CZ je uveden jen tento udaj...

Díky za rady,zkušenosti,info.... :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beru na mysli to že to ten dotyčný bude dávat na Fábku...je to origoš Škoda příslušenství....Nestačilo by třeba jen nějaké vyjádření od Škoda a.s. že toto tažné bla bla..lze namontovat na F pana Nováka..bla bla...a pak jít na zapsání do TP.....???

Jo a má to druhé tažné,které nejde skrz nárazník stejné to označení A50-X ?????

Editováno: , autor: najmis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si uděláš technickou prohlídku ,,Na žádost zákazníka'' kde by měli napsat,že tažné zařízení je demontováno z vozidla.Je ideální tam napsat přesný typ ne jen A 50-X,ale typovou řadu,popř. seriové číslo nebo homologaci.Ten kupující udělá totéž,jen s tím rozdílem,že tam bude mít napsáno,,Tažné zařízení z hlediska montáže odpovídá stanoveným podmínkám.''Samozřejmě zase napsat přesný typ atd.Jinak potřebné informace by měl podat každý úřad-odbor dopravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus zavolat do Profsvaru a řekni,že chceš tažné prodat a že by jsi k tomu potřeboval typový list pro nového majitele.Před časem jsem s nimi řešil ten samý problém.Ctěli po mně číslo ze štítku pro zaslání opisu TL.Ten se mi bohužel z tažného ulomil,tak jsem nepochodil.Ty ho máš čitelný,myslím že by Ti ho mohli poslat.

http://www.profsvar.cz/cz/katalog.php

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus zavolat do Profsvaru a řekni,že chceš tažné prodat a že by jsi k tomu potřeboval typový list pro nového majitele.Před časem jsem s nimi řešil ten samý problém.Ctěli po mně číslo ze štítku pro zaslání opisu TL.Ten se mi bohužel z tažného ulomil,tak jsem nepochodil.Ty ho máš čitelný,myslím že by Ti ho mohli poslat.

http://www.profsvar.cz/cz/katalog.php

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...